Karşılaştırma LG G3 - Sony Xperia Z2

Sponsorlu Bağlantılar

key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 - Sony Xperia Z2
LG G3 - Sony Xperia Z2 hangisi daha iyi ? Özellik, bakım, kamera vs. Nedenleriyle söylersek daha memnun kalırım.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sorunsuz Z2 bulabilirsen Z2 al.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sorunlu kardeşim. Çok şikayet var.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
"2014'ün şimdiye kadar tanıtılan amiral gemilerin hepsi fiyasko" diyebilirim rahatlıkla.

ANIL

ANIL

Admin
İki telefonda iyi fakat öne çıkan özellikleri var. Onlara göre tercih edebilirsin.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Benim görüşüm kesinlikle G3 ten olurdu

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tasarım olarak xperia yı hiç beğenmiyorum.
Donanım olarak g3 le z2 eşit sanırım ayrıca 32gb lı model olması g3 te bence bir avantaj.
Tasarım olarak çerçevesiz ve arka tarafın metal görünümlü olması çok şık bir görünüm veriyor.
Lazer odaklamanında çok hızlı olduğunu duydum benim için hızlı odaklama önemli.
Donanım işlerine zaten girmiyorum benim note 3 te bile exynos olmasına rağmen diğerlerinden hiçbir esksiğini görmedim. Yani artık donanım değilde tasarım daha önemli son nesil işlemciler hiçbir şeyi kasmayacak kadar güçlü.

berk bilgin

berk bilgin

Üye
G3 al keyfine bak

byAndroid

byAndroid

Üye
G3 g2 ye gore fiyasko geldi. He leki 16 gb olan surumu almak tam bir aptallik hic bi farki yok g2 den

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sorunlar içinden mi peki ? Batarya,hız,kamera vs
O zaman G3 te sorunlu ?
Fiyasko ile sorunun arasında nasıl bir ilişki kurabildin? Benim ''fiyasko'' kullanmamın nedeni hiçbir amiral gemi parasını hak etmiyor. Özelliklerine göre parası aşırı derece de fazla. Z2 ile ilgili sorunları internetten bakabilirsin.

key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
Tasarım olarak xperia yı hiç beğenmiyorum.
Donanım olarak g3 le z2 eşit sanırım ayrıca 32gb lı model olması g3 te bence bir avantaj.
Tasarım olarak çerçevesiz ve arka tarafın metal görünümlü olması çok şık bir görünüm veriyor.
Lazer odaklamanında çok hızlı olduğunu duydum benim için hızlı odaklama önemli.
Donanım işlerine zaten girmiyorum benim note 3 te bile exynos olmasına rağmen diğerlerinden hiçbir esksiğini görmedim. Yani artık donanım değilde tasarım daha önemli son nesil işlemciler hiçbir şeyi kasmayacak kadar güçlü.
Bencede xperia nın tasarımı fena değil ya ben beğeniyorum.
G3 g2 ye gore fiyasko geldi. He leki 16 gb olan surumu almak tam bir aptallik hic bi farki yok g2 den
Alırsam 32 gb alırım zaten. Hem 3 GB ram var.

0MG90

0MG90

Üye
İlk önce tasarıma göre karar ver
Ben olsam Z2 alırdım kamera olarakta önde, batarya olarakta

key43

key43

Üye
    Konu Sahibi
İlk önce tasarıma göre karar ver
Ben olsam Z2 alırdım kamera olarakta önde, batarya olarakta
Ben de öyle düşünüyorum. Zaten son izlediğim incelemelerde bataryanın çok kötü olduğu söyleniyor G3 te.

man20

man20

Üye
ben z2 derim. tasarımı, kamerası, bataryası, su ve toz geçirmemezliğinden dolayı. üstelik yeni üretimlerde sorun olmadığı söyleniyor.

• Beğen
Tepkiler: key43
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
z2

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Günümüz amiral gemilerinin iyi kötü birbirine yakın çok güçlü işlemcileri var. Donanımlar hergün gittikçe gelişiyor ancak batarya hep yerinde sayıyor ve bence pil performansı da çok önemli kriterlerden biri. Z2'nin G3'e göre biraz daha yüksek bir batarya kapasitesi ve iyi bir kamerası var. Ancak G3'ün ekranı Z2'ye göre çok daha yüksek çözünürlükle ve yüksek bir ppi değeri var, LG'nin güncelleme konusunda geçmişte çok kötü bir imajı var. Bu durumdan dolayı ben bile bazen iki model arasında gidip geliyorum, yeni bir cihaz almak için bence 2-3 ay daha beklemek lazım. Note4 ve Z2 Ultra çıkacak, İki cihaz'dan da olumlu olumsuz yorumlar var internette, önerim ; bir teknomarkete git iki cihazı da eline al doğru kararı kendin ver. Benim tercihim Z2'den yana olurdu herhalde

burası çok iyi bir karşılaştırma sitesi. Linki incele derim