LG Optimus Black 4.0.4 V30A Radyo Apk'sı Olan Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

adem-t

adem-t

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus Black 4.0.4 V30A Radyo Apk'sı Olan Var mı?
LG Optimus Black 4.0.4 V30A için elinde radyo apksı olan varsa paylaşırsa sevinirim:)

denizci35

denizci35

Üye
evet daha önceden radyoyu kaydetmiştim buyrun link

• Beğen
Tepkiler: Ocean258

qazedctgb

Üye
link sorunlu

mtngln

mtngln

Üye
Link ölü

denizci35

denizci35

Üye
burdan deneyin

mtngln

mtngln

Üye
Yüklenemedi diyo

denizci35

denizci35

Üye
telefonun rootlu ise root explorerle yapabilirsin
ilk once radyoyu system---->app ye radyoyu kopyala sonra radyo uzerine basili tutup permision seçeneğine gel ve aşağıdaki gibi yap ve okey de

- - - Eklendi - - -

sonra change owner seçeneğine gel ve aşağıdaki gibi yap ve okey de

Ocean258

Ocean258

Üye
Güzel paylaşım elinize sağlık

denizci35

denizci35

Üye
teşekkür ederim

adem-t

adem-t

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler peki rootsuzlar için birşeyler var mı?:hmmm

denizci35

denizci35

Üye
spirit fm programi var bunu indirmek icin unlocked yani kayit dosyasinida indirmelisin

- - - Eklendi - - -

tam adi bu Spirit FM Radio Light market linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mikersmicros.fm_li&hl=tr&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dspirit+fm+apk

- - - Eklendi - - -

www2.zippyshare.com/v/65935864/file.html

bu adresten de indirebilirsin yanliz nasil kullanilacagini unutmusum

CagriMonsteR

Üye
YA YARDIM EDEBİLCEK YOKMU :( Bİliyorsunuz ki LG Optimus black 4.0 ICS 'ye geçti. ama ben bi türlü yükleyemedim. LG'yide aradım, uzaktan yardım ederek ama Sürüm V20e biz en fazla D'yi gördük. servise götürün dediler. Acaba Benim V10'a düşürüp 4.0'a yükseltme imkanım varmı. Daha önce hiç ROm'da yapmadım bilgimde yok. lütfen yardımcı olun servise gitmek istemiyorum. telefonum daha yeni cumartesi günü aldım yardımınızı bekliyorum :/

enver_techno

enver_techno

Üye
YA YARDIM EDEBİLCEK YOKMU :( Bİliyorsunuz ki LG Optimus black 4.0 ICS 'ye geçti. ama ben bi türlü yükleyemedim. LG'yide aradım, uzaktan yardım ederek ama Sürüm V20e biz en fazla D'yi gördük. servise götürün dediler. Acaba Benim V10'a düşürüp 4.0'a yükseltme imkanım varmı. Daha önce hiç ROm'da yapmadım bilgimde yok. lütfen yardımcı olun servise gitmek istemiyorum. telefonum daha yeni cumartesi günü aldım yardımınızı bekliyorum :/

Yarın sabah 11 gibi forumda ol yükleyelim kardeşim :oke:

denizci35

denizci35

Üye
buda unlocker dosyası

technoshark

technoshark

Üye

Dostum özel mesaj atamadım, kutun dolmuş..

Buradan dosyaları ve yapılacak işlemi takip edebilirsin.

[video=youtube;IeFQEdu8JDQ]http://www.youtube.com/watch?v=IeFQEdu8JDQ&noredirect=1[/video]

CagriMonsteR

Üye
Arkadaşlar saolun hepiniz cevap yazmışsınız, fakat ben bu root falan işlerine hiç girmek istemiyorum. Telefonum saten yeni cumartesi aldım, birde saten bilmiyorum yanlış bişey yaparsam sizin hatanız garanti dışı derler daha kötü olur. yani bana kolay yoldan yapılabilecek risksiz birşey varmı. Yani LG yetkilinin bana dediği şu sizin version V20e , e olduğu için başka ülkeden gelmiş olabilir dedi. Bu e'yi a , b falan yapıp geri LG Mobile Support tool ile 4.0'a güncelleme imkanım varmı? Boş yere garantiye kadar gitmeyelim :/

enver_techno

enver_techno

Üye
Arkadaşlar saolun hepiniz cevap yazmışsınız, fakat ben bu root falan işlerine hiç girmek istemiyorum. Telefonum saten yeni cumartesi aldım, birde saten bilmiyorum yanlış bişey yaparsam sizin hatanız garanti dışı derler daha kötü olur. yani bana kolay yoldan yapılabilecek risksiz birşey varmı. Yani LG yetkilinin bana dediği şu sizin version V20e , e olduğu için başka ülkeden gelmiş olabilir dedi. Bu e'yi a , b falan yapıp geri LG Mobile Support tool ile 4.0'a güncelleme imkanım varmı? Boş yere garantiye kadar gitmeyelim :/
Korkmana gerek yok çok basit zaten ;) öğrenirsen sende yaparsın :oke:

CagriMonsteR

Üye
technoshark

technoshark

Üye
tamam işte yukarıdaki videoda anlatım mevcut ;) Aynısını uygulayacaksın hepsi bu :)

Ocean258

Ocean258

Üye
Videoda gayet güzel anlatılmış :)