LG G5 ve Arkadaşları, Türk Telekom Mağazalarına Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
LG G5 ve Arkadaşları, Türk Telekom Mağazalarına Geliyor
Güney Koreli üretici LG’nin Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı yeni amiral gemisi LG G5, çok yakında Türk Telekom mağazalarında sstışa sunulacak.


Türkiye’nin en büyük entegre telekomünikasyon şirketi Türk Telekom, en yeni akıllı telefonları avantajlı koşullarla müşterilerle buluşturmaya devam ediyor. Barselona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtımı yapılan LG G5, tarifeye ek 24 ay ve 36 ay taksit seçenekleri ile çok yakında Türk Telekom mağazalarında satışa sunulacak.


2016’da LG G5 satış rakamları ne kadar olacak?
Dünya Mobil Kongresi’nde (Mobile World Congress) tanıtılan LG G5, çok yakında tarifeye ek 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle Türk Telekom mağazalarında teknolojiseverlerin beğenisine sunulacak.

4.5G teknolojisine sahip LG G5, geleneksel akıllı telefon sınırlarının çok ötesinde bir deneyim yaşatmak amacıyla tasarlandı. Eşsiz bir akıllı telefon deneyimi sunan LG G5, tek parça metalden gövdesi ve kolay çıkarılabilir pil özelliğinin yanı sıra ‘LG Oyun Arkadaşları’ adı altında kendisine eşlik eden cihaz koleksiyonuyla istenildiğinde dijital kamera ya da Hi-Fi oynatıcı gibi birçok cihaza dönüştürülebiliyor.

En yeni teknolojiye sahip akıllı telefonları avantajlı koşullarla sunduklarını belirten Türk Telekom Entegre Bağlantı Yönetimi Direktörü Baran Yurdagül şunları söyledi:

“Üstün teknolojik özellikleriyle öne çıkan, tüm dünyada teknolojiseverlerin merakla beklediği LG G5, çok yakında Türk Telekom mağazalarında yerini alacak. Türk Telekom müşterileri, LG G5’e tarifelerine ek 24 veya 36 ay taksit seçenekleriyle sahip olabilecek. 1 Nisan’da kullanımına başlanacak 4.5G teknolojisini de destekleyen LG G5’in, mobil cihazda iletişim ve eğlence deneyimini bir üst boyuta taşımak isteyen müşterilerimiz tarafından beğenileceğine inanıyoruz.” dedi.

LG G5’in 15 Mart tarihinde yapılacak Türkiye lansmanından sonra en geç Nisan ayının başında Türkiye’de raflardaki yerini alması bekleniyor.

LG G5 ve Arkadaşları, Türk Telekom Mağazalarına Geliyor - MaxiCep
 


Invoke

Invoke

Üye
Sakın 5X'i getirmeyin. =P
 


Üst Alt