Öneri lg g2 - lg g3 takas önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

ensmdnli

Üye
    Konu Sahibi
lg g2 - lg g3 takas önerisi
Arkadaşlar herkese öncelikler iyi forumlar ve iyi günler.
Ben yaklaşık 5 aydır lg g2 kullanmaktayım teknosadan 1.800 tl almıştım 32 gb :) ve severek kullanmaktayım beni lg g3 çeken tarafı kart desteğinin oluşu ve arka kapağın çıkıpması ve neyse koyuya girelim :)

3 gün önce koşumuz ıphone kullanıcısıdır kendisi benim tavsiyem üzerine ıphone 6 yerine lg g3 aldı media marktan 1700 tl ye telefonu kullanmaya başladı 3 gün geçti ve kullanımına alışamadığını ve satmak istediğini söyledi bende zıpladım hemen benim kini 1000 lira sayalım 700 tlde üste veriyim diye :) neyse zaten eşinede telefon almak istiyordu benim lg g2 ki eşine kendinede ıphone 6 alıcak bu şekilde bir ticaret yapsak zarar görürmüyüm netten 2.nci el fiyatların baktım lg g2 2.nci el 1.250 ve 1.000 tl arasında değişiyor fikrinizi yazarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden :)(:

not: org. kapak hediye edicek ve 700 lirayı haftada 50 tl olarak ödeme yapıcağım .

Luck Star

Luck Star

Üye
Arkadaşlar herkese öncelikler iyi forumlar ve iyi günler.
Ben yaklaşık 5 aydır lg g2 kullanmaktayım teknosadan 1.800 tl almıştım 32 gb :) ve severek kullanmaktayım beni lg g3 çeken tarafı kart desteğinin oluşu ve arka kapağın çıkıpması ve neyse koyuya girelim :)

3 gün önce koşumuz ıphone kullanıcısıdır kendisi benim tavsiyem üzerine ıphone 6 yerine lg g3 aldı media marktan 1700 tl ye telefonu kullanmaya başladı 3 gün geçti ve kullanımına alışamadığını ve satmak istediğini söyledi bende zıpladım hemen benim kini 1000 lira sayalım 700 tlde üste veriyim diye :) neyse zaten eşinede telefon almak istiyordu benim lg g2 ki eşine kendinede ıphone 6 alıcak bu şekilde bir ticaret yapsak zarar görürmüyüm netten 2.nci el fiyatların baktım lg g2 2.nci el 1.250 ve 1.000 tl arasında değişiyor fikrinizi yazarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden :)(:

not: org. kapak hediye edicek ve 700 lirayı haftada 50 tl olarak ödeme yapıcağım .

Eğer G3 32Gb ise olabilir , yok 16Gb ise sakın edeyim deme performans konusunda kesinlikle sıkıntı yaşarsın.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
32 ise olabilir ama ben G4 beklemeni tavsiye ederim g2 de şuanlık iyi telefon arkadaşım da var

spacekiller

spacekiller

Üye
Bence alabilirsin sıkıntı olmaz

furkankaya559758

Üye
Bence alma. Telefonun gayet iyi ve depolama olarak da 32 GB yeterli diye tahmin ediyorum. Biraz daha bekle G4'ün daha iyi olabileceğine eminim.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Bence bekleme 4 gelir 5 için beklemeye başlarsın.5 çıkar 6 için uzaar gider ben almadım bak almış olsaydım geraled samsung s2 olacaktı elimde :)