LiMERA1N İLE JAİLBREAK (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

savass07

Üye
slm hakan .ben bu ,GREENPOSİ0N JAİLBREAAK ile LIMERA1N uygulamalarini yaptim.limera da usb ile itunes .in resmi cikti.ama olmadi. greenposion ile denedim ,ama oda oolmadi.ne yapa bilirim jailbreak icin,ne yapmam lazim , yardimci olurmusunuz ???

jack bauer

Üye
iyi günler,
Bu uygulamayı Ipod touch 4.1 içinde yapabiliyormuyuz.

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
slm hakan .ben bu ,GREENPOSİ0N JAİLBREAAK ile LIMERA1N uygulamalarini yaptim.limera da usb ile itunes .in resmi cikti.ama olmadi. greenposion ile denedim ,ama oda oolmadi.ne yapa bilirim jailbreak icin,ne yapmam lazim , yardimci olurmusunuz ???

öncelikle bu jb araçları ile tüm telefonlar jb yapılabiliyor telefonun modeli ne ona göre yardımcı olalım

--------------- Ekleme ---------------

iyi günler,
Bu uygulamayı Ipod touch 4.1 içinde yapabiliyormuyuz.

yapabilirsiniz sorun olmaz

savass07

Üye
iphone4 , 4.0.1 benim telefonum.ve yurt disinda yasiyorum,amarikada.yardimci olursan sevinirim ?

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
telefonun versiyonu 4.0.1 miş eğer cihazın unlock isteyecekse yapama istemeyecekse 4.1 e yükselt cihazını sonra dene greenposion ile yap

savass07

Üye
tamam bu gece bi denicem,insallah olur .zaten dun denerken dondu,usb ile , itunes isareti geldi,ekrana ,dedim ayvayi yedik,sonra kurtardim allahdan :))
.bide shsh kaydı ni aldim,simdi 4.1 e yukseltip ,unloc yapacamda geri donemezmiyim ?

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
Dönebilirsin kaydın varsa

savass07

Üye
oooooooooof yaaa,bi turlu yukleyemedim 4.1 'i sorun ne onuda anlamadim,acaba itunes /i tiuke yaptim ya ,ondan ola bilirmi .napim,elimdeki surumu silim, 10.01 surumunu mu yukluyeyim itunes 'un ??? ....

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
itunesi tamamen kaldır pc deki müzik klosöründen itunes dosyasını sil tekrar yükle son versiyon ile yap

savass07

Üye
hakan islemi yapmadan son bi soru daha sormak istiyorum.bu islemden sonra 'Baseband' im yukselcek mi ? bunun bi zarari varmi ,varsa ne ? ve nasil engel olabilirim ?

yasin533

Üye
s.a abi ben limera1in i ipod uma yükledim ama programı ipod umda gordum tıkladım kutuda please cheack your internet connetion yazıo ne yapcam abi?cevap yazarsan cok sevinirim tesekkurler

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
cihaza 4.1 yüklenince basebandın yükselir mac varsa pwnağetool ile versionu yükselt basebandın yükselmez

--------------- Ekleme ---------------

intenet yok cihazda wiriles yada 3g ile bağlan yükle

savass07

Üye
peki basebandin yukselmesinin bana zarari varmi ? neleri etkiliyo ?

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
unlock yapacaksan yapamazsın yükseltmeden yap

kutluay5

kutluay5

Üye
greenpoisonla yaptım restore attım bunu kurdum fark yok :D ama geoHot akarrr... :D

savass07

Üye
basebandi yukseltmeden nasil olcak hakan,yada nerden bilgi alabilirim ?

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
custom dosyaları ile yapacaksın sitede mevcut baseband yükseltmeden versiyon yükselme die konular var onlara bak

savass07

Üye
oooof yaaa bulamadim orayi ,zaten kafamda karisti iyice :(( hakan ben bunun shsh sini alsam,ve versiyonu yukseltip jb yapsam ,daha sonrada unloc yapmak istedim de geri donsem olur demi.kafam karisti iyice yaaa :(( hem belki ozaman kadar da 4.1 e de cikar unloc ole degil mi ? biliyom sikildin benden ama cvp yazarsan sevinirim :((((

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
olmaz basebandın ükselir basebandı düşüremezsin ğerek yok ekle yardımcı olayım... iphone_ankara@hotmail

Üst Alt