Tavsiye Lg g5 sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
Lg g5 sorunları
Lg g5 model telefon kullanıyorum ve namı değer ghost screen sorunu yaşıyorum çok illet bi durum telefon ısınınca iyice artıyor servisi aradım kendiliğinden düzeliyor kalıcı değilse sorun değil diyor böyle bişey nasıl sorun olmaz ? Bu şikayetten servise gönderen arkadaş oldu mu olduysa nasıl bir yol izledi? Telefonda ayriyetten ısınma sorunu ve ekranın üst kısmından ışık sızması var şarjdayken telefon yanacak neredeyse
Bir diğer sorum da telefonu 2. El aldım yani fatura benim adıma değil servis sorun değil geçici deyip bişey yapmazsa tüketici hakları mahkemesine gitmeyi düşünüyorum fatura benim adıma olmadığı için dava açmamda bi engel olur mu?
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum iyi forumlar..

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Bende lg g4 de olmustu teknosadan aldim 2 kere servise gitti geldi ucuncude telefonun parasini geri almistim uste ekleyip yeni telefon almistim cok nalet bi sorun

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
Bende lg g4 de olmustu teknosadan aldim 2 kere servise gitti geldi ucuncude telefonun parasini geri almistim uste ekleyip yeni telefon almistim cok nalet bi sorun

Fatura sizin adınıza mıydı ? Ben şimdi eski sahibini falan tanımıyorım iade çıksa faturadaki isim adına hesap no isteseler veremem

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Fatura benim adimaydi ama onemli degil diye biliyorum nereden alindigi belli sonucta

alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Kingmortall
alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: By_Casparov ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Ya 2. El uygun fiyata denk geldi aldım da almaz olaydım bakarsın fatura tutarını geri alır kar ederiz :ehe
Fatura tutarini nakit olarak geri alamiyosun kardesim denginde veya ustune nakit vererek telefon alabiliyosun ha ne gibi avantajin olur 0 telefonla degistirmis olursun

• Beğen
Tepkiler: alical33 ve By_Casparov
alical33

alical33

Üye
    Konu Sahibi
Fatura tutarini nakit olarak geri alamiyosun kardesim denginde veya ustune nakit vererek telefon alabiliyosun ha ne gibi avantajin olur 0 telefonla degistirmis olursun

Tüketici haklarına verince dava lehime sonuçlanırsa
fatura tutarı alınabiliyor geri ama fatura benim adıma olmadığı için nasıl bir yol izlenir onu bilmiyorum yarın tüketici haklarına gidip soracağım en net bilgi ordan olur sanırım
Tüketici haklarına verince dava lehime sonuçlanırsa
fatura tutarı alınabiliyor geri ama fatura benim adıma olmadığı için nasıl bir yol izlenir onu bilmiyorum yarın tüketici haklarına gidip soracağım en net bilgi ordan olur sanırım
Edit: alo 175 tüketici destek hattını aradım maalesef fatura sahibi işlem yapmalı veya bana noter huzurunda vekalet vermeliymiş artık cihaz değişimi için uğraşacağım başka çare görünmüyor

Üst Alt