Tavsiye Lumia 1020'den 1520'ye Geçilir Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

1020'den 1520'ye Geçilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    18
_Shinku_

_Shinku_

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 1020'den 1520'ye Geçilir Mi?
Arkadaşlar Lumia 1020 kullanmaktayım Kasım ayından beri ve çok memnunum WP'u da çok sevmekteyim fakat hayatımda yeni değişiklikler aramaktayım ekranı büyük olduğu için 1520 beni çok cezbediyor sizce 1020'yi satıp 1520'ye geçilir mi değer mi yoksa McLaren midir nedir onu mu beklemek gerek?

Invoke

Invoke

Üye
Ben olsam geçmezdim. 1020 mis gibi cihaz gerçi 1520'de mis gibi ama yeni cihazlar gelecek ve yeni cihazlara kadar çok rahat idare eder.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Bence eğer beklersen 2-3 ay daha McLaren'i bekle Snapdragon 805 olacağı söyleniyor. Ben olsam beklerim çünkü McLaren ve 1520 fark fazla. Ayrıca 1020 de süper cihaz yani ;)

_Shinku_

_Shinku_

Üye
    Konu Sahibi
Öyle de bir şey var 1520 alsam bu sefer gözüm maklerın da kalacak. :birak:

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ben geçilir dedim ama sana bağlı tabi çok heveslendiysen al derim yoksa yeni cihazları bekle illa değişem dersen ayrı

SLH.55

SLH.55

Üye
benim 1020 olsa şahsen neyi beklerdim biliyor musun ?.Nokia canon ile anlaşma yaptı illaki canon lensli bir telefon çıkarır onu beklerim.He çok beklemem dersen en azından 1520 yerine 830 tercih ederim çıkmasını beklerim tasarımı şahane :D
Not : @papakudioflu Zannetmiyorum. Ayrıca Canon'la yapılan anlaşma tamamen yanlış anlaşılmış. Bu anlaşma ortak kamera üretimi için değil çapraz patent kullanımı konusunda yapıldı.
Şimdi yanlış bilgi vermim.Böyle bir yorumu yeni gördüm :D

Son düzenleme:
umutgidik

umutgidik

Üye
Kesinlikle 3-4 sabredip McLaren'i bekle :)

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
1520 ye telefon gözüyle değil mini tablet olarak bakmak gerekir .....

bycoo32

bycoo32

Üye
1520 gorilla glass iki ekrani var cok dayanikli degil diye biliyorum. 930 u dusune bilirsin beklemessen onda gorilla glass 3 var arti 5 inc ekranida ideal