Telefon Tavsiyesi LG G2'den GM 5 Plus'a Geçilirmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

karayel90

karayel90

Üye
    Konu Sahibi
LG G2'den GM 5 Plus'a Geçilirmi ?
Herkese selamlar arkadaşlar
Şu an LG G2 kullanıcısıyım.Telefonu 29-30 aydan beri aktif şeklide kullanıyorum ve telefonun miladını doldurduğunu düşünüyorum.Nedenleri;
1)Çünkü ekranda yanmalar başladı ve telefonu yaptırmak istemiyorum
2)2. eli 300-400 lira bandında olan bir telefon için 160 tl ekran + 30-40 tl'de işçilik olsa 190-200 lira veresim gelmiyor
3)LG G2'nin güncelleme desteği bitmiş durumda ancak cyanogen gibi romlarla sürüm yükseltebiliyoruz
4)Piyasada 64 bit destekli cihazlar varken 32 bit cihaz kullanmak geride kalmış hissettiriyor
5)CPU-GPU günümüze bakıldığında eski nesil
Bütçem maksimum 1000 TL çünkü yeni pc alacağım sizce bu durumda LG G2'den GM 5 Plus'a geçmek mantıklı olur mu ?

vegatablo

vegatablo

Üye
Mantıklı ama gm 5 plusun işlemcisi g2 nin işlemcisinden dusuk

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buğra

Buğra

Admin
bence gayet mantıklı

işlemci gücü olarak düşük olabilir ama performans olarak kesinlikle gm5 daha iyidir :) saf android farkı :)

• Beğen
Tepkiler: karayel90
byAndroid

byAndroid

Üye
Geçilebilir bence de ama xiaomi redmi note 3 pro falan daha iyi olur snapdragon 650 serisi daha iyi

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karayel90

karayel90

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi red mi note 3 pro'yu alsak garanti yok sıkıntı olacak kayıt imei attırma falan bi sürü iş garantili telefon olsun en iyisi

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
polat_karaduman

polat_karaduman

Üye
ben hiç önermem g2 ye bir sürü rom desteği var. ekran cok rahatsız ediyorsa değiştir ve kullan. yada secimini biraz daha para verip lg g4 alman

furyzer0

furyzer0

Üye
Bençe geçilir g2 den ne eksiği olur bilmiyorum ama olsa olsa kamera ve ya ekranı daha kötü olabilir diye düşünüyorum saf androidden dolayı daha hızlı ve uzun ömürlü olacağı gerçek

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]