LG OPTİMUS 4 X HD Android 4.1 Jelly Bean

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bekliyoruz valla .

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
bende bekliyorum ama sanki gelmeyecek gibi lg tarafından bir şey söylenmiyor buda gelmyecek gibi

212celal

212celal

Üye
bu tele güncelleme gelmezse. yazık. olur.

technoshark

technoshark

Üye
Arkadaşlar, P880 ne güncelleme gelecek öyle söyleniyor, ben inanıyorum ki artık arkasında duracağını ürünlerinin. Bence sadece birazcık olursa gecikmeli olur her zamanki gibi hepsi bu..

Ocean258

Ocean258

Üye
Lg güncellemeleri biraz yavaş olarak versede sonuçta veriyor bence sıkıntı olmaz gelir günceleme 4x HD ye :)

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
Eğer geç gelirse ben lg kullanici olarak samsung a yönelmeyi düşünüyorum arkadaşlar

reisbayar

Üye
LG beyaz eşyada dünya devlerinden biri ama cep telefonunda piyasada olabilmek için üretim yapıyor gibi geliyor bana...

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar.ben lg jely baen gelmesini beklemiyorum bunu satip s3 aliyorum lg gule gule

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nesux alın güncelleme sorununuz olmasın .:)

Ocean258

Ocean258

Üye
Nesux alın güncelleme sorununuz olmasın .:)

Haklısın güncelleme konusunda hiç sorun yaşamayan Nexus serisi fiyatlarıda uygun oluyor aslında Nexus 4 bi gelsin yakından inceleyim ona göre bir şeyler yapacağım :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Nexus 4 iyi diyorlar ama bir turlu gelmedi .
Ben galaxy nexus aldim . Alir almaz cihaza 4.1 guncellemesi geldi.:)

technoshark

technoshark

Üye
Nexus 4 iyi diyorlar ama bir turlu gelmedi .
Ben galaxy nexus aldim . Alir almaz cihaza 4.1 guncellemesi geldi.:)

Hayırlı olsun kardeşim (: O kadar bekledin bekledin ama sonunda sahip olamadın :) Neyse ben sabrımı yitirmedim hala :D o Nexus Buraya gelecek :D

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
vallaha çok bekledim bilmiyorum bir de çok kararsızım lg garanti yönüne çok iyi ama güncelleme çok geç geliyor lg nexus gelse bile türkiyedeki fiytı 1750 üstü olur bence

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Galaxy Nexus dan çok memnunum vallahi .:)

Ocean258

Ocean258

Üye
vallaha çok bekledim bilmiyorum bir de çok kararsızım lg garanti yönüne çok iyi ama güncelleme çok geç geliyor lg nexus gelse bile türkiyedeki fiytı 1750 üstü olur bence

Bence hayata o fiyatta olmaz en fazla 1200 civarlarında olacaktır Nexus 4

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Evet 1200 1500 arasi diyorlar.

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
o civarlar olursa yinede yüksek olur hafıza kartı yok eksi yönü o yoksam güzel telfon

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
He ya ... Adamlar 8 - 16 gb cikariyorlar . Son derece sacma .

Üst Alt