LG OPTİMUS 4 X HD Android 4.1 Jelly Bean

Sponsorlu Bağlantılar

Ocean258

Ocean258

Üye
LG güncelleme konusunda bir bomba patlatırsa hiç şaşmam :)

technoshark

technoshark

Üye
LG nin ne zaman ne yapacağı hiç belli olmaz , bir bakmışsın yarın tüm modellere jelly bean gelir :)

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
waycell

waycell

Üye
cok bekleriz.lg gecen senede 3 d ye ics verecekti millet 4.2 beklerken biz icsye giris icin bekledik.3d maxa bile gelmedi.ben anladimki bundan sonra lg haram bana..

• Beğen
Tepkiler: miyelin
Elektr0

Elektr0

Üye
3D modelleri için ICS gelecekmiş ama JB beklemeyin . 4X HD için ise hiç bir haber yok tamamen LG'ye kalmış... bu güncelleme konularında gsmarena'ya bakın orda yazıyor...

Ocean258

Ocean258

Üye
Açıkcası bir süpriz bekliyorum LG den ama bakalım ne olacak

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nexus alın güncelleme derdiniz kalmasin . :D

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
3D modelleri için ICS gelecekmiş ama JB beklemeyin . 4X HD için ise hiç bir haber yok tamamen LG'ye kalmış... bu güncelleme konularında gsmarena'ya bakın orda yazıyor...

ICS gelsinde JB kalsın şimdilik, ancak şöyle bir durum sanırım 3D oldukları için ıcs ve jb de güncelleme çalışmaları devam ediyor olabilir ;)

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
vallaha her telefonda ıcs mevcut ama lg de yoktu yeni çıkaracak diyor ama halan gelecek lg jely bean biraz zor gelir lg garanti kapsamı yönünde çok iyi ama birazda güncellemeye agırlık versin bu gideşle samsung ve sony ye bakacam sony xperia zl v z serisi çok güzel güzel 4,1.2 yüklü vede 4,2 güncelleme gelecek bunu bekliyorum ben şuan

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nexus 4 alin sizde arkadaşlar ...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Su an 1000 tl ...
Gecen hafta cuma electro world den indirimden aldim.
1500 den 1000 tl ye düşmüştü . :)

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Ocean258

Ocean258

Üye
Ne iki bini arkadaşlar Nexus 4 1500 ₺ dahi olmaz en fazla 1300 ₺ olacak burada bak görürsünüz Jelibonlu hemde :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aynen ...
Hafiza sorunu varmis onda da .

technoshark

technoshark

Üye
LG nexus 4 Ocak ayı içerisinde gelecekmiş Alii :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gelmez abi gelmez ... O kadar bekledim gelmez . :)

saruman_me

saruman_me

Üye
xda sitesindeki yazıda sadece optimus ge ve optimus vu modellerine vericeğini yayınlamış lg ics konusunda optimus 3d nin adı dahi geçmiyor gs3 ile aynı anda çıktı gs3 jb aldı optimus 3d hala ics alıcak yok abi yok lg den bir cacık olmaz 2 yıldan fazla oldu optimnus 3d yi alalı hala günceleme alıcak

m_akuma

Üye
Arkadaslar 15.01 2013 tarihinde gelecek guncelleme duyurulur 4.1.2 Jelly Bean surumu

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kesin bilgi mi ? ...
Nerede satisa sunulacak ...

technoshark

technoshark

Üye
Türkiye'de de satışa sunulacakmış yakın zamanda Ali söylenti bu halde. Bu haberi sende biliyorsun. Ama nerede satılacak konusuna gelirsek muhtemelen teknosa'da falan satılır herhalde :)

m_akuma

Üye
Arkadaslar cihazin yazìlìm güncelleme bolumunde dior zaten gelecek surum 15.1.2013 ayrica yabancì ulusararasì bi siteden de teyit ettim..

Üst Alt