LiMERA1N İLE JAİLBREAK (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

serkantuncel

Üye
limera1n in DFU mode ... wait yazip kaliyor devam etmiyor okadar beklememe rağmen yardımcı olurmusunuz lütfen şimdiden teşekkürler.

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
önce telefonu orjinal restore dosyası ile restore edin tabi yedeğinizi alın resimler ve numaralarınız için backup yapın..sonra jb işlemini yapın bir defada başarılı olamayabilirsiniz tekrar deneyin..yapamazsanız ekleyin yardımcı olalım iphone_ankara@hotmail

serkantuncel

Üye
hakan bey öncelikle cevap için teşekkür ederim dün itunes programi ile müzik atmak istedik ama update seceneği geldi önümüze update ettiğimde direk ise ekrana itunes simgesi ve usb simgesi geldi sim card kabul etmiyor acil arama yapilabiliyor sadece msn adresinizi şimdi ekliyorum çok zor durumdayim yardımcı olursaniz cok sevinirim.

sencera

sencera

Üye
Bu işleme başlarken itunes açık kapalı yada telefon açık kapalı fark edermi?İlk aşamada telefonumu bulamadıda program
iphone 4 4.1

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
ilk denemede yapamayabilirsin yönerğeleri tam uyğula itunes kapalı olsun

onyx.76

onyx.76

Üye
teşekkürler. ben 3gs 16gb kullanıyorum 4.1. bu işlemden sonra sitedeki uygulamaları direk yükliyebilirmiyim.

onyx.76

onyx.76

Üye

evet jailbreak ten sonra istediğini yukleyebilirsin ;)
TEŞEKKÜR EDERİM. CYDİA DAN PROGRAM İNDİREBİLİYORUM ANCAK SİTEDEN İNDİRDİĞİM UYGULAMALARI YÜKLERKEN 0xE8008001 HATASI VERİYOR. BU KONUDADA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

e.yalcn

Üye
ben türkcell den iphone 4 aldım. ve bu konuların acemisiyim. telefonun versiuonunu nasıl öğrenecem. yardımcı olursanız sevinirim. bu telefonlarda da unloc oluyormu? saygılar.

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
TEŞEKKÜR EDERİM. CYDİA DAN PROGRAM İNDİREBİLİYORUM ANCAK SİTEDEN İNDİRDİĞİM UYGULAMALARI YÜKLERKEN 0xE8008001 HATASI VERİYOR. BU KONUDADA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

cydiadan APPSYNC 4.1 proğramını yükleyin sorun çözülür

--------------- Ekleme ---------------

ben türkcell den iphone 4 aldım. ve bu konuların acemisiyim. telefonun versiuonunu nasıl öğrenecem. yardımcı olursanız sevinirim. bu telefonlarda da unloc oluyormu? saygılar.

telefonu yurtiçinden aldığın unlock ğerekmiyor..versiyonunu ayarlar-ğenel-hakkında bölümünde yazan modem firmware telefonunun versiyonudur

Üst Alt