Karşılaştırma LG G2? NEXUS 5?GM ELİTE?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Invoke

Invoke

Üye
Aynı zaten. İkisi de MSM8974-AA çipsetini kullanıyor. Aralarında 0.4 ghz fark yok, olsaydı bayağı fark olmuş olurdu. Zaten sitede 0.04ghz o da yanlış.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.

sasua42

sasua42

Üye
Aynı zaten. İkisi de MSM8974-AA çipsetini kullanıyor. Aralarında 0.4 ghz fark yok, olsaydı bayağı fark olmuş olurdu. Zaten sitede 0.04ghz o da yanlış.
Ben fotoğrafa göre dedim zaten 2.30 ghz nexus 5 2.26 ghz lg g2

Invoke

Invoke

Üye
Resme göre de 0.4 değil 0.04 olur. :D

134ugurcan

134ugurcan

Üye
Ben şimdi kamera ve oyuna önem veriyorum hangisini almalıyım buna eliteyide katarsak hangisi daha uzun süreli ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
G2 ile Nexus 5 arasında kalmamak mümkün değil. ikiside süper cihaz ayrica gm elite de yanına gelirse karar vermek epey zor olacaktır.Ben olsam LG G2 veya Gm discovery elite arasında bir tercih yapardim. Çünkü Nexus 5 yazılım ve stabilizasyon dışında pek bi artisi yok

134ugurcan

134ugurcan

Üye
kasmama konusunda nexus daha iyi kamerada g2 gibi geldi g2 alasım var ama eliteninde fiyatından dolayı daha fazla alma şansım var

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
kasmama konusunda nexus daha iyi kamerada g2 gibi geldi g2 alasım var ama eliteninde fiyatından dolayı daha fazla alma şansım var
elite 32gb dı galiba elite de markayı takmam dersen almak için iyi bir seçim.

Invoke

Invoke

Üye
Soluk ekran iyi bir seçim mi? Elit kaç lira sanki? Vatandan 1300 Liraya almıştım ben Nexus 5'i.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
wwwhmz

wwwhmz

Üye
Ben şimdi kamera ve oyuna önem veriyorum hangisini almalıyım buna eliteyide katarsak hangisi daha uzun süreli ?
Eliteyi aradan çıkar bence, çünkü bizzat kendim inceledim.Benim nexus 4 ün kamerası 8 mp olmasına rağmen daha kaliteli video çekiyor.. ki elitenin kamerası sözde 16 mp :p.Ekran konusunda G2 mükemmel diyebilirim, ikisini de al ve güneşe çık ekran parlaklığı otomatikte G2 görüntüsünden fazla bişey kaybetmiyor, elitenin ekranı G2 ye göre vasat kalıyor.Ayrıca G2 nin yazılımları çok iyi, tek elle kullanma modu, kamerada video çekerken sesin geldiği yöne doğru odak yapması, nexuslarda olan photosphere özelliği vs. vs. daha fazla uzatmaya gerek yok her türlü G2 işte :D

Edit:Oyunlarda iki telefonda da kasma yaşamazsın, G2 nin bataryası 3000 mAh olduğu için daha uzun süre oyun oynarsın

• Beğen
Tepkiler: sasua42
134ugurcan

134ugurcan

Üye
Eliteyi aradan çıkar bence, çünkü bizzat kendim inceledim.Benim nexus 4 ün kamerası 8 mp olmasına rağmen daha kaliteli video çekiyor.. ki elitenin kamerası sözde 16 mp :p.Ekran konusunda G2 mükemmel diyebilirim, ikisini de al ve güneşe çık ekran parlaklığı otomatikte G2 görüntüsünden fazla bişey kaybetmiyor, elitenin ekranı G2 ye göre vasat kalıyor.Ayrıca G2 nin yazılımları çok iyi, tek elle kullanma modu, kamerada video çekerken sesin geldiği yöne doğru odak yapması, nexuslarda olan photosphere özelliği vs. vs. daha fazla uzatmaya gerek yok her türlü G2 işte :D

Edit:Oyunlarda iki telefonda da kasma yaşamazsın, G2 nin bataryası 3000 mAh olduğu için daha uzun süre oyun oynarsın
Bende öyle düşündümde fiyatı düşük olunca onuda eklim dedim :D

NEXUS

NEXUS

Üye
nexus 5 derim :) güncelleme desteği=nexus 5 stabilite=nexus 5 hız=nexus 5 kamera=g2 (fakat nexus 5'inde kamerası çok kötü değil ama g2'ninki daha iyi tabiki ancak google nexus 5'in kamerası üzerinde çalışıyor :oke:) ve nexus 5'in en güzel özelliği istediğin kadar oyun/uygulama yüklersin kasmaz ama g2'ye oyun/uygulama yükledikçe kasar :oke:

NEXUS

NEXUS

Üye
bu arada nexus 5'in ekranı daha sağlam oluyor :oke: ve g3 çıkınca g2 de g1'e dönecek şuanda g1 kaçıncı güncellemede kaldı nexus 4 hala yeni hala stabil su gibi akıyor :) ve hala güncelleme alıyor ve ilerde root işine girersen nexus'a daha kolay atarsın :oke:

wwwhmz

wwwhmz

Üye
nexus 5 derim :) güncelleme desteği=nexus 5 stabilite=nexus 5 hız=nexus 5 kamera=g2 (fakat nexus 5'inde kamerası çok kötü değil ama g2'ninki daha iyi tabiki ancak google nexus 5'in kamerası üzerinde çalışıyor :oke:) ve nexus 5'in en güzel özelliği istediğin kadar oyun/uygulama yüklersin kasmaz ama g2'ye oyun/uygulama yükledikçe kasar :oke:
G2 kasar? o.O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...