Yardım Lg g3 5.0 lolipop yazilim dusurme yardim

Sponsorlu Bağlantılar

aydin1237

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 5.0 lolipop yazilim dusurme yardim
Arkadslar 32 gb lik g3 um 5.0 lolipop surumune guncelledim hic memnun degilim sarj olsun isi olsun kamera ayarlari olsun root lama olsun

Surum dusurme ilgili konu varsa verirmisiniz veya yardimci olurmusunuz

AdemOyuklu

Üye
bence şimdilik böyle kullanacagız taki yeni bir güncellemeye kadar bende memnun degil ama mecbur kullanacagız klavye sarj ve daha bir suru şey sıkıntılı ama mecburen yenisini bekleyecegiz..

aydin1237

Üye
    Konu Sahibi
Ben eski surumu kullanmaya ragziyim keske guncellemeseydi, sanirim eski yazilima geri donebilen arkadslar var yardimci olurlar ise basarili olucagima inaniyorum

AdemOyuklu

Üye
valla geride dönmem açıkcası lg temsilcileri hiç iyi bir temsilci degil ama bence bunu dile getirmeliyiz lg ye bir şikayet bir şikayettir .
lg sayfalarının tümüne faceden yazdım ama bir allahın kuluda okuyup yorum yapmıyor nasıl bir temslciler çözebilmiş değilim

samsung bu konuda süper olumlu olumsuz tek kile yaz hemen iletişme geçiyorlar adamlar .. yok böyle bir hizmet samsungdan lg geçtik pişman olmayız inşallah

hayalet91

hayalet91

Üye
ben bizzat düşürdüm. başka bi sitenin linkini vermek muhtemelen yasaktır o yüzden yardımcı olamam sanırım. hatta buralarda da vardır. 4.4.2 kdz rom yükleme falan yazarsanız bulabilirsiniz.

baba264

Üye
android 5.0 yükledikten sonra telefonu formatlamadıysanız kasması, uygulamalarda sorun çıkarması normal çünkü üzerinde yüklenmiş olan uygulamalar android 5.0a tam olarak uyumlu değil.Telefonu formatlamanız sorununuzu çözer aynısı bende de oldu

AdemOyuklu

Üye
valla format yaptım diye hatırlıyorum ama son gelen v20h güncellemesinden sonra format çekmedim .

ama hala ısınma var ve şarjı çabuk bitiyor .

carbon_o7

carbon_o7

Üye
G2ye kitkat geldiğindede olmuştu bende şarj problemi ama sonradan telefon alışıyor. Galiba telefon kendini bataryasını vs yeni Lollipopa kalibre ediyor böyle bakmak lazım bıraz sabır 1 hafta filan böyle geçsin eğer hala bu problemler devam ederse LG'ye şikayetinizi bildirin :)