Lumia 520 Için Amber Ota Da Göründü ! (yüklenebilir)

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore35

turbocore35

Üye
biran heyecandan kalpten gidiyodum bakalım iniyo ne zaman gelirki duzelir daha dogrusu

sekajmer

sekajmer

Üye
hayırlı olsun dicemde kızgınsınız neyse ne desem bilmem ki :D

n000k

n000k

Üye
bence indirmeyen arkadaşlar sorunun düzelmesini beklesin öyle yüklesinler.. indirenlerde artık, düzelmesini beklicekler :) hayırlısı olsun şimdiden, gözünüz aydın dostlar :)

turbocore35

turbocore35

Üye
ne zaman dogru duzgun yuklenirki

atakanakata

atakanakata

Üye
milyonlarca iphone a (4, 4s, 5) aynı anda aynı saatte güncelleme verildi ki bu sıradan bir güncelleme de değil yeni bir işletim sistemi verildi fakat aşırı yüklenmeden dolayı indirme hızında yavaşlık olması dışında kullanıcılar hiç bir sorunla karşılaşmadan güncellemelerini aldılar, sorunsuz kullanıyorlar. lanet olası nokia ise resmi sitesinde güncellemenin aktif kullanılır olduğunu belirtmesine rağmen cihazlarda bir uyarı falan yok. güncellemeyi verdiği zaman da bu tarz saçma sorunlar ile kullanıcı güncellemeyi alamıyor mağdur oluyor. gün geçtikçe yıllardır vazgeçemediğim microsoft ve nokia hayranlığımdan soğumaya başladım resmen. böyle bir rezilliği android yükseltmelerinde uyduruk çin malı cihazlar bile yapmıyor. yazık çok çok yazık.

• Beğen
Tepkiler: n000k, skynet, drangela61 ve 1 kişi daha

respection123

Üye
milyonlarca iphone a (4, 4s, 5) aynı anda aynı saatte güncelleme verildi ki bu sıradan bir güncelleme de değil yeni bir işletim sistemi verildi fakat aşırı yüklenmeden dolayı indirme hızında yavaşlık olması dışında kullanıcılar hiç bir sorunla karşılaşmadan güncellemelerini aldılar, sorunsuz kullanıyorlar. lanet olası nokia ise resmi sitesinde güncellemenin aktif kullanılır olduğunu belirtmesine rağmen cihazlarda bir uyarı falan yok. güncellemeyi verdiği zaman da bu tarz saçma sorunlar ile kullanıcı güncellemeyi alamıyor mağdur oluyor. gün geçtikçe yıllardır vazgeçemediğim microsoft ve nokia hayranlığımdan soğumaya başladım resmen. böyle bir rezilliği android yükseltmelerinde uyduruk çin malı cihazlar bile yapmıyor. yazık çok çok yazık.
Her şey 2014 te başlıyor

dakamon

dakamon

Üye
MS nokia el ele kullanıcılar bakırköye.....

• Beğen
Tepkiler: skynet, anilakbay ve turbocore35
BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Iphone da Bircok tanıdığım guncelleştirma alamadı ?? Sorunlar çıktı teknoloji haber sitelerine bakın !

papakudioflu

papakudioflu

Admin
son dedikodulara göre wp olmasaydı Apple ikonları da kare yapıcakmış:kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: kursat99, komando04 ve anilakbay
atakanakata

atakanakata

Üye
Iphone da Bircok tanıdığım guncelleştirma alamadı ?? Sorunlar çıktı teknoloji haber sitelerine bakın !
bırak da o kadar ufak tefek sorunlar olsun. çünkü milyonlarca cihaza haftalar önce belirtilen gün ve saatte aynı anda güncelleme verildi ve doğal olarak serverda aşırı yüklemeden kaynaklı yavaşlıklar olacaktır. fakat nokia nın ufak bir amber güncellemesini aylardır resmi olarak tanıtılmasına rağmen alamıyoruz. üstüne iletişime geçmemize, nokia türkiye nin forumuna yazmamıza rağmen cevap dahi alamıyoruz. belli bir tarih yada sorun varsa eğer sorunun kaynağını vs söyleyemiyorlar. işte fark hatta aradaki uçurum burada.

• Beğen
Tepkiler: PcCasper, skynet ve anilakbay
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
ferit.61

ferit.61

Üye
son dedikodulara göre wp olmasaydı Apple ikonları da kare yapıcakmış:kıskıs:

WP den kat kat güzel duruyor...
WP nin sadeliği belki ayrı güzel ama fazla sade kardeşim.
Ana ekran güzel fakat menümüz berbat...

• Beğen
Tepkiler: skynet
dakamon

dakamon

Üye
Sadelik her zaman güzel olmayabiliyor. Bir satıra en fazla 4 tile koymak sadelik ama kullanışlımı bilemem. Hızlı ayar kısmının olmaması sadelik belki ama kullanışlımı bilemem. Bildirim merkezinin tile olması sadelik olabilir ama kullanışlımı bilemem. Bİlemem de bilemem.....

sekajmer

sekajmer

Üye
ios 6.1.3 resmen iğrençti şimdiki göz alıcı olmuş ama bana söyle geldi: hani symbian v3,v5 te windows 8,windows phone 8 temalarını andırıyor hele ki s60v5 için metro revision temasına acayip benziyor. Biz bu simgeleri nokianın v5 inde gördük bizi etkileyemez :kıskıs:

Texedo

Texedo

Üye
Akşama kadar süresi var bakalım :) telefonum aksam geliyor deneyeceğim :D

dakamon

dakamon

Üye
Bi kere verildiyse tamamdır iş bugün yarın düzeltirler problemi :) Sanırım şu amber dan iyi bir ders almışlardır da bundan sonrakilerde böyle sıkıntılar çıkmaz.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
CocoDai

CocoDai

Üye
inş cıkarmazlar :box

Üst Alt