Haber Lumia 1525 ve Lumia 1820 mi Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
1525 değilde 1020 veya 930 un üst versiyonu şöyle snap810 lu 2-3gb ramli 3000 mah pilli bir tel çıkarmı şubatta @papakudioflu @bulutsuzgece

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ben süper bir telefon bekliyorum

kahraman333333

kahraman333333

Üye
geldi geldi gelmedi ip 6 plus akar

Akhtoher

Akhtoher

Üye
1525 değilde 1020 veya 930 un üst versiyonu şöyle snap810 lu 2-3gb ramli 3000 mah pilli bir tel çıkarmı şubatta @papakudioflu @bulutsuzgece

Hayal den öteye gidemez bu. Snap Dragon 805 daha yaygınlaşacak sonra Microsoft Snap Dragon 805 i kullanacak da ondan sonra 810 olabilir. Sen direk 805 i es geçmişsin :)

• Beğen
Tepkiler: ArMaGeDdOn_87
beats

beats

Üye
Hayal değil çünkü Snapdragon 810 2015'in ilk çeyreğinde üretime geçecek, telefonlarda ise 2015' ikinci yarısından sonra ya da sonlarına doğru görebiliriz.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hep hayal , hep hayal. İcraata gelince tık yok !
Bunlar bildiğin Türk kızı.!!!:ehe :ehe

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
değil samsung android almam ben

Olabilir ben şimdiye kadar hep Nokia aldım ama o olmaz sa samsung derim zira iphone o parayı bence hak etmiyor diğer telefonlardan çok üstün olduğuna inanmıyorum herkesin kendi tercihi

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Olabilir ben şimdiye kadar hep Nokia aldım ama o olmaz sa samsung derim zira iphone o parayı bence hak etmiyor diğer telefonlardan çok üstün olduğuna inanmıyorum herkesin kendi tercihi

Ya Samsungun devri çoktan sona erdi. Artık rakiplerine göre hiç bir süper artısı yok. Hatta bence Sony olsun htc olsun lg olsun samsungdan ya daha iyi yada en azından aynı seviyede. Kendimde maalesef samsung kullandım ve o s2 ve ace zamanındaki Samsungu tutmuyor. Kalite disen yerlerde. S3 hem kalite hemde bence tasarım olarak tam bir facia. S4 disen çok sorunlu bir telefon. S5 disen sıradan bir yüksek donanımlı telefon oldu gitti.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye

En geç Şubat ayında ortalığı sağlayacak bir telefon gelecektir Microsoft'tan... Daha öncesinde de gelebilir ama asıl teknolojik bombalar için Şubat'taki dünya mobil kongresinin bekleneceğini düşünüyorum.

kahraman333333

kahraman333333

Üye
En geç Şubat ayında ortalığı sağlayacak bir telefon gelecektir Microsoft'tan... Daha öncesinde de gelebilir ama asıl teknolojik bombalar için Şubat'taki dünya mobil kongresinin bekleneceğini düşünüyorum.
Özgür abi yanlışım yoksa sende 920 yeniliycektin dimi ? Eğer yeniliyceksen hangi telefonu bekliyorsun şubatta çıkacak olanlarımı ?

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
Peki bu 1525 ne zaman çıkacak yabancı ülkelerde bilgi var mı?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Lumia 1525 hakkında yeni iddialar gelmeye devam ediyor

Snapdragon 805 chipset ve yeni WIndows' 8.1 OS. 6-inch ekran, 3GB RAM, 3,400mAh batarya, full microSD kart desteği, solar-charging ekran paneli gibi özellikler yeni iddialar arasında yer alıyor.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Esendağlı, Serhan ve 1 kişi daha
Esendağlı

Esendağlı

Üye

Snapdragon 805 chipset ve yeni WIndows' 8.1 OS. 6-inch ekran, 3GB RAM, 3,400mAh batarya, fu ll microSD kart desteği, solar-charging ekran paneli gibi özellikler yeni iddialar arasında yer alıyor.
Ver artık şunları,yüzümüz gülsün ya:)

dakamon

dakamon

Üye
64 bit e geçmesi piyasada ses getirir bence. MS ninde 64 bite geçmesi lazım artık. Tamam gerek yok belki ama olsun maksat piyasayı yakalamak.MS yine ucuz düşük donanımlı teller çıkarsın bolca ama hep bi elit tepe modeli olsun herşeyin hat safhada olduğu.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye

Snapdragon 805 chipset ve yeni WIndows' 8.1 OS. 6-inch ekran, 3GB RAM, 3,400mAh batarya, fu ll microSD kart desteği, solar-charging ekran paneli gibi özellikler yeni iddialar arasında yer alıyor.
Peki bu cihazın on kamerası ile ilgili bir bilgi var mı

astala_61

astala_61

Üye
Lumia 1820 den haber yokmu ya yakin zamanda sessizlige burundu herhalde

• Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan

Üst Alt