Lg teknik servis ve müşteri hizmetleri rezati lütfen okuyun sizde pişman olmayin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
Lg teknik servis ve müşteri hizmetleri rezati lütfen okuyun sizde pişman olmayin
Evkurdan lg p920 aldımıştım 1 sene önce 1.800 civarına geldi vaddeyle cihaz 1 sene sonra bluetooth acarken donma kendiliginde kapanma sarjının cabuk
bitmesi üzerine servise yolladık 1.5 hafta sonra cihaz bize geldi 4 gün sonra telefon sebeke hatası verdi geriyolladık 2 hafta sonra geri gelen cihaz
sol tarafında servis vurugu ve gene sebeke hatası devam ederek geldi yapılan işlem ise güncellemeyapmışmış zaten içinde 2.2.3 en son sürüm vardı onu
tekrar güncelleyip yollamışlar 2 gün sonra geri yolladık 21.12.2012 de ve bana mesaj geldi size yeni cihazyollanıcaktır diye aradım 20 gün süresi
doldu para iadesi istiyorum dedim bana lg musteri hizmetleri hiçbir sekilde para iadesi yapmıyoruz her ürüne degişim yapıyoruz para iadesi yaplıcaksa ise tüketici
mahkemesine gidip hakem heyet raporu getirmenız lazım dedi bu hakem heyet raporu sonuca 4 ay içinde çıkıyor ve neden degişim oluyor dedim cihazının
anakartı imei silinmiş dediler ve servis hatası var içinde olayın imei numarasını silmişler anakartı gelmeside 1 ayı bulur diye yeni cihaz yolluyoruz
dediler peki ne yollanıcak dedim belli degil dediler bana 2 gün sonra aradım P760 LG OPTIMUS L9(4.7 inc) ekran veya P725 LG OPTIMUS 3D MAX(3.5 inc) ekran olabilir
dediler ama lg p920 4.3 inc ekrana sahipti ve ilk çıktıgındaki fiyat 1.250 civarıydi l9 1.000 tl ve 3d max 880 tl ve parasının hakkını veren cihaz istiyordum
oda lg 4x ti saat 18.00 de aradım müşterini hizmetlerini böle böle anlatım bana cep telefonuyla ilgilenen arkadaşlar çıktı ben yardımcı olamam dediler
ama sabah bana donus yapılıcaktı yapılmadan gittiler bende hyr bugun bu iş çözüsün dedim telefonu hı tabi diye yüzüme kapatılar sonra birdaha aradım mesgule verildi
sonra tekrar aradım actılar diyer hanım efendide yüzüme kapadı telefonu bir gün sonra aradım ceo telefonuyla ilgilenen bir arkaşa ulaştım ama anlatım durumu
telefonu ben evkurdan 1799 tl ye hadi vaadesine gectim ilk cıkgıtında 1.250 bin teleydi sizin bana yolladınız cihazlar 880 tl 900 tl bana dedıkleri sey su
