Liselerdeki Sigara Gerçeği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Yaklaşık 30-40 yıldır özellikle Türkiye'de sigara içmek moda gibi bir şey.Ergenlik kompleksine girmiş ergenler sigara içince kendilerini büyümüş ve havalı zannediyorlar akıllarınca.Bugüne kadar sadece 1 kere nasıl olduğunu merak ettiğimden içtim bundan sonrada içmem gereksiz boş bir şey.Okuldaki ortamımda düzgün olduğundan al iç iç diye zorlayanlarda olmadı olsa bile fark etmezdi de zaten.Nikotin'e ihtiyacın varsa patlıcan yersin olur biter.Mesela bende patlıcan bağımlısıyım :ehe

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Yaklaşık 30-40 yıldır özellikle Türkiye'de sigara içmek moda gibi bir şey.Ergenlik kompleksine girmiş ergenler sigara içince kendilerini büyümüş ve havalı zannediyorlar akıllarınca.Bugüne kadar sadece 1 kere nasıl olduğunu merak ettiğimden içtim bundan sonrada içmem gereksiz boş bir şey.Okuldaki ortamımda düzgün olduğundan al iç iç diye zorlayanlarda olmadı olsa bile fark etmezdi de zaten.Nikotin'e ihtiyacın varsa patlıcan yersin olur biter.Mesela bende patlıcan bağımlısıyım :ehe

patlıcan işi iyiymiş :ehe
aynen kendilerini bi b*k sanıyorlar :angry:

doctorrr

doctorrr

Üye
ben hariç tüm arkadaşlarım içer ve ben, nikotin bağımlılığı diye birşeye inanmıyorum |-)

BeratShark

BeratShark

Üye
liseye başlicam bu sene ama nolursa olsun ağzıma sürmem ailemde içen de var arkadaşlarımdan içen de var hatta benim..........babam ne kada içmiyorum dese de içtiğini gördüm

askinaeskiya04

Üye
Korkunç bi şey yazık bu çocuklara

x-scarface

x-scarface

Üye
no smoking :cigara:

ecel54

ecel54

Üye
liseyi bitirdim ama bir kere bile içmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt