Lg 4 Fm Radyo

Sponsorlu Bağlantılar

hakfad

Üye
Benim cihaz yurtdışı H815.lollipop yüklü.ilk geldiğinde fm radyo yoktu.ayarlar-telefon hakkında-güncelleme merkezi-uygulama güncellemesi bölümünden yükledim.fm radyo çalışıyor kanal arama ses kaydetme vs hepsi tamam ama sesi çıkmıyor.bu nasıl bi saçmalıktır anlamadım
Ayni sikinti bendede var
Benim cihaz yurtdışı H815.lollipop yüklü.ilk geldiğinde fm radyo yoktu.ayarlar-telefon hakkında-güncelleme merkezi-uygulama güncellemesi bölümünden yükledim.fm radyo çalışıyor kanal arama ses kaydetme vs hepsi tamam ama sesi çıkmıyor.bu nasıl bi saçmalıktır anlamadım
Ayni sikinti bendede var

denizci35

denizci35

Üye
Radyo müptelası isen radyolu telefona bakın ama radyo olmadan bile muthis telefon lg

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Ayni sikinti bendede var

Ayni sikinti bendede var

Bu sorunun nedeni LG daha ucuza piyasaya telefon çıkarabilmek amacıyla TR'ye getirdiği telefonlardan radyoyu kaldırıyor ve bu şekilde daha az vergi ödüyor.Olay buymuş.Ama radyonun ses erişimini kapatmasaymış iyiymiş :)
,
Radyo müptelası isen radyolu telefona bakın ama radyo olmadan bile muthis telefon lg

FM Radyo aslında artık geride kaldı.Sesteki parazitlenmeler falan uğraşılmaz.Ben Tunein Radio dan gayet memnunum.Evde sınırsız WiFi var zaten.Mobil veride de çok az kota yiyor.Tavsiye ederim

Teks@s

Teks@s

Üye
Türkiye ye satılan lg g4 ve diğer lg lerde fm radyo trt bandrol vergisi yüzünden kapalı lg para vermek istemiyor verse telefon daha pahalı olucakolucak onun için fm radyo engelli nasıl çözülür bu konu şöyle arkadaşlar telefonu hard reset yapın tuşlarla orjinal fabrika ayarları yani internette araştırın lg reset atma diye bulursunuz fm radyo geliyor guncelleme merkezinden indirip kurun bende çalışıyor kimindede sesi yok kısmet çalışmasa bile telinizde kurulu kalsın bence güncellemelerle mutlaka bir gün açılır bunun dışında başka bir şeyle uğraşmayın yok root muş rom muş falan filan ben bunlara karşıyım root ta telefon garanti kapsamından gider yeni yazılımları almaz yanlış bir sistem dosyasını silerseniz telefon çöp olabilir bilginize. Ha birde aklıma geldi elektirik faturalarındada halen trt vergisi kesiyorlar hangi akla ve hakla bilmem.

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Ben 3 gün önce aldım.ihracatcı firma garantili yurt dışındakilerde fm radyo var türkiye sürümlerinde fm radyo yok.bu vergi olaylarıyla alakalıymış anladığım kadarıyla sisteminde varmış kurmak size kalıyor.benim kullandığım cihazda var isterseniz ss atabilirim.

hakanxxx

Üye
türkiye cihazı LG G4 H815TR modellerde fm radio modem yok sebebi vergilerden dolayı maliyeti dusurmek icin LG bu sekilde satis yapiyor ulkemize

wegas23

wegas23

Üye
Arkadaşlar yurt içi satılan H815 TR ile D855 TR cihazlarında kesinlikle yoktur yani yabancı ülkeden getirilen cihazlarda sade vardır. şunu da belirtmek isterim yabancı ülkenin yazılımını yüklerseniz FM radyo gelecektir ama garantili cihazların garantisi iptal olur garanti dışı kalırlar bilginize...

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Arkadaşlar yurt içi satılan H815 TR ile D855 TR cihazlarında kesinlikle yoktur yani yabancı ülkeden getirilen cihazlarda sade vardır. şunu da belirtmek isterim yabancı ülkenin yazılımını yüklerseniz FM radyo gelecektir ama garantili cihazların garantisi iptal olur garanti dışı kalırlar bilginize...

Yabancı ülke romu yüklemeye gerek yok. Cihazın içinde FM Radyo kurulum dosyası mevcut zaten. Fakat TR cihazlarda FM Radyo yüklediğinizde uygulama çalışmasına rağmen dışarıya hiçbir şekilde ses vermiyor

wegas23

wegas23

Üye
Yabancı ülke romu yüklemeye gerek yok. Cihazın içinde FM Radyo kurulum dosyası mevcut zaten. Fakat TR cihazlarda FM Radyo yüklediğinizde uygulama çalışmasına rağmen dışarıya hiçbir şekilde ses vermiyor
sistem dosyalarını karıştırmak gerek diye düşünuyom

erpayy

erpayy

Üye
Yurt içi olanlarda yok
İthalat ürünlerinde var RADYO
Donanimsal olarak yirtici cihazlarda da var fakat. Turkiyede vergiden dolayi lg radyo ozelligi gizlemis. Yurtici cihazlarda fm radyo dinlemek icin cihaza root at atmak gerekiyo. Bildigim kadariyla baska cozumu yok. Bilen varsa paylasirsa sevinirim.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Donanimsal olarak yirtici cihazlarda da var fakat. Turkiyede vergiden dolayi lg radyo ozelligi gizlemis. Yurtici cihazlarda fm radyo dinlemek icin cihaza root at atmak gerekiyo. Bildigim kadariyla baska cozumu yok. Bilen varsa paylasirsa sevinirim.
Donanım var evet. Hatta fm radio apk dosyası cihazın içinde var orijinali yani. Root yaptım oradan uygulamayı da kurdum. Uygulama çalışıyor istasyonları falan buluyor ama ses gelmiyor. Sıkıntı bu

Teks@s

Teks@s

Üye
Benim telefonum lg g4 h818p modeli yani paralel ithal delta garantili çift hatlı ve radyom çalışıyor telefon çok güzel ve daha bir çok özelliği var Türkiye sürümünden çok daha iyi TR modellerde radyo yok lg trt bandrolu parası vermemek için yazılımla telefonun içinde kendinde olan özelliği engelliyor adamlar Türkiye için özel sürüm yazılım yapıyorlar sırf bunun için :) işinize yararmı bilmem bendeki radyonun apk sını çıkardım sizin için yükleyin kurun bir deneyin derim Link

Son düzenleme:

Üst Alt