CİHAZ İLK CIKTIGINDAKİ FİYATI OYDU ŞİMDİKİ FİYATİ İSE 800 LİRA DEDİLER BENDE DEDİM EE BEN PARA İADESİNİ TÜKETİCİ HAKLARINI KAZANIP PARA ALSAM 1.799 BİN TL
VERİCEKSİNİZ EVET VERİCEZ AMA DEGİŞİMDE ÖLE OLMUYOR DEDİ SİZ 1 SENE KULLANIN CİHAZI BOZUN SONRA BİZ SİZE 4X VERELİM ÖLE SEY OLURMU DEDİ :) SACMALIGA BAKIN
SONRA BENDE DEDİM 2 SENE GARANTİYİ BENMİ VERİYORUM MADEM VERİLİYO SİZİN ONU YAPMAK ZORUNDASINIZ DEDİM ODA DEDİ CİHAZI BOZUP BİZE YOLLUYOSUNUZ DEDİ SUCU
BANA YÜKELEMEYE CALIŞIYORLAR AMA PARA VERİN OZAMAN DEDİM TÜKETİCYE GİDİN DEDİLER OZAMAN 4X İSTİYORUM DEDİM BANA 3D MAX SUNDUNLAR KABUL ETMEDİM 4X STOKDA YOK
YOK DEDİLER :) BENDE KOSKOCA LG SERVİS ONU GETİRDİR DEDİM VE ELİNİZDEDE VARDIR O CİHAZ DEDİM YOK DEDİ BENDE OZAMAN BANA BULUN GETİRDİN BEN PARANIN HAKKINI
İSTİYORUM DEDİM TM OZAMAN BEN STOKLARA BAKTIRCAM DEDİM DONUS YAPICAN DEDİ OLAY BU CARSAMBA OLDU DONUS YAPILMADI CUMA GÜNÜ KARGODAN BANA 3D MAX YOLLADILAR
NE DONUS YAPILDI NEDE YOLLANSINMI DİYE MÜŞTERİ HİZMETLERİ KENDİ KAFASINA GÖRE İŞ YAPIYOR BUGUN ARADIM GENE CİHAZI KABUL ETMEDİM BANA DİYER HANIMEFENDİ
STOKLARA BAKIP DONUS YAPICAKTI AMA DONMEDİ SİZE 4X GELMİYCEK BEYFENDİ BOSA UGRAŞMAYAIN DEDİ BENDE KARDEŞİM DEDİM BAKIN TÜKETİCİ İÇİN 4 AY BİR CİHAZ İÇİN
BEKLİYEMEM DEDİM 4X YOLLAYIN DEDİM STOKDA YOK DEDİ AMA SABAHDA KARDEŞİMİ ARAMIŞ BUGUN STOGUMUZA GELDİ AMA OLMAZ DEMİŞLER YANİ HERKEZE FARKLI KONUŞULUYOR
SONRA DEDİM 3D MAX YOLLAYIN ÜSTÜNEDE 350 TL FARKMI YOLLAYIN DEDİM NEDEN YOLLIYALIM BEYFENDİ SİZ 1 SENE ONCE CİHAZIN PARASININ SÖLÜYORSUNUZ DEDİ YANİ
CİHAZI SENESİNE VE ŞİMDİKİ FİYATINA GÖRE İŞLEM YAPILIYOR FATURA TUTARINA GÖRE DEGİL AMA NE YAZIKKİ ONLARIN BUNA KARIŞMAYA HAKKI YOK CİHAZI SATARKEN TEKNOSADA
FALAN 2.000 TL SATILIYOR AMA 1 SENE SONRA 900 TL OLAN CİHAZ İÇİN SİZE 800 TLLİK CİHAZ YOLLANIYOR SONRA DEDİM LG SERVİSİ HIRSIZINIZ MİLLETİN PARASINA KONUYORUNUZ
DEDİM GÖRÜŞMEYİ SONLARDIRCAM BÖLE KONUSURSANIZ DEDİ BENDE 4X İSTİYORUM O NE CİHAZ YOLLIYCAK ARASTIRAN ARKADAŞLARDA BEYIN YOKMU DEDİM SONLARIMAK ZORUNDAYIM
DEDİ BENDE DEDİM TEKRAR 4X İSTİYORUM BEYFENDİ BEN SİZE 4X YOLLAMIYORUM 3D MAXSIDE YOLLAMIYORUM DEDİ ZATEN TÜKETİCYE BASVURMUSUNUZ DEDİ TELEFONUMUDA GASP ETTİLER
SONRA TELEFONU SURATIMA KAPATILAR BUNLARI BURDA ANLLATIM ÇUNKİ SİZDE LG YÜZÜNDEN MAGDUR OLMAYIN LG DEN UZAK DURUN PARANIZA YAZIK

