Lg Optimus P990 Cep Telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ocean258

Ocean258

Üye
ben 2 ay once aldım optimus black gayet memnunum bıraz once bı arkadasta bu konu hakkında konu acmıs,tasarımından hızından ekran kalitesi, şarj suresi ve nova display ozellıgınden gayet memnumum. 3g gorusmelerde 2.0 lık kamerasıda cok ıse yarıyor goruntu acısından. 2x te çift cekırdek ıslemcı var onun performansı bendekıne gore cook daha ıyı olacagını dusunuyorum.. fiyat olarak en ıyı smartphone lg optimus serisi bence ozellıklerıne bakacak olursak.. ben cok memnunum tavsıye ederım sanada..

buket2

buket2

Üye
bence ikisi de çok güzel... şu an optimus black'i daha iyi bildiğim için tavsiye ederim sonuçta nova display ekranının ve 2mp ön kameranın kalitesinden memnunum ama sanıyorum ki 2x'de en az onun kadar güzeldir. fiyat olarak ta uygunmuş...

speedxxl

Üye
arkadaşımben kullanıyorum ve tüm özellkler süper phone 4 den bile çok üstün özellkle nternette geznrken hızını görmen lazım ve tv ye bağlanıp oyun zevk süer bana sorarsan optmus 2x süper youtubeden karşılaştırmaları izle sana çok yardımcı olacaktır.

nonamex

Üye
Çok güzel bir telefon, bimekste falan satışa çıksa hiç durmam valla gider optimus blacki satar ekler alırım :oke: (İnternetten alışverişe güvenen biri değilim)

adem-t

adem-t

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha ucuzlamasını bekliyorum:)inşallah ucuzlar

fireman87

fireman87

Üye
Optimus p990 yani 2x su an piyasada Galaxy s2'yle karşılaştırılmakta. Eğer bütçen varsa kaçırmamalısın diyorum sadece sana gerek işlemcisi gerek rami, zaten android 2.2 froyo ile gelmeyecek gingerbread ile gelicek, o fiyatta bulabiliceğin en iyi smartphone denilebilir..

Ocean258

Ocean258

Üye
biraz daha ucuzlamasını bekliyorum:)inşallah ucuzlar

ucuzlamasını bekledıgın optımus black mı? 3D nın ucuzlamasını beklıyorsan bıraz beklemen gerecek :) okdaar sure telefonsuz kalmanın bı mantıgı yok bence sonucta onu aldıktan 2 ay sonrada bı yenısı cıkacaktır.. buna yapacak bırseyımız yok :)) ben cok memnunun telefonun ekran kalıtesınden'de tasarımındanda hızı ve şarj suresi fıyatına gore en ıyı smartphone'lardan bırı oldugunu bellı edıyor zaten kullandıkca..

adem-t

adem-t

Üye
    Konu Sahibi
optimus black 2x 100-150 tl gibi bir ucuzlama bekliyorum hep şu dolar yüzünden:)

fireman87

fireman87

Üye
Optimus black ayrı Optimus 2x ayrıdır yanlız.

Kefelon

Üye
bencede optimus black al elinde sonunda gene -merak salarsan tabi- telefonunu değiştircen ve hergünde yeni telefon çıkıyor :)

adem-t

adem-t

Üye
    Konu Sahibi
bu gidişle lg optimus black alıcam zaten ucuzlamadı gitti:)

fireman87

fireman87

Üye
Biraz daha bekle beraber alırız, bi ay kadar sonra ucuzlar ama sen sabırsızım diyorsan optimus black al gitsin.

Ocean258

Ocean258

Üye
Çok güzel bir telefon, bimekste falan satışa çıksa hiç durmam valla gider optimus blacki satar ekler alırım :oke: (İnternetten alışverişe güvenen biri değilim)

ben optımus black'ı satıp alacagım telefonu bılıyorum hocam ;) buda cok guzel ama ben 3D nın gelmesını beklıyorum baktın mı bılmıyorum ama adamlar tasarımda ve erken kalıtesinde nirvanaya ulasmıs valla.. super telefon olmus

nonamex

Üye
ben optımus black'ı satıp alacagım telefonu bılıyorum hocam ;) buda cok guzel ama ben 3D nın gelmesını beklıyorum baktın mı bılmıyorum ama adamlar tasarımda ve erken kalıtesinde nirvanaya ulasmıs valla.. super telefon olmus

Gelir inşallah, 3D gelsin o da güzel :) Valla LG bu aralar çok başarılı telefonlar yapıyor.

adem-t

adem-t

Üye
    Konu Sahibi
cimi91

cimi91

Üye
Arkadaşlar bu gün hayırlısıyla 2.el az kullanılmış optimus 2x alıyorum.Bi arkadaşla 800'e anlaştık bi yamuk olmassa bende optimus 2x sahibi olucam.Lütfen bütün lg optimus 2x kullanıcıları buraya telefonla ilgili rom,root,uygulama gibi şeyleri paylaşsın.Bu sayade birbirimize yardımcı olabiliriz ve alıcak olan arkadaşlara bi fikirde bulunabiliriz...

y n s c n

y n s c n

Üye
Arkadaşlar bu gün hayırlısıyla 2.el az kullanılmış optimus 2x alıyorum.Bi arkadaşla 800'e anlaştık bi yamuk olmassa bende optimus 2x sahibi olucam.Lütfen bütün lg optimus 2x kullanıcıları buraya telefonla ilgili rom,root,uygulama gibi şeyleri paylaşsın.Bu sayade birbirimize yardımcı olabiliriz ve alıcak olan arkadaşlara bi fikirde bulunabiliriz...

Sen telefonu hele bi alda rom root vesaire modları ben sana bulurum :) Hadi hayırlı olsun :oke:

cimi91

cimi91

Üye

Sen telefonu hele bi alda rom root vesaire modları ben sana bulurum :) Hadi hayırlı olsun :oke:

Bugün alamadım adam Antalyadaydı.Erken dönücem demişti,geldi ama saat geç olduğu için yarın hallederiz dedi bakiciz artık...

Masha

Masha

Üye
Lg Optimus Black gerçekten çok kaliteli bir cihaz. Ekranı ön planda tutuyorlar. Ve zaten ben telefonumu değiştirmeye kalksam yeni çıkar 3D'lerden alırdım. Optimus 3D veya Evo 3D, gerçi şarj sorununu HTC halledemedi diyorlar ama.

cimi91

cimi91

Üye
----------Eklendi @ 03:36:18 ---------- Yazıldı @ 03:30:23 ----------
Lg Optimus Black gerçekten çok kaliteli bir cihaz. Ekranı ön planda tutuyorlar. Ve zaten ben telefonumu değiştirmeye kalksam yeni çıkar 3D'lerden alırdım. Optimus 3D veya Evo 3D, gerçi şarj sorununu HTC halledemedi diyorlar ama.
Farkında mısın bilmiyorum ama o telefonların boyutları gerçekten çok büyük optimus 2x bile büyük ama idare ediyo.Senin söylediklerin optimus 2x ten daha büyük telefonlar...

----------Eklendi @ 03:55:41 ---------- Yazıldı @ 03:36:18 ----------

Bu arada telefonu aldım ve çok beğendim gerçekten.Hoparlör sesi biraz düşük gibi geldi.Daha önceden 5800 kullanıyordum onun sesi hem yüksek hemde kaliteli çıkıyordu.O konuda onun üzerine yok bence.optimus 2x için root işlemini kesinlikle yapmam lazım.Bütün uygulamalar demo sinir ediyor insanı.Root işlemini resimli bi şekilde anlatabilecek bi arkadaş varsa çok sevinirim.Daha önceden konu açıldıysa link atın lütfen...(versiyon 2.3.4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt