Lg g2 vs Nexus 5 ?

• 3 Ağustos 2014
  • 984 Okunma
  • 39 Cevap

Hangisi ?

1. Lg G2

oy sayısı 11
    68,8%
  2. Nexus 5

oy sayısı 5
    31,3%
  1. Hangisi Daha iyi

Yazan: Darqos
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Arasinda donanimsal olarak fazla fark yok birbirlerinden yazilimsal olarak farklari var
    N5 g2 den daha fazla guncelleme alir n5 daha sade oldugu icin daha az kasma yasarsin ama g2 daha estetiktir
    Burada karar vermen gereken yer performansi mi yoksa görselliği mi sececegin
    Ben olsam n5 alirim ayrica pek oyun oynamayan biriysen htc desire 816 ya bakabilirsin

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Batarya sorun değilse Nexus 5. Ben bataryası için G2 aldım.

Mobil cihaz ile gönderdi
    tatar1926 bunu beğendi.
  4. G2 al derim bir G2 kullanicisi olarak N5 hiz testlerinde G2 nin oldukca altinda kaliyor ayrica ekran çerçeve inceliğide N5 den çok daha iyi G2 bataryasi tartişmasiz çok daha önde kameraya gelince G2 13mp N5 8mp burda da ciddi anlam da bir fark var ama yazilim güncellemesi dersen N5

LG ile gönderdi
  5. N5 iphone 5s den sonra en iyi oyun performansı gösteren telefon

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. N5 ile G2 arasında ki oyun performansini gözle ayirt edebilirsen ne mutlu sana ;)

LG ile gönderdi
  7. :D haklisin aralarindaki farki zaman ortaya cikarcak

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. 4000mah ciktiginda n5 ne ise yariycak acaba ... Şarj aleti cebinde dolaşanlardan olursunuz ..

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Bundan 10 sene önce 3310 kıraldı şimdi kral xperia z2 Bir 10 sene Sonra Telefonlar Kanatlanır Yani söylemek istediğim şu Lüks ün sonu yoktur ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Ben dışarı çıkınca oyun oynayanlarda deilim oyun oynamadiktan sonra da bitmez

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Ben goruyorum valla 5s ler nexusler. Samsung s4ler sabah aksam kafetarya da sarjda cihazlar.. Oyun oynayan da yok whatsap facebook

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Ben kulustur dediğiniz gmd yi sabah fulleyip akşamı cikariuorum en fazla 1 saat oyun oynuyorum telefon ful internette

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Lüks ün sonu Yok Kavgaya Gerek Yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Hız testi gereksiz bir şey. Donanımları aynı mı bilmiyorum ama fark etmez ayrıca S800 ve S801 arası fark yok bence. Kamerada da sadece MP'e bakmayın. O zaman iPhone'un kamerası da kötü ve G2'den kötü mü çekiyor?

15. Nexus 5 al LG nin gecikmeli güncelleme politikasına takılma

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Nexus5 alan zaten cfw ile ugraşan adamdir . developer telefonu o... Lg g2 var bende al cm11 yukle paranoid rom yukle ayni nexus5

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Haklisin hocam bu arada ikisinin islrmcisi de s800 sadece n5 inki daha yeni

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. N5 yada g2 arasinda kafan karistiysa hangisi ucuzsa onu al

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Sen de haklisin hocam :D

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
18/10/2018 - 22:47