Haber LG G4 ün pil ömrü rezalet !!!

Sponsorlu Bağlantılar

kadikoy

kadikoy

Üye
    Konu Sahibi
LG G4 ün pil ömrü rezalet !!!
gsmarena sitesinde , 3000 mAh lik bateryasına ait değerler.
bekleme süresi 375 h (3G)
konuşma süresi- 10 h (3G) yazıyordu..
Phonearena sitesi LG G4'ün 3000 mAh'lik pilinin ne kadar gittiğini gittiğini ve LG G3'ün 3000 mAh'lik pilinden ne kadar farklı olduğunu gösterdi. Aslında bu test LG G4'ün pil ömrünün LG G3'ten pek farklı olmadığını gösterdi desek daha doğru olur.
Zira test sonuçlarına göre LG G4'ün pili normal kullanımda 6 saat 6 dakika gidiyor.
:zuhaha: LG G3'ün ise 6 saat 14 dakika gidiyordu. Diğer tarafta LG G4'ün pili ise 127 dakika içerisinde tam şarj olabiliyor.
S6,S5,SONY Z3 ün çok gerisinde değerler.

not:alıntıdır.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Buraxlive

Buraxlive

Üye
G2 iyi gidiyordu güncellemeler ile onuda bozdular sağolsunlar ve 1 sene tam dolmadan batarya ömrü azalıyor dün gece %5 sarjda kenara bıraktım telefonu sabah %10 olmuştu şarj kendi kendine. Zaten her an ekran sararması başıma gelecek mi diye telefonu yoğun kullanmaya çekiniyor insan. Lg pişmanlıktır lafını diyenlere kızardım fakat aldığıma pişmanım.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
s6 bile fark atıyor ya o bataryayla diyecek söz bulamıyorum lg'ye :)

murat3702

murat3702

Üye
Sararma varmis evet LG de

Invoke

Invoke

Üye
G2 iyi gidiyordu güncellemeler ile onuda bozdular sağolsunlar ve 1 sene tam dolmadan batarya ömrü azalıyor dün gece %5 sarjda kenara bıraktım telefonu sabah %10 olmuştu şarj kendi kendine. Zaten her an ekran sararması başıma gelecek mi diye telefonu yoğun kullanmaya çekiniyor insan. Lg pişmanlıktır lafını diyenlere kızardım fakat aldığıma pişmanım.

Sararmanın yoğun kullanmayla, ısınmayla vb alakası yok. Yani çekinmeyin. Olacaksa olur zaten. Ayrıca garantisi varsa hemen ilgili yerleri değiştirip veriyorlar.

Bir kere tam bitirin şarjı, cihaz kapansın. Sonra şarj edin 100%'e kadar, o sırada oynamayın cihazla.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kullanmadan yorum yapmak pek hoşuma gitmez fakat gsmarenaya bu siteden daha çok güvenirim orası kesin.

rewaz

Üye
Aynı dert bendede vardi, şimdi benim ekran sarardı . Tel rootlu diye ekranı değiştirmiyorlar. Kronik bi sorun rootla alakasıda yok.

blackaid

blackaid

Üye
g2 için sararma için çok yorum okudum ısınma diyen var ips ekrandan oluyor yazmışlar.Sürekli oyun oynarım çok ısındığıda oldu.Telefon 1.5 yıllık henüz sararma olmadı.Olursa da umarım garanti süresinde olur.Bu sorun üretimle ilgili galiba yeni serilerde düzeltildi diyen de var sonra bakıyorum yeni serilerde sararma oldu yazmışlar.Memnun olmadığım taraflarıda var ama o zaman için bataryası en iyi olan telefonlardan biriydi.Sonuçta güçlü bataryası için tercih ettim.Güncelleme sonrası batarya daha az gidiyor.Kitkatı ilk verdiklerinde de böyle olmuştu sonra düzelttiler.Android 5 güncellemesini kurdum. Tekrar kitkata döndüm.Bakalım bunda düzeltecekler mi

dayannight

dayannight

Üye
daha güçlü batarya kullanmaları lazım

Invoke

Invoke

Üye
Rootlu diye değiştirmiyorlar mı? Ne alakası varsa, bakmamaları bile lazım aslında. Stock romunu flashla, root gider.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
:naughty: sigaramı yaktım keyifle hatalarını bekliyorum, biz söyleyince tepki gösteren cok kişi vardı
Hatta LG cephesinden bile tepki gördüm :kop2:

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Sararmanın yoğun kullanmayla, ısınmayla vb alakası yok. Yani çekinmeyin. Olacaksa olur zaten. Ayrıca garantisi varsa hemen ilgili yerleri değiştirip veriyorlar.

Bir kere tam bitirin şarjı, cihaz kapansın. Sonra şarj edin 100%'e kadar, o sırada oynamayın cihazla.

Şarj konusunda çok hassasım. Alalı 1sene oldu, toplam 5 kere açık sarj etmişimdir. %10a gelir 3 saat kapalı sarja bırakırım ayda 1de batarya tam bitirip öyle sarj ederim bu kadar dikkat ettiğim halde başıma geldi yine de..

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Şarj konusunda çok hassasım. Alalı 1sene oldu, toplam 5 kere açık sarj etmişimdir. %10a gelir 3 saat kapalı sarja bırakırım ayda 1de batarya tam bitirip öyle sarj ederim bu kadar dikkat ettiğim halde başıma geldi yine de..

Ayarlar / Genel Ayarlar / Kısmet - Kapali

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive

Üst Alt