LG Optimus Me (P350) radyo apk. dosyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oylum61

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus Me (P350) radyo apk. dosyası
Arkadaşlar biraz araştırdım alıntıdır. Ne kadar düzgün çalışır bilemem ama denemekte fayda var.
Deneyen arkadaş olursa durumu nedir yazarsa herkez birbirine yardım cı olsun alıntıdır... Ben p920 kullanıyorum deneyemem

Bu Radyo uygulamasını yayınlama gereği duydum.Çünkü pek çok forumda ve satış yapan sitelerde P350′nin radyosu yok türünden bilgiler görüyorum.Yalnız bu durum sadece LG Optimus Me cihazını Türkiye’den alanlar için geçerli.Çünkü LG bu telefon için TRT’den radyo lisansı almamıştır.Bu sebepten cihazın içinde radyo kurulu olarak gelmiyor.Çok saçma ancak “Türkiye” burası Radyo uygulamasını indirmek için: Uygulamayı yüklemeden önce şunu yapmanız gerekiyor: TelefonunuzdanAyarlar>Uygulamalar’a girerek Bilinmeyen kaynaklar seçeneğinin işaretli olması gerekiyor.

cafgazhar

Üye
telefona kurmak istediğimde PAKET AYRIŞTIRMA HATASI veriyor...

• Beğen
Tepkiler: yuceleker

ANDROID-ci

Kapalı Hesap
Benim eskiden radyo kullanmak için v10g ye güncelemiştim oldu ama şimdi cyanogen mod 7.2 kullanıyorum rayoya hasret kaldım cyan mod için hiç radyo yok bir tunein radio var oda bazen takılıyor ve internetimin kotasını dolduruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...