Lg G2 Nin Kamerası

Sponsorlu Bağlantılar

enver_techno

enver_techno

Üye
1.6 tabi ki düşük değil, benchmarklarda şuan da ortalama 6. sırada :P
S5 gibi bişey gelirse 4'ün yüzüne bakan olmaz . Şahsen S3 bile ondan tatlı :D

Invoke

Invoke

Üye
1.6 tabi ki düşük değil, benchmarklarda şuan da ortalama 6. sırada :P
S5 gibi bişey gelirse 4'ün yüzüne bakan olmaz . Şahsen S3 bile ondan tatlı :D

S5 gibi bir şey gelirse değil, yakında gelecek S5. =P :D

enver_techno

enver_techno

Üye
:D Beklemedeyiz o zaman =P

Invoke

Invoke

Üye
Ya konuyu okudum da ne saçma muhabbetler G2 tabiki S4den iyi. Cihazın arkasında dursa da iyi durmasa da iyi. =P
Neyse... O paranın içindeki ay ve yılda küçük küçük 5TL 5TL 20TL 50 TL yazısını ben de çekmeyi denedim de olmadı somuru:

nato41

nato41

Üye
........................................................................

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: esmeran3
enver_techno

enver_techno

Üye
Bir üst seviye çıkıyorsa ilkin kusurundan dolayı değil daha donanımlı hali olduğu için çıkıyor kardeşim.. S4 ile Z1 i iyi incele istersen.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bu forumun kuralları Moderatorü ,rapor et butonu ve Admin'i var sizi rahatsız eden,kurallara uymayan mesajları rapor edin biz gerekeni yapmaya çalışırız.Bir konuda bilgi alışverişinde bulunurken verdiğiniz bilgi yada savunduğunuz düşünceyi kişiselleştirmeden anlatınız.

Saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
Yorumum nedne silindi ?

esmeran3

esmeran3

Üye
yunus arkadaşım mesajımda açıkladım değilmi
Anladım abi tekrar açıklama yapacağımARKADAŞLAR...
Bizim tartıştığımız olayı anlamayan insanlar var. İlk önce karşılaştırdığımız cihazların tüm herşeyi aynı olsa da işlemcisi farklı LG G2 de Qualcom Snap Dragon kullanılırken Samsung S4 de ise Exynos 5 Octa Kullanılıyor. 8 çekirdek hafife alıncak bi işlemci değil.
Aynı segment deki işlemcili cihazları karşılaştırırsak farkı görürsünüz Mesala SAMSUNG S5 ve LG G3 aynı işlemcili versiyonları karşılaştırınca LG G3 ün düşük kalacağını tüm kullanıcılar görecek ikisininde SnapDragon 800 işlemcili versiyonlarına bakınız.
Exynos 5 Octa İşlemcili olanı değil.

Lütfen BİLİP BİLMEDEN yorum yapmayınız :)
Rica ediyorumm..
Eğer S4 de de snapdragon 800 lü versiyonu olsa LG G2 ile aynı performansı sergiler veyahutta geçebilir. S4 de Snapdragon 600 LTE yani 4G versiyonunda Var bunuda göz önünde bulunduralım.
Bu arada aynı işlemcili telefonları karşılaştırınca S4 ün ne kadar güzel bir cihaz olduğunu anlayabilirsiniz :)
umarım açıklayıcı olmuştur.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt