Lg V10 aldım hadi kutlayın

Sponsorlu Bağlantılar

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Lg V10 aldım hadi kutlayın
Evet sonunda ömürlük telefon aldım ilk amiral gemi deneyimi diyebilirim telefonu 2400 liraya 24 ay taksitle olarak aldım o yüzden tercih ettim bu fiyata daha iyisi yoktu :) daha ilk gün bi deneyim elde edemedim merak eden olursa yarın bir gün deneyim paylaşırım ama çok araştırdım ve çok hoşuma gitti ve pişman değilim :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İyi günlerde kullan.Çok iyi bir tercih.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
0MG90

0MG90

Üye
Yazık etmişin 2400 lirayı

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Yazık mı?

O parayı o telefon bu piyasa şartlarında sonuna kadar hakediyor elinize almak değil yanından geçseniz bunu anlarsınız.Ekran kamera yazılım performans ve özellikle ses konusunda üst düzeyde.Bu işin teknik kısmı etik kısmına gelirsek arkadaşımız cihazdan memnun ve bu karardan pisman olmadığını belirttiği halde sizin bu yaptığınız yorum ayıp.Forumda eskilere bakıyorum da herkesde bi yenilenme ne biliyim bağnazlık kalmadı gibi ne fanlar vardı nelere atıp tutup şimdi kullanıyor bunu kötü anlamda değil bizzati iyi olanı takdir etme yani iyi olanı kullanma açısından söylüyorum ama tek şu üstteki arkadaş sanırım bu şekilde ölecek.Sony dışında markalara verilen her kuruş yazık.Evet size Z5P önerecekti Sony'in elinde kalan şu ölmüş serinin mimli telefonlarından.

Tartışmak istemiyorum bu konuda.

Bu tutum yanlış öneri konusu olsa bi nebze anlarım ama iş işten geçtikten sonra yazık olup olmadığına kullanıcısı karar verir o da vermiş bize düşen iyi günlerde kullan demek.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
İnanmıyorum yoruma bak :D

Neyse. Gerçekten uzatmıycam forumdan beziyorum yoksa.

O attığım yorum her türlü tartışmaya açık olmuş. Belki cihaza laf atmadım bi cihaza verilen 2000 liraya laf attım? Neyse siz yine istediğiniz gibi düşünün. Zaten bu forumdakiler beni 40 yıldır tanır gibiler.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Yazık mı?

O parayı o telefon bu piyasa şartlarında sonuna kadar hakediyor elinize almak değil yanından geçseniz bunu anlarsınız.Ekran kamera yazılım performans ve özellikle ses konusunda üst düzeyde.Bu işin teknik kısmı etik kısmına gelirsek arkadaşımız cihazdan memnun ve bu karardan pisman olmadığını belirttiği halde sizin bu yaptığınız yorum ayıp.Forumda eskilere bakıyorum da herkesde bi yenilenme ne biliyim bağnazlık kalmadı gibi ne fanlar vardı nelere atıp tutup şimdi kullanıyor bunu kötü anlamda değil bizzati iyi olanı takdir etme yani iyi olanı kullanma açısından söylüyorum ama tek şu üstteki arkadaş sanırım bu şekilde ölecek.Sony dışında markalara verilen her kuruş yazık.Evet size Z5P önerecekti Sony'in elinde kalan şu ölmüş serinin mimli telefonlarından.

Tartışmak istemiyorum bu konuda.

Bu tutum yanlış öneri konusu olsa bi nebze anlarım ama iş işten geçtikten sonra yazık olup olmadığına kullanıcısı karar verir o da vermiş bize düşen iyi günlerde kullan demek.
Gerekli cevabı arkadaş vermiş bende uzatmayım. Teşekkür ederim

İnanmıyorum yoruma bak :D

Neyse. Gerçekten uzatmıycam forumdan beziyorum yoksa.

O attığım yorum her türlü tartışmaya açık olmuş. Belki cihaza laf atmadım bi cihaza verilen 2000 liraya laf attım? Neyse siz yine istediğiniz gibi düşünün. Zaten bu forumdakiler beni 40 yıldır tanır gibiler.
Can kardeşim seni de tanırım daha önce de söyledim uzun süredir araştırdım telefon 2400 liraya 24 ay taksitle alınabilecek tel telefon bu olduğu için aldım ve kendi param ve emeğimle aldığım ilk cihaz beni bilirsin sürekli orta segment cihaz değiştirirdim ya bunu alacaktım ya da z5p ama z5p çok pahalı geliyordu bu piyasa fiyatından bile taksitle daha uygun geldiği için tercih ettim bana yeşerecek her şeyi karşılıyor işlemcisi aklı kurcalıyor ama 1.8 6 çekirdek bence gayet yeterli ki oyun oynayan bir insan değilim oynayacak olsam da bu bana yeterli yine de yorumun için teşekkür ederim tartışmaya gerek yok bu konuda.
+ ekleme ben genelde çoğu telefonu özellik bir yere kadar ben telefonu tasarım ve görünüş açısından değerlendiririm z5p çok inceledim her rengini elime aldığımda sürekli bi yerleri parmak izi oluyor çünkü her taraf parlak cam :) ama bunda öyle değil arkadaşı zaten plastik silikon karışımı bi materyal yanlar çelik evet yanlar elde tutarken kayar gibi oluyor ama zaten tel elle kullanma alışkanlığım pek yok o yüzden sorun olmuyor ise 120° acılı ön kamera ve kullanmış olduğu ses teknolojisi beni fazlasıyla tatmin etti biraz daha zorlaşacak 2+1 olacakmış mübarek
eksi yönü 2. Ekran karanlıkta açık olunca sanki ışık suzuluyor gibi oluyor ama fazla belli olmuyor onun dışında ön kamera 8 olsa tadindan yenmezdi normal kamerada kullanmış olduğu işleme teknolojisi gündüz çekimleri mükemmel kaliteli ama gece çekimleri standart 5mp işte ne beklersen

Eğer aynı fiyata gelecek olsa z5p almaktan vazgeçmedim buraya da eklemek isterim yine de.

0MG90

0MG90

Üye
La kim sana Z5P al dedi. Ben öyle birşey mi dedim konuda. Ya sabırrrrrr.

0MG90

0MG90

Üye
Uğraşamıcam , blok

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Taksit Sıkıntı

• Beğen

MaxipmaN

Üye
hayırlı olsun güzel bir cihaz almışsın fakat 24 ay taksit kulağa korkunç geliyor. telefon vs şeyleri alırken bu taksitler mantıklı değil bence.
gene de bize fazla söz düşmez güle güle kullanın :bigstar:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun güzel bir cihaz almışsın fakat 24 ay taksit kulağa korkunç geliyor. telefon vs şeyleri alırken bu taksitler mantıklı değil bence.
gene de bize fazla söz düşmez güle güle kullanın :bigstar:
Taksitli fiyatı peşin fiyatından ucuz geldiği için tercih ettim zaten :) teşekkür ederim

Emre

Üye
Hayırlı olsun.

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
Hayırlı olsun . Güle güle kullan .

• Beğen

H0lligan

Üye
Hayırlı olsun. Arkadaşda da var, tabi o 3200 e almıştı zamanında. 6.0 güncellemesi ile kamera artık okadar da iyi değil ve bir ay içinde mi ne hemen bozuldu güç butonundaki parmak izi okuyucu. :)

The Pancar

The Pancar

Üye
Hayırlı olsun ne diyelim 8-|

Üst Alt