LGP970 Türkiye GingerBread (V20D) Romu Flash Dosyaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
LGP970 Türkiye GingerBread (V20D) Romu Flash Dosyaları
Anlaşılan V30A'dan hemen hemen herkes memnun değil. İşte size bir önceki sürüm olan V20D'nin orjinal Türkiye romu
İndirip SFT programı ile flashlayabilirsiniz.

İşte Linkler : >>

<<
Alternatif Linkler:
>>
>>
Kopyala arama çubuğuna yapıştır ve git. (Google Chrome tavsiye ederim)
(4Shared Linkleri için DNS adresinizi değiştirmeniz gerek. DNS1: 208.67.220.220 DNS2: 208.67.222.222)
Partları birleştirin, dosyaları SFT programında uygun yerlere yerleştirip cihazı bağlayın ve ateşleyin

SFT ile flashlama yapmayı bilmeyenler videoyu izleyip yapabilirler. Kolay gelsin, iyi günler.

Bir Teşekkürü-(beğeniyi) çok görmeyelim di mi

Teşekkürler kardeş. İndiriyorum hemen. Emeğine sağlık.

Emeğine sağlık Çok iyi yapmışsın.

Konu Sahibi
Linkleri Mediafire kaldırmış. Pro üyelik almamı istiyor. Arkadaşlar kusura bakmayın. En yakın zamanda başka paylaşım siteleri le değiştireceğim.
Teknik Hata için hepinizden özür diliyorum..

- - - Eklendi - - -

Linkler 19:53 itibariyle yenilenmiştir. Bilginize..

sağol ama radyo yok bu romun içinde olsun v30a dan iyidir

Konu Sahibi
sağol ama radyo yok bu romun içinde olsun v30a dan iyidir
Valla Türkiye için orjinal olan romu paylaştım. Yani teknik serviste sorun çıkarmayan ve Lg Mobile Support Tool'un güncelleme ile cihaza attığı rom bu. Radyo için içeriğiyle oynamak lazım

Radyo icin singapur romunu indirip kurabilirsiniz... isteyen arkadaslar olursa yarin arkadasin konusuna ilave edebiliriz izin verirse tabiki

Konu Sahibi
kardeş dosyaları nasıl birleştiricez

part1'e sağ tıkla klasöre çıkart seçeneğine tıkla otomatik bilgisayar birlestirir.

- - - Eklendi - - -

Radyo icin singapur romunu indirip kurabilirsiniz... isteyen arkadaslar olursa yarin arkadasin konusuna ilave edebiliriz izin verirse tabiki

olur. romu bulun buraya ekleyelim.

- - - Eklendi - - -

A.s kardeş

radyo için singapur romu yerine fransa romunu tavsiye ederim kardeşim batarya süresi çok iyi

- - - Eklendi - - -

bu arada enver kardeşim romunu yükledim sarj süresi inanılmaz arttı şuan sarj %2 kaldı pildeki kullanım süresi 1 gün 6 saat 57 dk o kadar müzik dinledim, 2 saate yakın konuşma ve 30 dakika kadar oyun oynadım yinede böyle emeğine sağlık

Konu Sahibi
Beğendiysen ne mutlu bana hayırlı olsun

umut77

Üye
en iyi şarj için V20D !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...