LG G3 LG G3 D855 rom lazım

Sponsorlu Bağlantılar

goldmobile

goldmobile

Üye
Bu ne nerden çıktı?

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Oooofff catlayacam yhaa
Yarim saatte bir cevap geliyor abi numarani verde yapalim hemen yha

goldmobile

goldmobile

Üye
Güncellemeyi kurtarma gir

cem19

Üye
Öncelikle merhaba Azrail! :)
Tesadüf bu konuya rastladım. Cloudy 2.5 bende kullanıyorum. Şarj olarak memnun değilim. Bende yeni rom arıyorum açıkcası. Yüklediğin programlara baktığımda telefon çalışır halde görünüyor.Bir recovery programı olmadan ve sistem çalışmaya başlamadan önce olması gerek. örn: twrp recovery gibi.

yüklemeyi ise bu program ile yapman lazım.indrdiğin zip dosyasını program flash lıyor zaten. .img dosyasını çıkarmaman lazım.

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
E:Failed to install /sideload/package.zip
E:Please take noteof all the above lines for reports

cyanogenmod recovey ile bu hatayı aldım yüklemedi
ERROR: It appears you are running an unsupported baseband.
E:Failed to install /sideload/package.zip
E:Please take note of all the above lines for reports
installation aborted.:gun1::gun1::gun1::gun1::gun1::gun1::gun1:

goldmobile

goldmobile

Üye
Install zip from sd kart diyeceksin

reaurora

reaurora

Üye
hata veriyor
error executing updater binary in zip hatası
cloudy 2,5 den cyanogen 13 e geçiyorum neler yapmam lazım acil
sanırım hatayı çözdüm her gece çıkan güncelleme dosyasını indirmişim şu an son sürüm indir olanını indiriyorum cm-12.1.20151117-s diye bişey boyutu 265 mb eski rom 1.4 gbb idi yine mi yanlış dosya indiriyorum nerden indiriliyor bu lanet olası rom :((((((
buradan en üstteki dosyayı yada en yakın tarihli olanı indir.
buradan da romun yüklenebilmesi için gereken modem dosyasını indir.
recovery modda tam temizleme yaptıktan sonra modemi yükle ardından bataryayı çıkarıp tekrar recovery modda başlat. ROM dosyasını 2 veya 3 kez üst üste kur. en son dalvik+cache temizle ve telefonu başlat.

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail ve goldmobile
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Ustam ozelden numarani verirmsn

goldmobile

goldmobile

Üye
buradan en üstteki dosyayı yada en yakın tarihli olanı indir.
buradan da romun yüklenebilmesi için gereken modem dosyasını indir.
recovery modda tam temizleme yaptıktan sonra modemi yükle ardından bataryayı çıkarıp tekrar recovery modda başlat. ROM dosyasını 2 veya 3 kez üst üste kur. en son dalvik+cache temizle ve telefonu başlat.
Hocam bu yorumu biraz açabilirmisiniz
Modem dosyası ne işe yarar? Her roma qereklimi? Ve ya rom içerisinde olmuyormu?
Birde romu 2.3kez ard arda yüklemek ne için?

• Beğen
reaurora

reaurora

Üye
romu kurmadan once linkini verdigim radio yani modem dosyasini yuklemezseniz yukarıda Alo_Azrail'in de yazdığı gibi "It appears you are running an unsupported baseband". hatası alırsınız. çünkü cm13 artık 21C güncellemesinden önceki modemleri desteklemiyor. orada yazan baseband radio yani modem oluyor

• Beğen
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
romu kurmadan once linkini verdigim radio yani modem dosyasini yuklemezseniz yukarıda Alo_Azrail'in de yazdığı gibi "It appears you are running an unsupported baseband". hatası alırsınız. çünkü cm13 artık 21C güncellemesinden önceki modemleri desteklemiyor. orada yazan baseband radio yani modem oluyor
oh be şükür allah yüklendi sonunda ne çektim be.ya bununla ilgili konu açılması lazım cidden
admin kim var ilgilenen valla bi cwm bi twrp telefon haşat oldu
vay arkadaş harika bu cm 13 :D

Invoke

Invoke

Üye
Beyler yeni konu açmadan buradan soruyorum.

@CV-Aurora ;

-Rom yüklemeyi biliyorum. TWRP'yi G3'e nasıl yükleyeceğim? Normalde "fastboot flash recovery .....img" yaparım. Bootloader var mı öncesinde açmam gereken?
Şöyle sorayım, lg'nin romu yüklü, rootsuz, twrpsiz stock cihaz. İlk adım bootloader var mı açacağım? Yoksa direk twrp'yi mi flashlıyorum?

reaurora

reaurora

Üye
en basiti kingroot programiyla root aç, rashr flash tool ile twrp yukle sonra superSu kur

Üst Alt