Yardım Lg G3 Kapanma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

crazydange

crazydange

Üye
    Konu Sahibi
Lg G3 Kapanma sorunu
Arkadaşlar 6.0 guncellemesıne yukselttıkten sonra ne zaman video kaydı yapmaya calıstıgımda telefon bır kac sanıye sonra otomatık olarak kapanıyor ve açılıyor açıldıktan sonrada sarjım kapanmadan %60 ise acıldıktan sonra %30 olarak gosterıyor. tamda anlamam bu işlerden yardımcı olursanız sevınırım.

Program versiyonu : V30b-TUR-XX

bu yontemle guncellemıstım arkadaslar
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Şarjın düşme sebebi ya donanımsaldır ya yazılımsal. Yani bataryanızın sağlığı oldukça iyiyse, büyük ihtimalle bunun sebebine telefonunuzda bulunan bir yazılım sebebiyet vermektedir.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Buda belirttiğim gibi bir virüsten kaynaklı olabilir.

crazydange

crazydange

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırdan temız kurulumdan sonrada bu problem vardı

crazydange

crazydange

Üye
    Konu Sahibi
sorun devam edıyor arkadaslar

esescan

esescan

Üye
konu hortlamıs olacak sanırım. benımde g3 fotograf cekerken kapanma sorunu yasıyorum otomatık baslamıyor bataryayı cıkarıp takmak zorunda kalıyorum. fakat kapanma işi flas actıgımda oluyor normalde yok.

crazydange

crazydange

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim garantin devam ediyorsa direk teknik servise götür direk bataryayı değiştiriyorlar benım sorunumu okumussundur zaten dırek bataryayı degıstırdıler allaha sukur o gunden sonra hıc kapanmadı telefonum buyuk ıhtımalle batarya sorunu senınde, garantın devam etmıyorsa da yenı orjınal batarya al duzelecektır sorunun

esescan

esescan

Üye
servıse goturup degısım suresı fılan cok uzar gıttı geldı hıkayesı olur. servıste zaten 60 tl orjınal batarya. degısımı bı deneyeyım tsk ederım.

Üst Alt