Lütfen yardm symbian n82

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rcpbrn

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen yardm symbian n82
Merhaba maxicep ailesi

ben 2 ay önce bir nokia n82 model telefon aldım özellikleri müthiş ama bundan önceki tel n73 gibi secman ve hellocabride yöntemlerini kullanarak hack işlemi yapmak istedim yanlız iki programda ben tam hack işlemini başlatacak iken programlar kapanıyor kendi kendine bir türlü yapamıyorum bide oyunlardan mesala pes11 açıyorum ama bounce açılıyor asphalt açıyorum başka bir şey açılıyor ama 1. Sorun daha önemli hack yapamıyorum soft ve hard format attım hafıza kartı biçimledim
aynı olmuyor
son zamanl

son olarak bide tel son zamanlarda kafayı yedi bataryayı yeni değiştirmeme ramen tel donup kendi kendine kapanıyor tekrar açmak istediğimde tel herzamanki gibi titreyip beyaz ekranla açılacağına titreyip siyah ekranda kalıyor bide bazen donduğunda siyah ekranda kalıyor ve telefon aşırı ısınıyor ne yapmalıyım arkadaşlar lütfen yardım edin derdime çare olun telefonu yeni aldık çok paraya mal oldu babama söyleyemiyorum yardım edenden ALLAH RAZı OLSUN

----------Eklendi @ 19:46:44 ---------- Yazıldı @ 19:38:20 ----------

Birde bekleme modunu kapattım parlaklığı 1e indirdim tel güç bela çalışıyo uzun süre müzik dinlesem yine kapanıyo ram 90.1M Tel hafıza 100 M boş hafıza kartı 2gb 166 M boş

----------Eklendi @ 20:07:45 ---------- Yazıldı @ 19:46:44 ----------

Arkadaşlar kimse bakmıyormu?

xErKaNx

Üye
dostum bende n82 kullanıyorum ama senin karşılaştığın sorunlarla karşılaşmıyorum. Ama sana sadece fikir beyan edebilirim.
1 )Telefonuna son yazılımı yüklet
2 ) Telefonunu hafıza kartı yokken açmayı dene belki hafıza kartın bozuktur.
3 ) yüksek kapasiteli hafıza kartı kullanmamaya çalış
4 ) *#7370# şeklindeki formatı deme birde tel kapalıyken 4 tane tuşa basınca da format atılıyor sitede mevcut
5) benim tel hackli. Sende doğru adımları yaparak hackleme yapabilirsin. Sitedeki s60v3 sistem modifikasyon konusuna bak ama her hack yöntemi işe yaramıyor. Yanlış hatırlamıyorsam bilgisayar kullanmadan hack yapma diye bir konu var oraya bak. Telefonunla internete bağlanıyorsan bataryanın ısınması normaldir. Eğer bunları yapmana rağmen bir sonuç alamadıysan ya servise götür yada çok güvendiğin bir telefoncuya götür. Bundan başkada elimden birşey gelmez. Bu işlemleri hafıza kartı takılı değilken denemeni tavsiye ederim. Sorun hafıza kaynaklı olabilir.

----------Eklendi @ 20:17:17 ---------- Yazıldı @ 20:14:31 ----------

telefonun güç kaynağında problem de olabilir. Güç kaynağında sıkıntı olan telefonlar sıfır bataryada taksan bataryayı bitirir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt