Logitech'den sessiz mouse duyurusu geldi: M330 Silent Plus ve M220 Silent

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Logitech'den sessiz mouse duyurusu geldi: M330 Silent Plus ve M220 Silent
Logitech, M330 Silent Plus ve M220 Silent isimli iki yeni mouse duyurusu gerçekleştirdi.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

M330 Silent Plus modeli 24 ay batarya süresi sunarken, M220 Silent modeli 18 aylık batarya süresine sahip. Her iki modelde %90 seviyesinde sessizler.

Logitech M330 Silent Plus Eylül ayında 29$, M220 Silent ise 24$ fiyat etiketi ile Ekim ayında satışta olacak.

Ekli dosyalar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
sessiz derken tıklama sesi mi ? eğer öyleyse tık sesinin verdiği zevk tarif edilemez :D yaptığı gürültü o artislik köpürmesi :D :D

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, BomberMAn TR01 ve ANIL
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Sessizlik umrumda değil ama
24 ay ve 18 ay pil ömrü baya iyimiş

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sessizlik umrumda değil ama
24 ay ve 18 ay pil ömrü baya iyimiş

Kullanım koşullarına göre değişiyor tabi süreler. 18 ay pil ömrü sunan M335 modelini kullanıyorum ben fakat 4 ay sonunda pilin azaldığını belirten kırmızı led yanmaya başladı.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kullanım koşullarına göre değişiyor tabi süreler. 18 ay pil ömrü sunan M335 modelini kullanıyorum ben fakat 4 ay sonunda pilin azaldığını belirten kırmızı led yanmaya başladı.
ozaman benim mouseun pil süresi gayet iyi
AA pil ile günde 5-15 saat kullanım ile 4-5ay dayanıyor

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
ozaman benim mouseun pil süresi gayet iyi
AA pil ile günde 5-15 saat kullanım ile 4-5ay dayanıyor

Ben de 12 saat ortalama ile kullanıyorum. 18 aylık pil ömrünü 5 günlük iş haftası için 6 saatlik ofis kullanımı şeklinde belirtmişler. Bizim süreler gayet normal.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Firmayi sikayet et :ehe tazminat alirsin belki 18 ay ömür diyorlar 4 ay calisiyor de :D yoksa öyle istediği süreyi diyebiliyorsa bende mouse yapayim 3-4 yil gidiyo diyeyim :ehe kucucuk bir sekilde de hic kullanmazsaniz yazayim :ehe
Direk bir sayi vereceklerine 4-18 ay arasi veya gunluk su kadar kullanimda 18 ay diyebilirlerdi

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Firmayi sikayet et :ehe tazminat alirsin belki 18 ay ömür diyorlar 4 ay calisiyor de :D yoksa öyle istediği süreyi diyebiliyorsa bende mouse yapayim 3-4 yil gidiyo diyeyim :ehe kucucuk bir sekilde de hic kullanmazsaniz yazayim :ehe
Direk bir sayi vereceklerine 4-18 ay arasi veya gunluk su kadar kullanimda 18 ay diyebilirlerdi
Onu da düşünmüşlerdir
klavuzunda veya sitesinde;
18-24 pil ömrü günde ve ayda bilmem nekadar kullanımda geçerlidir diye yazmıştır.

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Microsoft Arc var dokunmatik hissi veren. Bir de Microsoft Touch var çok şekil :oke: Ek olarak Logitech T620 de bir seçenek. Fakat bunlarla oyun falan oynanmaz. Oyun için Razer Ouroboros yada Mad Catz Rat serisi bir fare almak lazım :blush:
Tek eksiği LED aydınlatma

Burada da incelemesi var izlemek istersen :)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Tıklama hissi duruyor sadece sesini almışlar :D Dokunmatik o rahatlığı vermez.
Benim gibi motorunun sesini duymadığı arabayı kullanamayanlar için durum biraz farklı :)

Üst Alt