lg g3 yanlis recovery flasladim

Sponsorlu Bağlantılar

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
lg g3 yanlis recovery flasladim
slm arkadaslar polonya romu olan 6.0 yukledim cihaza . cm 13 ten gecmistim ve cm13 kadar stabil gelmedigi icin geri donmek istedim lg tool 5.0 a geri dondermedi . bende marketten lg lolipop twrp yukledim ve root izni verip twrp yi flasladim . suan cuhaz hic tepki vermiyor recovery moda da girmiyor flash moda da girmiyor sanki pili bitmis gibi . ne yapmam gerekli . cihaz garantili degil garantisi bitti.

persingel

Üye
slm arkadaslar polonya romu olan 6.0 yukledim cihaza . cm 13 ten gecmistim ve cm13 kadar stabil gelmedigi icin geri donmek istedim lg tool 5.0 a geri dondermedi . bende marketten lg lolipop twrp yukledim ve root izni verip twrp yi flasladim . suan cuhaz hic tepki vermiyor recovery moda da girmiyor flash moda da girmiyor sanki pili bitmis gibi . ne yapmam gerekli . cihaz garantili degil garantisi bitti.
Cihaz hiç açılmıyomu

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Yok hayir hic acilmiyor lg logosu da gelmiyor pili bitmis gibi sanki ama %40 pili vardi

persingel

Üye
Çoğu telefonda resetlemek için nokta kadar delik oluyor.Reset deliğine iğne veya sivri bişey yardımı ile basın 2-3 kere 2-3 saniye basılı tutun sonra usb kablosu ile pcye bağlayıp, ekranda ışık yanıp yanmadığına bakın.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Malesef lg lerde yok reset tusu. Pcyede bagladim lg tool ile flas atmak icin flas modunada gecmiyor.

persingel

Üye
O zaman şu yöntemi dene;
Buradan üye ol;

Flash Driver İndirip kur ;
Wotan Client indirip kur:

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Anakart degisimi gerekiyormus . yada anakartin tekrardan flash lanmasi gerekliymis . saglik olsun.

Trojan89

Trojan89

Üye
Dostum sıkıntı yapma, anakart falan değişmeyecek. Telefonun emmc chip i silinmiş. çözümü var.

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Telefoncu bir arkadasla gorustum eğer pc taktigimda cihaz yöneticilerinde port olarak görünse uzaktan baglanip haledecekti . kendisine korgo ile yoliyacam ayni gun tekrar yoluyacak . 150tl fiyat istedi.

Trojan89

Trojan89

Üye
Telefonu port olarak görülmesi için anakart üzerinde bulunan emmc chip in kısa devre yaptırılarak çözüm yolu olur. Başka çaresi yok. Ben yardımcı olmaya çalışırım.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Teşekürler ederim ilgi alakaniza yanlış birsey yapıp daha büyük hasar vermek istemiyorum.

Trojan89

Trojan89

Üye
Valla niyetim işinizi görmek, yanlış bir durum yapmanız mümkün değil. Telefonu açıp size atacağım resimdeki gibi bir basit bir tel ile kısa devre etmeniz işimizi görür. Gerisi uzaktan bağlantı ile hallolur.

• Beğen
Tepkiler: kezban yenge
general4242

general4242

Üye
Marsmallawdon lollipopa donmek isteyen herkesin basina gelmis bu olay. Cihaz brick oluyormus anakart pert..

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Re
Valla niyetim işinizi görmek, yanlış bir durum yapmanız mümkün değil. Telefonu açıp size atacağım resimdeki gibi bir basit bir tel ile kısa devre etmeniz işimizi görür. Gerisi uzaktan bağlantı ile hallolur.
Resimi yollaya bilirmisiniz bakayim yapabilecegim birseyse denemek isterim.
Marsmallawdon lollipopa donmek isteyen herkesin basina gelmis bu olay. Cihaz brick oluyormus anakart pert..
Ya android 6.0 stok romlarla karsilastirirsak evet iyi ama cm13 ten gectigim icin bana cm13 daha iyi geldi

Trojan89

Trojan89

Üye
Aşağıdaki resimdeki gibi

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar ve kezban yenge
bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadasim suan disardayim eve gecince denerim . peki sonrasinda ne yapmam gerekli . yani bu konudada bana yardimci olabilir misiniz .

Trojan89

Trojan89

Üye
Yardımcı olmak için yazıyorum zaten, sen o kısa devre işini halledersen gerisi programsal. Kısa devre işi hassas bi iş ayrıntılı bilgi vermem gerek.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadasim ev gecince yazarim . skype kullaniyorsaniz size pm den skype yollayabilirim.

Trojan89

Trojan89

Üye
Yok skype kullanmıyorum hocam.

bmw_m6

bmw_m6

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadasim iki saate evde olurum . müsait olursan bugun yapariz yoksa yarin tüm gün edeyim.
Ben geldim arkadasim ,musaitseniz baslaya biliriz.

Üst Alt