LG Optimus G Android 4.3 Yapmak İstiyorum Bu mümkün müdür?

Sponsorlu Bağlantılar

materyall

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus G Android 4.3 Yapmak İstiyorum Bu mümkün müdür?
Arkdaşlar telefonu geçen ay aldım. Telefonu romlamadan filan anlamıyorum. android 4.3 e yükseltmek istiyorum fakat nasıl yapabilirim hiçbir fikrim yok. Ayrıca yaptığımız şey resmi mi, riskli midir açıklarsanız da sevinirim. LG Mobile Support Tooldan en son versiyona güncellememe rağmen Android 4.1.2 diyor ve Program versiyonu E97510i-AME-XX yazıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Invoke

Invoke

Üye
Mümkün değildir, çünkü daha orijinal 4.3 gelmedi. Custom romlarla yapabilirsiniz ama gerek olduğunu düşünmüyorum.

materyall

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler neden gerek değildir peki 4.3ün artıları yok mu?

Invoke

Invoke

Üye
Artıları var tabi ki de; ama orijinal 4.3 değil. Size gelen son orijinal sürüm 4.1.2 şuan için... 4.3 kurarsanız resmi sürümü kurmuş olmuyorsunuz geliştiricilerin portlayıp geliştirdiği sürümü kurmuş oluyorsunuz. Bu da stabil (dengeli) olmuyor. İleride size LG resmi 4.3 gönderirse kurarsınız ya da stabil bir custom rom(geliştiricilerin yaptığı) bulursanız onu da deneyebilirsiniz ama bildiğim kadarıyla şuan stabil 4.3 romu yok.

materyall

Üye
    Konu Sahibi
bilgilendirme için teşekkürler. ben sabırla beklemeye devam edeyim o zaman :)

umutcan122

Üye
Peki kardes bu stabil surum 4.2.2 icin var mi

Invoke

Invoke

Üye
Hacı LG'nin verdiği en son sürüm (hani başta sordun ya resmi mi diye) 4.1.2. Geri kalanı resmi değil yani. 4.2.2 de pek stabil değildir, bilgim yok araştırmak lazım. Ama ben de G olsa stock (resmi) 4.1.2imi değiştirip başka rom peşinde koşmam.
Cihazında bir sorun var mı? Hani şurası olmuyor bu sürüm iyi değil dediğin?

Üst Alt