Liseliler neye inanıyor ? İşte ilginç araştırma sonuçları...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
    Konu Sahibi

Benide o şımarık , sigaracı keş , karı kız peşinde olan atarlı asi stayla apaçi gençlerden sanıyorlar ya işte ona sinir oluyorum. Liseli! Töbe estafurullah....
insanları dış görünüşüyle,görmüş olduğu eğitim düzeyiyle ilgili önyargılarda ve tahminlerde bulunmak çok yanlış bir şey elbette.

bu kararlarından vazgeçebilmeleri için seni tanımaları gerekir ki kendini kimseye göstermek zorunda değilsin bu konuda:)

senin yapman gereken tek şey söylenenlere veya önyargılara kulak asmaman.:oke:

cukuleaks

Üye

insanları dış görünüşüyle,görmüş olduğu eğitim düzeyiyle ilgili önyargılarda ve tahminlerde bulunmak çok yanlış bir şey elbette.

bu kararlarından vazgeçebilmeleri için seni tanımaları gerekir ki kendini kimseye göstermek zorunda değilsin bu konuda:)

senin yapman gereken tek şey söylenenlere veya önyargılara kulak asmaman.:oke:
Yaw abi bi yerden sonra artık insan dayanamıyor ya. Yemin billah dayanamıyorum. Hele benim nasıl bi insan olduğumu bilmiyolar ya üstüne üstlük bide o yakıyo beni....

furkey

Üye
Benim görüşüme göre evrimlesme saçma geliyor. Fen Bilimlerinin ise ogretilmemesi çok ayrı bir saçmalık. Fizik ve biyoloji ye çok bağlı biri olarak fensiz bir hayat düşünemiyorum.

Evrim ile din ilişkisine gelirsek evrimin varlığı veya yokluğu dini bağlamaz. Evrim var olunca din yalan olmuyor. Aynı durum tam tersi için de geçerli.

Ama bana kalırsa evrim materyalizmi ilke edinen bilim insanlarının çaresiz sığınak noktasından başka bişi değil. Öyle ki evrimi din haline getirenler var. Ben objektif bakmayı tercih ediyorum ve evrimi dayanak noktasız asagilayan ve biz maymundan mı geldik şimdi diyen aşırı takıntılı (dinci değil çünkü dinine bağlı insanlar bilime objektif bakarlar) insanları da sevmem sırf materyalizme bağlamak için veya sırf bir kaç Prof diyor diye bilim bunu diyor diyenleri de sevmem...

cukuleaks

Üye
Evrimi dinlede yalanlarım din olmadanda yalanlarım. Betin için problem yok. Hatta benim yalanlamamada gerek yok. Artık şöyle bir etrafa baktığınızda evrimin olmadığını görmeme ihtimaliniz bile yok. Darwinin bu teorisinin çok büyük ihtimalle yanılgı olduğunu söyleyen KENDİ yazdığı bir yazısı var... Heralde yeter bukadar.

cukuleaks

Üye
orda Allah var da Türkiye'de yok mu? Dinsiz misin nesin? Eğer öyleysen ki yazdıkların bunu ispatlıyor bil ki Allah dini de bilimi de veriyor! Böyle çocuksu çocuksu konuşmayın artık. Cumhuriyetin kurulmasından beri sıkıldık ya vallaha sıkıldık sizin gibi maneviyatsızlardan.
aynen öyle :oke:

besim.farhan

besim.farhan

Üye
Benim görüşüme göre evrimlesme saçma geliyor. Fen Bilimlerinin ise ogretilmemesi çok ayrı bir saçmalık. Fizik ve biyoloji ye çok bağlı biri olarak fensiz bir hayat düşünemiyorum.

Evrim ile din ilişkisine gelirsek evrimin varlığı veya yokluğu dini bağlamaz. Evrim var olunca din yalan olmuyor. Aynı durum tam tersi için de geçerli.

Ama bana kalırsa evrim materyalizmi ilke edinen bilim insanlarının çaresiz sığınak noktasından başka bişi değil. Öyle ki evrimi din haline getirenler var. Ben objektif bakmayı tercih ediyorum ve evrimi dayanak noktasız asagilayan ve biz maymundan mı geldik şimdi diyen aşırı takıntılı (dinci değil çünkü dinine bağlı insanlar bilime objektif bakarlar) insanları da sevmem sırf materyalizme bağlamak için veya sırf bir kaç Prof diyor diye bilim bunu diyor diyenleri de sevmem...

abicim ISLAM DINI = BILIM
matematik bilginiz varsa ne demek istediğini anlamışsınızdır. Şimdi birkaç de..siz çıkıp burası ıslami sayfa değil diyecek dediklerime. Bende diyeceğim ki islam dini öyle düşünüldüğü gibi değildir. Senin kanındaki alyuvar'dan taa evrendeki en büyük yıldıza kadar ilgilidir. (son kısımları sana karşı yazmadım üstüne alınan için..)

- - - Eklendi - - -

: :

Metin MF

Metin MF

Üye

Sonuna kadar katılıyorum.

Jomolocco

Jomolocco

Üye
evrimden kastiniz maymun olayisa kendinizi kucuk dusurursunuz ama zeka ve yetenek konusunda ise haklisiniz bir evrim var

besim.farhan

besim.farhan

Üye
evrimden kastiniz maymun olayisa kendinizi kucuk dusurursunuz ama zeka ve yetenek konusunda ise haklisiniz bir evrim var

ben buna sadece gülerim :)
çünkü dediğin fikirler 80'li 90li yıllarda kaldı. Yani modası geçti. Kimse kandırılmıyop artık bunlarla..

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
Jomolocco

Jomolocco

Üye
besim.farhan' Alıntı:
ben buna sadece gülerim :)
çünkü dediğin fikirler 80'li 90li yıllarda kaldı. Yani modası geçti. Kimse kandırılmıyop artık bunlarla..

iyi gul ilk magara insaniyla kendini bir tutuyorsun demekki :d:

agu ahu aguu :ehe

glsh_cskn

Üye
ya anlayamadigm neyin tartismasini yapiosunuz bu konu bence yeteri kadar uzamis daha fazla uzamasinin bi anlami yok. herkesin bildigi kendine dogrudur istediginiz kadar anlatin bu isin icinden cikicagnizi sanmiyorum bence kapatin gitsin... yormayin kendinizi

Jitou

Jitou

Üye
Liseli olmak vardı:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt