Haber LG V20 akıllı telefon tüm detayları yeni görsellerle ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

furyzer0

furyzer0

Üye
Amiral gemileri pahalanmaya devam ediyor ancak artık 1000tl lik telefon bile çoğu oyunu akıcı çalıştırabiliyor.Normal işlerden bahsetmiyorum bile. Amiral gemileri son teknoloji oldukları için ve bir sürü ar-ge çalışması olduğu pahalı olması normal. Ben de 3000-4000 tl lik telefonların olmasını mantıklı bulmuyorum ama sonuçta burada bir emek ve yatırım var. Kimse size zorla amiral gemisi aldırmıyor. Xiaomi var oneplus var. Burada fiyatları şikayet edip sonra almaya devam ediyorsanız bir daha düşünün derim ben:D

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Amiral gemileri pahalanmaya devam ediyor ancak artık 1000tl lik telefon bile çoğu oyunu akıcı çalıştırabiliyor.Normal işlerden bahsetmiyorum bile. Amiral gemileri son teknoloji oldukları için ve bir sürü ar-ge çalışması olduğu pahalı olması normal. Ben de 3000-4000 tl lik telefonların olmasını mantıklı bulmuyorum ama sonuçta burada bir emek ve yatırım var. Kimse size zorla amiral gemisi aldırmıyor. Xiaomi var oneplus var. Burada fiyatları şikayet edip sonra almaya devam ediyorsanız bir daha düşünün derim ben:D

Sent from mTalk using windows10 enterprise edition
One plus 3 çok iyi cihaz ama kamera konusunda LG'ye yetişemez

0MG90

0MG90

Üye
Alanlar düşünsün. Bu seneyi bilmem de seneye iPhone'lar artık 5 bin liraya yaklaşır fiyat olarak. Millette gider asgari ücretiyle 36 taksite böldürüp alır.
Gerçi taksitler geri geliyor diye gördüm bakalım ne olacak.

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn TR01 ve furyzer0

Üst Alt