Tavsiye Lumia 625 şarjda kullanım sırasında aşırı ısınma problemi

Sponsorlu Bağlantılar

csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 625 şarjda kullanım sırasında aşırı ısınma problemi
merhaba arkadaşlar telefonumun şarjı bittiğinde şarja takıp internette dolaştığım zaman normalde internet kullanım esnasında gram ısınmayan telefon şarja takılıyken kasayı eritecek kadar ısınıyor. Bende telefonla işim olduğu zaman şarjdan çıkartıp kullanıyorum ve tekrar şarja takıyorum. Sizce bu durum telefona zarar verir mi ? Bi de bu ısınma neden kaynaklanıyor olabilir ?

Lumia 625 ile MaxiCep Windows Phone uygulamasından gönderildi.

Son düzenleme:

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
aynen öyle oluyor bende de :S elimde telefona üflüyorum soğusun diye o derece oluyor, belki arkaplandaki uygulamalardan dolayıdır. Belki de sistem. Batarya 2400 mah olduğu için de olabilir bilemeyiz

• Beğen
Tepkiler: csll
csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle oluyor bende de :S elimde telefona üflüyorum soğusun diye o derece oluyor, belki arkaplandaki uygulamalardan dolayıdır. Belki de sistem. Batarya 2400 mah olduğu için de olabilir bilemeyiz

zarar vermiyorsa ısınması umrumda değil de korkuyorum bi gün telefon elimde kalacak diye :)

tehlikeqi

tehlikeqi

Üye
o sorun her akıllı telefonda var Bi yndan enerji alaırken diğer yandan enerji veriyor ondan ısınmalar başlıyo

• Beğen
csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
o sorun her akıllı telefonda var Bi yndan enerji alaırken diğer yandan enerji veriyor ondan ısınmalar başlıyo

peki herhangi bi zararı var mıdır cihaza biliyor musunuz?

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Kardeşim yeni aldığın zaman öyle olur , bende de öyleydi zamanla alışıyor telefon

• Beğen
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Benimkide ısınıyor ama o kadarda degil !

• Beğen
Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Ben ilk aldığımda temple run oynarken telefonun arkasına yumurta kırsam pişerdi :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
The Benefit

The Benefit

Üye
Şarjda iken oynama bence. Hem şarj olurken ısınıyorsa bir de sen oyun oynayarak bu ısıyı artırmış oluyorsun.

• Beğen
tehlikeqi

tehlikeqi

Üye
benim şarj girişi ve mikrofon bozuldu anakart hasar gördü dediler 400 lira dedi yaptırmadım geri geldi sorunlar ortadan kalkmış :Dd

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim yeni aldığın zaman öyle olur , bende de öyleydi zamanla alışıyor telefon

Aslında pekte yeni sayılmaz 5-6 ay oldu cihazı alalı
Benimkide ısınıyor ama o kadarda degil !

normalde oyun felan oynarken(temple run , subway surfers vs) hiç ısınmıyor neredeyse ancak şarja takıp internete bile girsem yumurta kır pişir o derece :)
Şarjda iken oynama bence. Hem şarj olurken ısınıyorsa bir de sen oyun oynayarak bu ısıyı artırmış oluyorsun.

zaten artık işim düşse bile telefona şarjı yüzde kaç olursa olsun şarjdan çıkarıp kullanıyorum

tehlikeqi

tehlikeqi

Üye
en iyisi iphone adamlar yeni telefon veriyor ya :Dd Nokia öylede yapmadı direkmen 400 lira :D

csll

csll

Üye
    Konu Sahibi
en iyisi iphone adamlar yeni telefon veriyor ya :Dd Nokia öylede yapmadı direkmen 400 lira :D

Bende ürettiğim cihazdan %150 kar etsem bende yenisini veririm direk :)

tehlikeqi

tehlikeqi

Üye
Nokia lumiadan sonra düzeldi vermesi,lazımdı :D

• Beğen

Üst Alt