Lg g2 vs Nexus 5 ?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisi ?

• Lg G2

Kullanılan: 11 68.8%
  • Nexus 5

Kullanılan: 5 31.3%

• Kullanılan toplam oy
    16
sasua42

sasua42

Üye
Hız testi gereksiz bir şey. Donanımları aynı mı bilmiyorum ama fark etmez ayrıca S800 ve S801 arası fark yok bence. Kamerada da sadece MP'e bakmayın. O zaman iPhone'un kamerası da kötü ve G2'den kötü mü çekiyor?
Kardeşim sadede mb ye bakilmaz dogru ama lg g2 nin kamerasi şarji tipi estetikligi nexus5 den cok çok daha önde
Hız ilarak pek bi fark yok ama nexus5 biraz daha iyi yazilimsal olarak
Guncelleme dersen nexus5 ama g2 ye bi root bi de rom atarsın keyfine bakarsın

• Beğen
Tepkiler: valent

0MG90

0MG90

Üye
Kardeşim sadede mb ye bakilmaz dogru ama lg g2 nin kamerasi şarji tipi estetikligi nexus5 den cok çok daha önde
Hız ilarak pek bi fark yok ama nexus5 biraz daha iyi yazilimsal olarak
Guncelleme dersen nexus5 ama g2 ye bi root bi de rom atarsın keyfine bakarsın
G2'nin tasarımını beğenmeyene zorla aldıramazsınız sonuçta

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
sasua42

sasua42

Üye
G2'nin tasarımını beğenmeyene zorla aldıramazsınız sonuçta
Dogrudur tasarım gorecelidir ama su ana kadar ne intermette me de çevremde g2 nin sıfır ekran tasarımını beğenmeyen duymadım.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Dogrudur tasarım gorecelidir ama su ana kadar ne intermette me de çevremde g2 nin sıfır ekran tasarımını beğenmeyen duymadım.
Bende begenenler arasindayim gercekten cok iyi ama keske hoparlörü htc gibi boomsound yapsalar

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
:D sadece bi tane yapsınlar da onu alıcam hayaliyle yasasak :D

sasua42

sasua42

Üye
Bende begenenler arasindayim gercekten cok iyi ama keske hoparlörü htc gibi boomsound yapsalar
Doğrudur hocam hoparlör htc gibi olaydı iyiydi ama kulaklık performansı çok iyi şarkı dinlerken kulaklık takılıyorum.

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Oyun oynarken fln guzel olmuya note 10 da fln hoparlörler onde fkt benim tablette altta oldugu icin fps ler guzel oynanmiyo bende kulaklık takiyorum
Htc bu yuzden seviyorum android e cogu yeni ligi onlar getiriyo

sasua42

sasua42

Üye
Oyun oynarken bende kulaklık takmam hocam zaten g2 nin 2 izgaranin 1 i hoparlör diğeri mikrofon oyun oynarken elin mikrofonu kapatiyor hoparlör açık kaliyor
Bende htc yi çok seviyorum one m8 in hastasiyim

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Cok pahalilar be hocam

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Tabi ki hak ediyor hocam ama bizim gibilere uygun tel yapsa i olur :D f/p tarzı

• Beğen
Tepkiler: sasua42
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Oyun oynarken fln guzel olmuya note 10 da fln hoparlörler onde fkt benim tablette altta oldugu icin fps ler guzel oynanmiyo bende kulaklık takiyorum
Htc bu yuzden seviyorum android e cogu yeni ligi onlar getiriyo
:hmmm HTC android e ne gibi yenilik neler getirdi?

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Çift kamera ,blinkfeed boomsound

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Hangi model kullaniyosun

sasua42

sasua42

Üye
Htc çok cok iyi htc m10 çıksa da htc m8 alsak

valent

valent

Üye
Hız testi gereksiz bir şey. Donanımları aynı mı bilmiyorum ama fark etmez ayrıca S800 ve S801 arası fark yok bence. Kamerada da sadece MP'e bakmayın. O zaman iPhone'un kamerası da kötü ve G2'den kötü mü çekiyor?
Mp benim için önemli yeri geliyor istemediğim kişiyi fotodan kirpip çikartiyorum ama şu bir gerçek ki G2 nin eksisi değil artilari var N5 e göre pil ve kamera sirf bu ikisi yeterli bir sebep

• Beğen
Tepkiler: sasua42

Üst Alt