LG G3 - Sony Xperia Z2

• 9 Ağustos 2014
  • 1763 Okunma
  • 36 Cevap

1. LG G3 - Sony Xperia Z2 hangisi daha iyi ? Özellik, bakım, kamera vs. Nedenleriyle söylersek daha memnun kalırım.

Yazan: key43
  2. Sorunsuz Z2 bulabilirsen Z2 al.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Akhtoher bunu beğendi.
  3. Anlamadım z2 ler sorunlumu ki,sorunsuzunu arasın.

4. Sorunlu kardeşim. Çok şikayet var.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Bu çok kötü oldu aslında özellik olarak çok iyiydi.

6. "2014'ün şimdiye kadar tanıtılan amiral gemilerin hepsi fiyasko" diyebilirim rahatlıkla.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Sorunlar içinden mi peki ? Batarya,hız,kamera vs
    ---
    O zaman G3 te sorunlu ?

8. İki telefonda iyi fakat öne çıkan özellikleri var. Onlara göre tercih edebilirsin.

9. Benim görüşüm kesinlikle G3 ten olurdu

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. neden peki ?

11. Tasarım olarak xperia yı hiç beğenmiyorum.
    Donanım olarak g3 le z2 eşit sanırım ayrıca 32gb lı model olması g3 te bence bir avantaj.
    Tasarım olarak çerçevesiz ve arka tarafın metal görünümlü olması çok şık bir görünüm veriyor.
    Lazer odaklamanında çok hızlı olduğunu duydum benim için hızlı odaklama önemli.
    Donanım işlerine zaten girmiyorum benim note 3 te bile exynos olmasına rağmen diğerlerinden hiçbir esksiğini görmedim. Yani artık donanım değilde tasarım daha önemli son nesil işlemciler hiçbir şeyi kasmayacak kadar güçlü.

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. G3 al keyfine bak

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. G3 g2 ye gore fiyasko geldi. He leki 16 gb olan surumu almak tam bir aptallik hic bi farki yok g2 den

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  14. Fiyasko ile sorunun arasında nasıl bir ilişki kurabildin? Benim ''fiyasko'' kullanmamın nedeni hiçbir amiral gemi parasını hak etmiyor. Özelliklerine göre parası aşırı derece de fazla. Z2 ile ilgili sorunları internetten bakabilirsin.

15. Bencede xperia nın tasarımı fena değil ya ben beğeniyorum.
    ---
    Alırsam 32 gb alırım zaten. Hem 3 GB ram var.

16. İlk önce tasarıma göre karar ver
    Ben olsam Z2 alırdım kamera olarakta önde, batarya olarakta

17. Ben de öyle düşünüyorum. Zaten son izlediğim incelemelerde bataryanın çok kötü olduğu söyleniyor G3 te.

18. ben z2 derim. tasarımı, kamerası, bataryası, su ve toz geçirmemezliğinden dolayı. üstelik yeni üretimlerde sorun olmadığı söyleniyor.

key43 bunu beğendi.
  19. z2

20. Günümüz amiral gemilerinin iyi kötü birbirine yakın çok güçlü işlemcileri var. Donanımlar hergün gittikçe gelişiyor ancak batarya hep yerinde sayıyor ve bence pil performansı da çok önemli kriterlerden biri. Z2'nin G3'e göre biraz daha yüksek bir batarya kapasitesi ve iyi bir kamerası var. Ancak G3'ün ekranı Z2'ye göre çok daha yüksek çözünürlükle ve yüksek bir ppi değeri var, LG'nin güncelleme konusunda geçmişte çok kötü bir imajı var. Bu durumdan dolayı ben bile bazen iki model arasında gidip geliyorum, yeni bir cihaz almak için bence 2-3 ay daha beklemek lazım. Note4 ve Z2 Ultra çıkacak, İki cihaz'dan da olumlu olumsuz yorumlar var internette, önerim ; bir teknomarkete git iki cihazı da eline al doğru kararı kendin ver. Benim tercihim Z2'den yana olurdu herhalde

LG G3 vs Sony Xperia Z2 - Cep Telefonları Özellikleri Karşılaştırma burası çok iyi bir karşılaştırma sitesi. Linki incele derim

Yüklüyor...
16/10/2018 - 19:24