lg g3 yanlis recovery flasladim

Sponsorlu Bağlantılar

Trojan89

Trojan89

Üye
Telefon yanımda olsa tak tak halledeceğiz de böyle yazarak bir yere kadar oluyor. Tutan bir vida veya soket olmadı bir tırnak illaki bir şey vardır. Dikkatli ve tanıyarak sök. Durduk yere birde araya anakart masrafı çıkmasın ;)

• Beğen
Tepkiler: denizci35

general4242

general4242

Üye
ankartı yerınden cıkardım arkasındakı plakayıda cıkardım ama ana ıskeletten ayrılmıyor senın ıstedıgın yerın fotosu :

Trojan89

Trojan89

Üye
Şimdi söyleyeceklerimi çok dikkatli yapmalısın, bir ince tel bul örnek resimdeki gibi gösterilen noktaları şase yaptır. Ama öncelikle usb ye giden soketi karta takmak lazım. Usb kablosunu tak telefona, diğer ucu boşta dursun. Akabinde tel ile şase işlemi yapar vaziyette usbyi pc ye bağla. Eğer pc bir aygıt bulursa, doğru yaptın demektir.

• Beğen
Tepkiler: elmacıadam
general4242

general4242

Üye
Şimdi söyleyeceklerimi çok dikkatli yapmalısın, bir ince tel bul örnek resimdeki gibi gösterilen noktaları şase yaptır. Ama öncelikle usb ye giden soketi karta takmak lazım. Usb kablosunu tak telefona, diğer ucu boşta dursun. Akabinde tel ile şase işlemi yapar vaziyette usbyi pc ye bağla. Eğer pc bir aygıt bulursa, doğru yaptın demektir.
kardes sana aattgım resım uzerınden paınt den ısaretlsesen hangı ıkı noktayı bırbırıne dokundurcam telle

Trojan89

Trojan89

Üye
General resimde yerler belli gnd ve gösterilen chip kenarındaki direnç bacağını bir tel yardımı ile birbirine dokunduracaksın

general4242

general4242

Üye
+
General resimde yerler belli gnd ve gösterilen chip kenarındaki direnç bacağını bir tel yardımı ile birbirine dokunduracaksın
tamam onu anladım ama bunu yaprken usb portunun anakarta gıden erkek ucunu anakartın dişi ucuna takamıyorum :(
belkı yanlıs kabloyu dusunuyorumdur hangısını baglamam gerek ?

elmacıadam

elmacıadam

Üye
Kimse yok mu yardım edecek?

Trojan89

Trojan89

Üye
Valla ne demem gerek bilmiyorum ;)

general4242

general4242

Üye
Valla ne demem gerek bilmiyorum ;)
ınce tel yerıne ataç telı olur demı :D bantla tutturmaya calısıyorum o noktalara. bide su usb portunun anakarta gıden kablosunun hangıusı olduygunu solesende bosa urasmasak :D

Trojan89

Trojan89

Üye
Kasa üzerinde kalan ubsye giden bakır band yolu var onun karta giden ucunu nerden söktü isen bağlantı yeri orası. Ayrıca band falan böyle şeylere gerek yok. İnce bir tel yeterli. Band yaparsan kaba olur, neyin nereye değdiği belli olmaz.

general4242

general4242

Üye
Kasa üzerinde kalan ubsye giden bakır band yolu var onun karta giden ucunu nerden söktü isen bağlantı yeri orası. Ayrıca band falan böyle şeylere gerek yok. İnce bir tel yeterli. Band yaparsan kaba olur, neyin nereye değdiği belli olmaz.
kardes ankartı kasaya tutan su anda tek sey ekran kablosu galıba onu farkettımde nasıl sokecem onu soksem cok rahat iş yapacamda şimdi yapamıyom
edit: tamam soktum ama yapıskandan ayrıldı ıns gerı yapısır:D
defalarca denedım ama olmadı . acaba resımde gosterdegı noktaya mı deydırcez tam olarak ? telı tuttugum noktada elım ısınıyor ama pc de tepkı yok. tel olarak uclu kalemlerın ıcınden cıkan yayı kullanıyorum onu acdım elımle :D
olmadı kardes gerı bırlestırıyorum telefonu saol hersey ıcın

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
Trojan89

Trojan89

Üye
Kardeşim telefonu tarafıma gönderirsen, işini görürüm.

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Aksiyona bak bee

aydinvevo

Üye

deneysim

Üye
Lg e612 optimus l5 kardeş bu telefondada durum aynı. Lütfen banada yardım edermisin. Telefoncuya götürdüm jtag yapmak lazım dedi. Bu telefonu yapmaya değmez astarı yüzünden pahalı olur dedi yapmadı. Lütfen banada yardımetde şunuda açalım. Arka kapağı söktüm bile..

denizci35

denizci35

Üye
Lg g3 icin resimde degecegimiz yeri farkli renkte gosterseydin dostum
İlerde lazım olabilir inşaallah lazım olmazda
Benim tel 2 sefer brick oldu ama lg up la yenid2n yukledim %80 den basladi busefer 100%100 olunca açıldı
Bu esnada telefon kapanip aciliyordu

general4242

general4242

Üye
kardesler benım l7 2 aylar once baska telefoncuyada vermemıze ragmen olmadı falan sonra g3 alındı su an g3 32gb kullanıyorum. l7 2 nerde bulamıyorum evdemı kayıp oldu nere gitti size ömür o telefon :D

denizci35

denizci35

Üye
Valla bende eskiden optimus black vardı sarj yeri arızaydı duzelttim ama kurt kayniyo ya defalaRca icini açtım en sonunda bozdum yollar var orda onlari çizmişim pert oldu tabii

bünyamin erduran

bünyamin erduran

Üye
Trojan89
merhaba skyp mesaj bıraktım fakat ulaşamadım size telefonum hiç tepki vermiyor servise götürdüm kısa devre yapmış dediler ana kart yanmış vesaire hiç bir tepki yok son çare kapağı söktüm şase için olmadı yada beceremedim işlemcinin sağındaki yerlere temas ettirdim anı anda sim yerinde pc görmedi bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Yönetici tarafından düzenlendi:
denizci35

denizci35

Üye
Benim g3 çok hastalandı anakart gitti sanirim tel surekli restart atıyor bazen 2-3 saat bir sey olmuyor ama gunde en az 10 kere restart atiyor ayrıca hafiza kartini görmüyor kac kere yaptırdım

Üst Alt