LG OPTİMUS G ne zaman Türkiye ye gelecek ? Bilgisi olan var mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Yahu cihaz garanti dışı kaldıkdan sonra ne anlamı var ki o kadar para vermenin . :)

garantilik ne durum olabilir ki? Yani tabi olabilir ama aşrı durumlar olmadıkça garantiye gerek yok.
Milyonlarca insan var jb yapan, onlar da biliyor garanti dışı kalacağını :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Bu akşam her an galaxy nexus bombası patlatabilirim . :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Arkadaşlar an itibariyle Galaxy Nexus kullanıcısı oldum .:)

Elektro World de indirim vardı . 1 500 tl olan cihaz 1000 tl ye geldi . :D

Cihaz gerçekten güzel her anlamıyla . Kurcalamaya başlıyorum . :ehe
Sevgiler

exxper

Üye
optimus g Türkiye de :D doğubank da satışın ama çok yüksek fiyat çekiyorlar 1800 tl son garantili dediler ne kadar doğru ne kadar yanlış bilelemem

technoshark

technoshark

Üye
optimus g Türkiye de :D doğubank da satışın ama çok yüksek fiyat çekiyorlar 1800 tl son garantili dediler ne kadar doğru ne kadar yanlış bilelemem

1800 TL doğubank'ta hayatta almam :) doğubank dedin mi uygun fiyat olması lazım :) Türkiye'ye gelir bence bu ürün ama martı bulur gibi görünüyor.

exxper

Üye
nexsus 4 de 1450 tl diyorlar kafayı yemiş bu doğubankdakiler spot halide 1350 teknosalarda 1400 tl bunlar neyin kafasını yaşıyor lar anlamadım doğu bankdakiler optimus g yi getirebiliyorlarda lg Türkiye sitesinde reklamı bile yok lg donanım ve tasarım olarak harika telefonlar yapıyorda pazarlama sunum ve yazılımda berbatlar :(

technoshark

technoshark

Üye
nexsus 4 de 1450 tl diyorlar kafayı yemiş bu doğubankdakiler spot halide 1350 teknosalarda 1400 tl bunlar neyin kafasını yaşıyor lar anlamadım doğu bankdakiler optimus g yi getirebiliyorlarda lg Türkiye sitesinde reklamı bile yok lg donanım ve tasarım olarak harika telefonlar yapıyorda pazarlama sunum ve yazılımda berbatlar :(

bende tam onu soracaktım sana nexus 4 ne kadar diye...

Gerçekten çok paraymış onlara teknosa sitesini göster fiyattan haberlerimi yok acaba? onlardaki farklı nexus mu yoksa :D

exxper

Üye
gerçi telefonla görüştüm uygun bir fiyat verin hemen alayım dedim 1800 tl son diyorlar nexsus 4 de 1450 son optimus g nın tek avantajı kamerası 13 mp oda ne kadar kaliteli çekim yapar bilinmez , artırılabilir hafıza ve radio diğer donanımları nexsus 4 le aynı, nexsus 4 daha mantıklı gibi görünüyor tasarımı çok şık teknosada bayağı inceledim en azından güncelleme sıkıntın yok

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Garantili optimus g mi var doğubankta ...
hiç sanmam

exxper

Üye
8 mart' da optimus g nin Türkiye tanıtımı yapılacakmış büyük ihtimal mart ayı içinde piyasaya sürülür

Ocean258

Ocean258

Üye
8 mart' da optimus g nin Türkiye tanıtımı yapılacakmış büyük ihtimal mart ayı içinde piyasaya sürülür

Aslında 8 mart tüm avrupa ve ortadoğuda piyasaya sürüleceği tarihmiş Türkiye de LAnsman yapılıp piyasaya çıkacak sanırım :)

oylum61

Üye
Türkiye ye gelsede ben almam yazılım konusunda hiç destek yok aga P920 var 1 sene oldu hala ics gelecek

technoshark

technoshark

Üye
Türkiye ye gelsede ben almam yazılım konusunda hiç destek yok aga P920 var 1 sene oldu hala ics gelecek

Yazılımı bence artık normal bir statüye getirdiklerini düşünüyorum, ancak bunu p920 yada p725 için diyemem, çünkü işin içerisine 3D girince işler değişiyor olabilir :)

Bu arada Optimus G Mart ayı içerisinde Türkiye' de satışa sunulacakmış

exxper

Üye
acaba optimus pro nunda yakin zamanda gelme ihtimali var mı? lg artık bende varım diyorr bu piyasada ama htc one ,sony,s4 den sonra çıkarırsa hüsrana uğrarlar bence, şu 8 mart gelsede optimus g nin fiyatını öğrensek nexsus 4 de yakın olur İNŞALLAH fiyatı

william75

william75

Üye
konu açtım ama aklım optimus g'ye de gitmiyor değil. donanım olarak güzel telefon.

exxper

Üye
sonunda optimus g lg Türkiye sitesinde yayınlandı 2-3 gün içinde satışı başlar

- - - Eklendi - - -

fiyati 1400 tl civarı olursa nexsus 4 yerine optimus g nin alırım :oke:

- - - Eklendi - - -

yanlız 8 mp kameralı olanı zaten 13 mp lik kameralı olanınnda kamera performansı iyi değilmiş

technoshark

technoshark

Üye
Evet Optimus G Türkiye'ye giriş yapmış arkadaşında dediği gibi yakında satışa çıkar. Ancak fiyatı konusunda 1400 leri bulmayacağını ümit ediyorum, öyle olur ise nexus 4 tercih sebebi olabilir hadi hayırlısı diyorum ben :)

Ocean258

Ocean258

Üye
yarın için Optimus G Türkiye lansmanı yapılacağı söyleniyordu demek ki doğru söylenmiş :)

technoshark

technoshark

Üye
yarın için Optimus G Türkiye lansmanı yapılacağı söyleniyordu demek ki doğru söylenmiş :)

nasıl yani? yarın lansman mı varmış ? neredeymiş acaba ? bizlerde gitsek ne güzel olurdu.. @MaxiCep el atarmısın bizde gidelim :)

exxper

Üye
araştırırken bi yazı buldum burda tavsiye satış fiyatının 1700 tl olacağı ve hediye olarak içinde taşınabilir şarj pili varmış , yazı eski galiba

Üst Alt