Lumia 720 Amberi Yükledikten Sonra Telefonu Kapalı Tutamama Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
yapsan bile sana diyecekerki cihazınızı değiştireceğiz kanma tek anakartı değişiyor nokia'yıda uyar.
zaten bu süreçte nokia'yla iletişim halinde olacağım hep nokia shoptaki çalışanlarda yardımcı oluyorlar zaten gidipte telefon değişimini kabul ediyoruz diyip telefonu değiştirmezlerse o zaman işler karışır
MARKA - MODEL: NOKIA Lumia 720
GARANTİ BİLGİSİ: GARANTİLİ
ARIZA BİLGİSİ: CİHAZ KAPATILMIYOR
YAPILAN İŞLEM:
TOPLAM ÜCRET:
SERVİSTEKİ DURUMU: TEKNİK SERVİSTE
TESLİM TARİHİ:
[TBODY] [/TBODY]
bunlar şikayetleri direkt geçirmiyorlar bu nasıl iş ben ne dedim onlar ne yazmış

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yav benim telefonun beyni uçmuş resmen telefonum sanki benimle dalga geçiyor ya telefonu kapatıyorum geceleri kapattıktan sonra 1dk içinde telefon kendini açmaya başlıyor önce sim kodunu girin diyor sorada biraz bekledikten ekran saati beliriyor amberi yükledikten sonra bu meydana gelmeye başladı her telefonu kapattıktan sonra oluyor anlamadım arkadaş benmi telefonu kullanıyorum yoksa omu beni kullanıyor :kop2: hiç bir şey anlamadım bu işten ya :ehe

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, skynet ve OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:kıskıs:
Yorumunu okuyunca babamın şu sözü geliverdi aklıma Murat'çım. "Bak evlat yüz km'ye kadar aracı sen kullanırsın, lakin yüzün üstüne çıktığında o seni kullanır." :naughty:

Aynı sorundan dolayı Mert de mustarip maalesef. :(

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, Murat Alper ve skynet
flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
yav benim telefonun beyni uçmuş resmen telefonum sanki benimle dalga geçiyor ya telefonu kapatıyorum geceleri kapattıktan sonra 1dk içinde telefon kendini açmaya başlıyor önce sim kodunu girin diyor sorada biraz bekledikten ekran saati beliriyor amberi yükledikten sonra bu meydana gelmeye başladı her telefonu kapattıktan sonra oluyor anlamadım arkadaş benmi telefonu kullanıyorum yoksa omu beni kullanıyor :kop2: hiç bir şey anlamadım bu işten ya :ehe
baktım telefon beni kullanıyor verdim servise :D biraz da teknisyenleri kullansın bakalım :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
themardinli

themardinli

Üye
Flash at kesin çözümdür.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
işe yaramıyor ben 3 kere flaşladım bana mısın demedi sorun anakartta herhalde
nasıl bir flash yaptıgınız bilmiyorum ancak flashın mantıgı telefonu ilk aldıgın sistemi geri yüklemektir yani amber öncesine döner sende amber öncesinde böyle bir sorun yoksa sen telefonu ambera yükletme gdr2 de kalsın

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
nasıl bir flash yaptıgınız bilmiyorum ancak flashın mantıgı telefonu ilk aldıgın sistemi geri yüklemektir yani amber öncesine döner sende amber öncesinde böyle bir sorun yoksa sen telefonu ambera yükletme gdr2 de kalsın
denedim işe yaramadı
GELİŞ TARİHİ: 23.10.2013 - 19:01:00
MARKA - MODEL: NOKIA Lumia 720
GARANTİ BİLGİSİ: GARANTİLİ
ARIZA BİLGİSİ: CİHAZ KAPATILMIYOR.GERİ TUŞUNUN ORDA IŞIK SÜZMESİ VAR
YAPILAN İŞLEM: YÜKSEK SEVİYEYE GÖNDERİLDİ.
TOPLAM ÜCRET:
SERVİSTEKİ DURUMU: SERVİSİNE GÖNDERİLDİ
TESLİM TARİHİ:
[TBODY] [/TBODY]
şikayet işe yaradı arıza bilgisini düzeltmişler

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İnşallah düzeltmişlerdir :)

blackcemre

Üye
Abi şu an yüksek seviyede yani teleservicede 2 haftaya anca gelir umarım düzeltirler.
kardeş sen direk yurtiçi kargoya verseydin 2 günde teleservice'ye ulaşırdı zaten Nokia shop a veerme zaten onlarda teleservice'ye gönderiyor.Direk gönderseydin teleservice'ye şikayetinin hepsini yazarlardı uğraşmazdınız yyani.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sen direk yurtiçi kargoya verseydin 2 günde teleservice'ye ulaşırdı zaten Nokia shop a veerme zaten onlarda teleservice'ye gönderiyor.Direk gönderseydin teleservice'ye şikayetinin hepsini yazarlardı uğraşmazdınız yyani.
Nokia Shop'a verme gibi bir hata yaptım bir daha servise verirsem direk gönderirim

Üst Alt