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
kardesim bu nasil bir istir soktayim vallahi bastan sona okudum inanamiyorum agizlarini burunlarini gidip dagitasim geldi

denizci35

denizci35

Üye
telefonu gaspettiyse bence mahkemeye ver sikayetci ol

- - - Eklendi - - -

madem para durumu nasil onemli olmaz sen pahali almissin sana nerdeyse 2 kati para vermissin yaptiklari işe bak utanmazlar oyle ya telefonunu versinler o zaman

enver_techno

enver_techno

Üye
Mahmekeye verip Hem paranı hemde o değerde bir cihaz alabilirsin. Onların tüketici haklarından haberi yok usta. Gerçekten okudum şok oldum. Bunun bir benzerini de arkadaşıma nokia yaptı. Çocuk mahkemeye verdi hem parasını hemde yeni cihazını aldı. Bu işin arkasından bir an ayrılma.

by-pass

Üye
En güzeli mahkemelerle uğraşmak bunlarla ders olur

Symbianize

Symbianize

Üye
Ben olsam dandik bi telefonla idare eder 4 ay beklerdim ver mahkemeye tazminat bile alırsın

- - - Eklendi - - -

Birde sikayetvar.com sitesine sikayette bulunun hemen kuzu oluyolar

oylum61

Üye
Kardeş sende ama 3d max veriyorlar sende almıyorsun tamam evkurdan teknosadan almış olabilirsin 2000 tl ye ama normal piyasada işlem gören telefonun fiyatı daha uygundur. Benim aldığım zamanda da sıfır fiyatı 1300 TL idi bende aldım 3D aldığım zamanda Evkur fiyatı 1950 TL idi. Şimdi demek istediğim şu 3D max 3D den üst model fiyatı seni ilgilendirmez.. ya alıcaksın.. yada 4 ay sabredip tüketici heyetiyle paranı alıcaksın..

- - - Eklendi - - -

Servis haklı bu konuda sen o zamanın aldığın parasıyla telefonun şimdiki fiyatını bir tutamazsın.. kardeş kusura bakma yani LG yide savunmuyorum ama olayı abartıyorsun..

• Beğen
Tepkiler: alaStar
technoshark

technoshark

Üye
Açıkcası durumuna üzüldüm ama, ben bu telefona 1 sene önce 3000 Tl vermiştim 5 sene sonrada 3000Tl alacağım diye bir kaide olamaz ki :S ama işin içerisinde bir haksızlık var ise tabiki hakkını aramalısın

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
saçmalamayın mecburen aynı telefonu göndermek zorundalar ve faturada yazan parayı vermek zorundalar.Mesela bende nokia c6-01 vardı telefonu ilk çıktığı sıralar 900 TL ye aLdıydım 1.5 sene sonra aynı hatadan 4. Kez gidince para iadesi istedim benden faturayı istediler.Tıpış tıpış 900tlyi verdiler.Kardeş acıma tazminat davası aç.Şöyle 10-50 milyar açda sürünsünlerr.

alaStar

alaStar

Üye
Beyler ben burdan ne çıkardıgımı size söyleyeyim lg ilk basta telefonu değiştirelim l9 yada 3d max verelim demiş buraya kadar herşey normal çünkü sana ya elindeki modeli yada yoksa bir üst modeli vermek zorunda yani sen keyfe keder paramı istiyorum yada param kadar cihaz istiyorum diyemezsin aç sözleşmeyide oku bu iş böyledir her şirkette .sen biraz lg servisini zora sokmuşsun onlarda sonucu bildiklerinden git mahkemeye başvur demiş çünkü lg haklı malesef

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve Ocean258

oylum61

Üye
Beyler ben burdan ne çıkardıgımı size söyleyeyim lg ilk basta telefonu değiştirelim l9 yada 3d max verelim demiş buraya kadar herşey normal çünkü sana ya elindeki modeli yada yoksa bir üst modeli vermek zorunda yani sen keyfe keder paramı istiyorum yada param kadar cihaz istiyorum diyemezsin aç sözleşmeyide oku bu iş böyledir her şirkette .sen biraz lg servisini zora sokmuşsun onlarda sonucu bildiklerinden git mahkemeye başvur demiş çünkü lg haklı malesef

Katılıyorum sana kardeş... adamlar zaten üst modelini verelim demişler...

Ocean258

Ocean258

Üye

++1

technoshark

technoshark

Üye

sana canı gönülden katılıyorum..

saçmalamayın mecburen aynı telefonu göndermek zorundalar ve faturada yazan parayı vermek zorundalar.Mesela bende nokia c6-01 vardı telefonu ilk çıktığı sıralar 900 TL ye aLdıydım 1.5 sene sonra aynı hatadan 4. Kez gidince para iadesi istedim benden faturayı istediler.Tıpış tıpış 900tlyi verdiler.Kardeş acıma tazminat davası aç.Şöyle 10-50 milyar açda sürünsünlerr.

Aynı hatadan gidince sana bir üst modelini verirler, para iadesi ben hiç rastlamadım ne yazık ki... :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt