LG OPTİMUS G ne zaman Türkiye ye gelecek ? Bilgisi olan var mi?

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
LG OPTİMUS G ne zaman Türkiye ye gelecek ? Bilgisi olan var mi?
Arkadaşlar bu cihazı almayı düşünüyoruz . Nerden nasıl temin edebiliriz .
Türkiye ye ne zaman gelir . Kesin bir tarihi var mi. ?

tavuklar

tavuklar

Üye
zannetmiyorum lg optimus g gelmez biz de 4xhd var ondan dolayi belki baska versiyonu verirler

saruman_me

saruman_me

Üye
gelirse doğubanka gelir öncelikle ama ne zaman gelir bilinmez..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Doğubank bu aralar karışık ... Baskın falan oldu ...

tavuklar

tavuklar

Üye
Ewt ora karişik ama nexus 4 geliyor gayet oda güzel hizli

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Kaçak telefonlar sebebiyle olmuş ...

Ocean258

Ocean258

Üye
doğu bankı fena dağıttılar :D Optimus G ocak şubat gibi parakende tekno marketlerde olur bence

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Halen net birşey yok ...

MyUnwanteD

MyUnwanteD

Üye
Merhabalar, bende bu telefonu almayı düşünüyorum, 1 ay içinde yurt dışından alabilirim. Türkiye ye gelişini beklersek asır geçicek çünkü :)

26 Kasım Bu gün itibari ile vazgeçiyorum (Türkiye'ye Gelirse Alırım).
Lg Yetkili Servisi'ne Gittim Bursa'da orası telefonlar ile ilgilenmedikleri için müşteri hizmetleri numarasını verdiler, bende yurt dışından almayı düşünüyorum falan dedim, garanti koşulları Türkiye'de geçerli olurmu falan hayır dediler, herhangi bir sorun olduğun da ürünü kendi cebinden yaptırabilirsin dendi sonra Türkiye'ye ne zaman gelir gibisinden sorduğumda da henüz bir tarih yok dediler. Herkesin Bilgisine Arkadaşlar..

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
denizci35

denizci35

Üye
bence bir sorun teşkil etmez ya ama yinede insan o kadar para verdikten sonra güvenemiyor

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Merhabalar, bende bu telefonu almayı düşünüyorum, 1 ay içinde yurt dışından alabilirim. Türkiye ye gelişini beklersek asır geçicek çünkü :)

Lg Yetkili Servisi'ne Gittim Bursa'da orası telefonlar ile ilgilenmedikleri için müşteri hizmetleri numarasını verdiler, bende yurt dışından almayı düşünüyorum falan dedim, garanti koşulları Türkiye'de geçerli olurmu falan hayır dediler, herhangi bir sorun olduğun da ürünü kendi cebinden yaptırabilirsin dendi sonra Türkiye'ye ne zaman gelir gibisinden sorduğumda da henüz bir tarih yok dediler. Herkesin Bilgisine Arkadaşlar..

Sabırsızlıkla bekliyorduk ... Kötü bir haber oldu bu ...

technoshark

technoshark

Üye
Türkiye ' ye gelecek diye duydum ben ya... Türkiye'de lansman yapıldı Optimus G hakkında.. Sanmıyorum gelmemezlik olacağını.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Gelir de geç gelecek gibi gözüküyor ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Vallahi doğubanka falan sordurtuyorum arada .

technoshark

technoshark

Üye
dur bakayım bende bi soruşturayım sana bilgi veririm.. arkadaşlarıma danışayım

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
İyi olur valla . Bir zahmet soruver .

Ocean258

Ocean258

Üye

Yurt dışından telefon alırken 3,5 fazla para verip uluslar arası garanti yaptırmak istediğini belirtirsen dünyanın her yerinde garantisi geçerli olur.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Anlaşılan 2013 den önce gelmeyecek bu cihaz ...

Üst Alt