Püf Noktası Lollipop İle Performans Artar Mı? ((Cevap İçeride))

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Lollipop İle Performans Artar Mı? ((Cevap İçeride))
Bildiğiniz gibi Note 3 2013 yılında JellyBean 4.3 ile piyasaya sunuldu ve çıktığı herhangi bir ayarsız skor 35-40 arası idi henüz daha güncelleme aşamasında olan Lollipop sızıntılarında KitKat ve JellyBean'e göre yüksek bir performans artışı var. S4 kullanan arkadaşlar şimdi sevinebilirler. :)

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
@KinG Tornado

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
N9005'i Tr S5'iyle takas ettim :D Henuz root bile yapmadim kiyamadim garantisi bile var. Ama 45k almasi cok enteresan ucar gider o performansla.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
N9005'i Tr S5'iyle takas ettim :D Henuz root bile yapmadim kiyamadim garantisi bile var. Ama 45k almasi cok enteresan ucar gider o performansla.
Yanlış yapmışsın bence.Bende N9005 olsa bırak S5 le takaslamayı Note 4 ile takaslamam.

ByKatre

ByKatre

Üye
Benim anlamadığım o kadar fark olması imkansız. Ki Snapdragon 801 li Xiaomi mi4ün aşağı kalması enteresan

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Bu değerler tamamiyle tarafsız. Herhangi bir overclock gibi işleme tabi tutmadım. İsteyen inanır isteyen inanmaz. Yalan söylemek cihazı Yüceltmek gibi bir maksadım yok.

ByKatre

ByKatre

Üye
Senin telefon mu

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Evet.

ByKatre

ByKatre

Üye
Bi de n9000 nasıl geçti anlamadım :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Anlaşılmayacak ne var bu kadar hala anlamış değilim?
Skor basbaya ortada?

ByKatre

ByKatre

Üye
Dur bakalım hele bi mi4 e 5 gelsin :)
:eller:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu amacından aşırı saptı. Benim demek istediğim S4 kullanan arkadaşlar rahatça görebilir ki Lollipop ile performans artışı olacak. Olayı nasılda cihaz kıyaslamasına getirmek için uğraşıyorsunuz.

ByKatre

ByKatre

Üye
Yok yanlış anlama bende Mi4 yok. Garip geldi sakin... :)
S4 kaç alıyor normalde

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Valla S4 Bu Aralar İyice Frame Atlıyor Kafayı Yedi Heleki Menü ve Oyunlarda :kotu:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Gerek yok mehmet kardeşim başarılı bir konu farklı fikirler asıl fikirleri yüceltir :oke: Konu için teşekkürler

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Farklı düşünce görebildiyseniz eyvallah. Ama ben bir modeli aşağılama ve belli başlı modelleri yüceltmeye çalışan mesajlardan başka bir şey göremedim. Rica ederim. Maksadım S4 kullanıp performans artışı bekleyen arkadaşlara bir örnek göstermekti.

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado ve Nextman
ByKatre

ByKatre

Üye
marifet iltifata tabidır. Xiaomi nin yaptıkları belli güncelleme ise güncelleme. Samsung gibi tasarımı büyütüp işlemciyi koklatıp aynı ürünü sürmüyor piyasaya. Ki s3 gibi bir cihaza kitkat vermemesinden anladık neyin peşinde olduğunu. Koymuş saçma bi knox sayacı. Xiaomi sana servis romunu bile veriyor
yapabiliyorsan yap diyor yoksa ufak bi hard brick hatasına anakart değişimi demeyi bilmiyormuydu sence

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Farklı düşünce görebildiyseniz eyvallah. Ama ben bir modeli aşağılama ve belli başlı modelleri yüceltmeye çalışan mesajlardan başka bir şey göremedim. Rica ederim. Maksadım S4 kullanıp performans artışı bekleyen arkadaşlara bir örnek göstermekti.
Bİlgi paylaşımındaki niyetini anlıyorum ancak dediğim gibi bakış açısı o yönde olan kişiler için geçerli. Konu için tekrar teşekkürler.

Bu arada konuyu dağıtmamanızı tavsiye ederim. Konu dışına çıkmayınız.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
ByKatre

ByKatre

Üye
Bu sana yazacağım son mesaj. Daha hala aynı şeyleri söylüyorsun. Donanım olarak daha alt seviye bir cihazın üste çıkması garip geldi sordum. Sen Celallendin. Dedim ya 'Marifet iltifata tabidir.' Xiaomi nin ne yaptığı ortada samsung ün ne yaptığı ortada bi de fan demiş ya. Hey Ya Rabb'im.

PriZm

PriZm

Üye
Lollipopun performans farkı antutu ile anlaşılmaz bence.

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo, IchigoKurosaki ve M.F.E

Üst Alt