LG OPTİMUS 4 X HD Android 4.1 Jelly Bean

Sponsorlu Bağlantılar

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
LG OPTİMUS 4 X HD Android 4.1 Jelly Bean
LG 4 X HD YE 4,1 Gelecek mi arkadaşar optımus G serine geliyormus neden buna gelmiyor acaba .

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
gelecek tabi ki.

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
Ocean258

Ocean258

Üye
daha 4.1 güncellemesini almış belli başlı modeller var. Gelsinde biraz geç gelsede olur bence :)

technoshark

technoshark

Üye
4X HD için biraz erken sanki :) öncelik G için :D sonrasında diğer ürünler.. Ama 4X HD içinde yakında gelir diye tahmin ediyorum.

Ocean258

Ocean258

Üye
Android de bu günceleme olayı sıkıntılı biraz böyle güzel telefona de gelir de çok geç kalmadan gelse tadından yenmez.

technoshark

technoshark

Üye
Muhakkak ki yeni çıkan ürünlerin artık peşinde olunması lazım.. Başı boş olmaması dediğin gibi daha güzel olur. Muhakkak bu saatten sonra LG tarafından bu böyle olacaktır :)

tavuklar

tavuklar

Üye
    Konu Sahibi
lg pisaya en iyi telefon diye sundu 4x hd ama şimde g çıkartı başka telfon veriyor güncellemeyi ama vermesi lazım samsung s3 de çıktı piyasaya girdi Android 4.1 Jelly Bean yayınladı mesela biraz daha gayretli olsar samsungu geçerler mesela.

xcolakx

Üye
Beyler optimus 4x tabiki gelecek rahat olun

Ocean258

Ocean258

Üye
Gelir yahu ama biraz yavaş geliyor o ayrı mesele :)

saruman_me

saruman_me

Üye
bu cihazın kaderi lg 3d gibi olucak görün bakın

technoshark

technoshark

Üye
Yok yok 3D gibi olmayacak, 3D ye bile güncelleme gelecekmiş 2012 nin son çeyreğinde.. yani yakın zamanda hazır olur gibi bence.

Ocean258

Ocean258

Üye
Bence de gelir bundan böyle güncelleme konusunda sıkıntı çıkacağını sanmıyorum lg'de

saruman_me

saruman_me

Üye
Yok yok 3D gibi olmayacak, 3D ye bile güncelleme gelecekmiş 2012 nin son çeyreğinde.. yani yakın zamanda hazır olur gibi bence.

yabancı formlada okudum ben 3d ye günceleme yayınlamıcakmış lg bunu kesin bir kararla dile getirmiş custom romlarla ics sürümüne yüklüyolar 3d sahipleri ondada çoklu dil desteği yok zaten biraz araştırılırsa 4x te son sürüm olarak 4.0.4 olarak görünüyor buda şu demek oluyor lg yine süper bir tlf çıkardı ve yine arkasında durmadı malesef.. ki hala 4.0.4 almış değil htc one x 4.1.1 almak üzere lg yine aynı lg..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kesin bir kanıt sunar misin?
Link falan?

Ocean258

Ocean258

Üye
Bence lg kullanıcıları eskisi kadar güncelleme sorunu yaşamaz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator