Lumia 720 Amberi Yükledikten Sonra Telefonu Kapalı Tutamama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
620ye bile Güncelleme geldi dün arkadaş da denedim sorunsuz güzel :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
ben şuan konudanda yorumlardanda hiç bir şey anlamadım zaten telefon şarzdayken kapalı kalmıyorki ?

skynet

Üye
Şarjdayken demiyor normal kapalıyken açılıyor diyor :bangin:

csH

csH

Üye
ilgiiiiinç :blink:

blackcemre

Üye
wifi bağlı ve bluetootht aç ve cihazzı kapa 20 sn. bekle tel kendini yeniden başlatıyor sorun bu.

skynet

Üye
@Mert
Sorun düzeldi mi ?

SiMoNeee

SiMoNeee

Üye
Arkadaşlar 720'ye amberi yükledim fakat telefon şarjda değilken wifi,konum,nfc,Bluetooth gibi özelliklerden herhangi bir tanesi açık olduğunda telefonu kapattığımda otomatik tekrar açılıyor amberden sonra oldu sizce neden kaynaklanıyor ?

Aynısı benim lumia 620'ye de oldu.Sistem uygulamalarının tümünü güncelledim ve düzeldi istersen bi dene belki olur.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
İlginç annemin L620 sinde böyle bir sorun yok kardeşimin 520 de de ve son olarak benim 920 de de.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
uygulamaların hepsini sildim wifi nfc ne varsa hepsini açtım telefonu kapatayım dedim kapandı 3 kere kapadım açtım hiç bir sorun çıkmadıhani wifi falan açık olunca telefon kapanmıyordu ya şimdi onlar kapalı olsa bile kapanmıyor cihaz neden olur ki anlamadım bir türlü 3 kere flaşladım sıfırladım değişen bir şey yok :sinir:off::vur:grrr::seytan6:

blackcemre

Üye
uygulamaların hepsini sildim wifi nfc ne varsa hepsini açtım telefonu kapatayım dedim kapandı 3 kere kapadım açtım hiç bir sorun çıkmadıhani wifi falan açık olunca telefon kapanmıyordu ya şimdi onlar kapalı olsa bile kapanmıyor cihaz neden olur ki anlamadım bir türlü 3 kere flaşladım sıfırladım değişen bir şey yok :sinir:off::vur:grrr::seytan6:
https://www.maxicep.com/forum/konu/...cin-downgrade-eski-surume-geri-donmek.829515/ eski yazılıma geri dön ve bak aynı sorun var mı?

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
an itibariyle servis süreci başladı hadi hayırlısı

Üst Alt