Lg G2 Vs Nokia Lumia 1020

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
braayn

braayn

Üye
    Konu Sahibi
Lg G2 Vs Nokia Lumia 1020
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Arkadaşlar LG 'nin yeni amiral Gemisi olan G2'nin Nokia Lumia 1020 karşılaştırması.Ben Özellikle Video kayıt kısmında caddeyi çekerken sağa doğru kamerayı çevirdikten sonra ağacın dallarını çekip tekrar aşağı caddeye objektifi çektiğinde lumiada hafifden bir kararma sonra kendisini toparlama durumu var bu durum benim 820'de de mevcut.Nedeni hakkında bir bilgim yok ama LG sanki video çekimde özellikle daha iyi gibi geldi .Foto testinde ise Lumia 1020'den çokda farksız değil gibime geldi.Tabi orjinal foto boyutlarında Lumiada detay konusunda biraz daha iyi olabilir..

İzleyip sizde karar verin..

• Beğen
Tepkiler: respection123

respection123

Üye
Her şeyiyle Lumia 1020 :)

muratangin

Üye
Her şeyiyle Lumia 1020 :)

bukadarda fanı olmayın ama.time gidip g2yi inceledim şuanda hayatımda ilk kez alınası ve kasmayna bir android cihaz görüyorum.buna 3 sayfa prog. kursanda kasmaz.max2 yıl.kamerasıda gerçekten harikaydı ois olsun 13mp olsun.ama tabi zoom olayında lumiayı geçemez ama bu sefer ben g2 diyorum :alkis

• Beğen
Tepkiler: Dede
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Valla bana LG G2 iyi gibime geldi ekran falan.

respection123

Üye
bukadarda fanı olmayın ama.time gidip g2yi inceledim şuanda hayatımda ilk kez alınası ve kasmayna bir android cihaz görüyorum.buna 3 sayfa prog. kursanda kasmaz.max2 yıl.kamerasıda gerçekten harikaydı ois olsun 13mp olsun.ama tabi zoom olayında lumiayı geçemez ama bu sefer ben g2 diyorum :alkis

zaten android de en iyisi LG G2 o ayrıda :) Yinede 1020 Kişileştirme yapılırsa dahada hoş durar.

braayn

braayn

Üye
    Konu Sahibi
bende G2 alınacak android cihazları arasında en iyi olanı

BelaMonte

BelaMonte

Üye
lumia 1020. ikiside wp8 olsaydı g2 olurdu.

drangela61

drangela61

Üye
gerçekten Nokia dışında bir cihaz alacak olsam tercihim lg g2den yana olurdu kolay kolay telefon beğenmem bayağıdır videolarını falan izliyorum güzel cihaz;)

Invoke

Invoke

Üye
8:20den sonrasına bakarsak o animasyonlu filme lumia renkleri daha mi yoğun vermiş, sanki? :D
Bir de 9:50 ve sonrasında resimlerde de lumia önde gibi, özellikle şu gece çekimlerinde... Ama G2de iyi iş çıkartmış, ben olsam aralarında G2 tercih ederdim, 1020nin tek numarası ne yazık ki kamerası hala markete ihtiyaçları var.Zaten 41megapixel, at gibi kamera koyuyorsun arkaya, bir zahmet önde olsun bir iki adım.

• Beğen
Tepkiler: n000k ve Dede
4MaGuS

4MaGuS

Üye
sadece burdaki tek vidyoyu izleyip telefon almaya kalkmayın derim ve sadece buna görede yorum yapamyın bence tek vidyo ile bitecek iş degil bunlar farklı kişilerin elleriyle çekilen resimlere hatta gerekirse kendi elinizle çekilen resimleri kıyaslamak lazım o zaman bu ezer geçer gibi laflar edilebilir bence

• Beğen
Tepkiler: Dede

skynet

Üye
Güzel telefon G2 ama dikkat ettiyseniz 1020 renkeri daha canlı veriyor G2'ninki soluk geldi bana sanki :pro:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
konudaki gereksiz tahrik ve sataşma mesajları silindi. Devamında sonuçlarına katlanırsınız.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve n000k
papakudioflu

papakudioflu

Admin
çok basit konu kamera karşılaştırma konusu ama kamerayla ilgili mesaj yok neredeyse. Sebebi de kamera karşılaştırma konusunun sistem yarıştırılmasına çevrilmesi. :locked:

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt