Lg G2 Nin Kamerası

Sponsorlu Bağlantılar

Never Back Down

Never Back Down

Üye
G2 yi s4 ile kıyasladığımızda g2 zaten kral bir cihaz.
ben onu demeye çalışıyorum.
tamam note 3 daha iyi ama
arkadaş ego yaptı yanlış anladı sağlık olsun ne diyim
Bende iphone 5s alıcam yakında

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
ben onu demeye çalışıyorum.
tamam note 3 daha iyi ama
arkadaş ego yaptı yanlış anladı sağlık olsun ne diyim
Bende iphone 5s alıcam yakında

Size para veriyorlar sanki samsung kötü diye bu yönden LG G2 s4 den ne taaa ne zaman sonra çıktı kimse bunu düşünmüyor 3310 alıp gezicem :) onada laf dersiniz siz :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: esmeran3
Never Back Down

Never Back Down

Üye
kardeş tamam biz sonrasına öncesine bişey demiyoruz
sadece g2nin daha iyi oldugunu söylüyoruz

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
esmeran3

esmeran3

Üye
kardeş tamam biz sonrasına öncesine bişey demiyoruz
sadece g2nin daha iyi oldugunu söylüyoruz

iyi ben ona bişey demiyorum ama sanki o cihaz dünyanın en iyisi s4 dünyanın en kötüsü en dandiği ben bunu yapmanıza gıcık oluyorum . İşlemcisi SnapDragon ondan iyi ben başka bi farkınıda göremiyorum şahsen

Never Back Down

Never Back Down

Üye
iyi ben ona bişey demiyorum ama sanki o cihaz dünyanın en iyisi s4 dünyanın en kötüsü en dandiği ben bunu yapmanıza gıcık oluyorum . İşlemcisi SnapDragon ondan iyi ben başka bi farkınıda göremiyorum şahsen
dünyanın en iyisi diye bi laf söylemişmiyim bak!

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
nato41

nato41

Üye
esmeran fanlık yapıyo gibi olmuşun yada samsung s4 aldın lg çıktı biraz daha farklı ve iyi olduğu için kaldıramıyomuş hissi veriyosun insanlara... şöyle söyleyelim s4 güzel bir cihaz lg 2yse dahada güzel bir cihaz bikaç değişik özellik ve işlemcisiyle....

• Beğen
Tepkiler: d.boyy
esmeran3

esmeran3

Üye
esmeran fanlık yapıyo gibi olmuşun yada samsung s4 aldın lg çıktı biraz daha farklı ve iyi olduğu için kaldıramıyomuş hissi veriyosun insanlara... şöyle söyleyelim s4 güzel bir cihaz lg 2yse dahada güzel bir cihaz bikaç değişik özellik ve işlemcisiyle....

1.si fanlık yapmıyorum buna açıklık getirelim ben samsung kullanıyorum ama savunmayı sevmiyorum !
2.si ise LG G2 daha sonra çıkan bir cihaz tabikide iyi olacak rakiplerine karşı.
3.sü ise tutupda S4 sanki en nalet cihaz gibi yapılan yorumlara gıcık oluyorum şahsen mesala s5 3gb ram 2.5 ghz işlemciyle çıkacak bu yöndende LG G2 sönük kalacak yanında ama LG G2 de güzel cihaz ben bunu diyorum ama bazı arkadaşlar tutupda S4 ve LG G2 kesinlikle karşılaştıralamaz Kıyas bile yapılmaz deyince cinlerim tepeme çıkıyo. LG G2 ile neden Note3 karşılaştırılamıyor ? kimse birşey demiyor. Hiç bir firma küçük değil. Bana göre en iyi firma NOKİA idi bir zamanlar şahsen şu an symbian da kullanıyorum ve seviyorum ama hiç bir zaman bir firmayı küçümsemiyorum S5 çıktığındada Bu LG G2yi kıyaslamalarını isticem şahsen Aralarında S4 gibi 6-7 ay fark olacak ve daha üst segmende bir cihaz olacak.

Arkadaşlar LG G2 güzel bir cihaz ama S4 le kıyaslama bile yapılamaz demeyin. Çünkü LG G2 daha sonra çıkan bir telefon tabikide iyi olacak SAMSUNG S5 çıktığında ise LG G2den daha performanslı olacak ama LG G2 de hafife alınmayacak bir telefon.
Birde siz telefonun GHZ hızını nasıl kullanıyorsunuz Sadece oyun performansı ve kasmasın diye farkında iseniz akıllı telefonlar artık bazı firmaların laptoplarından daha hızlı oluyor. 10 yıl sonra 12.5 Ghz lik bir telefon ne işe yarayacak söyleyim mi oyun oynamaya !
Kimsede bunu eleştirmesin Kamera da en iyi firma NOKİA kasa olarak en iyi firma HTC işlemci olarak en iyi firma APPLE işletim sistemi ise kişiye göre değişir.
Ben hala diyorum s4 hafife alınacak bir cihaz değil LG G2 daha üst segmentte bir cihaz. Bu yüzden işlemcisi daha güçlü ....

• Beğen
Tepkiler: nato41 ve mehsevim
enver_techno

enver_techno

Üye
Kamera da hiçbir firma Sony'i geçemez.. Nokia Symbian ile olan anlaşmasını bitirmemiş olsaydı şu an dibi boylardı. Onu kurtaran Microsoft oldu.
Şuan için zirve Note 3 - Xperia Z1 - G2'nin ellerinde. Ta ki daha üst seviye cihazlar çıkana kadar. S4'ün bu cihazlarla yarışabilmesi söz konusu değil, çünkü işlemci 4 sanal 4 gerçek olmak üzere 8 adet. İlk duyan bunu süper zanneder, fakat durum öyle değil. 4 temel işlemci yazılımcal olarak kendi arasında 2'ye bölünüyor. Bu demek oluyor ki; Cihaz işlemcinin tam gücünü zora girdiği an kullanır ve sistem düzene bindiğinde hız yine maximum 1.7GHz olacak şekilde otomatik ayarlanır. Geriye kalan 1.3GHz genellikle uyutulur..
Samsun S4'ün işlemcisini bu şekilde yapmamış olsaydı Note 3'e bile ağır basabilirdi.
Apple'ın kullandığı 64 bit işlemciyi android cihaz üreticileri de kullandığı zaman bak sen piyasaya. PC fiyatları yerle bir.. ;)

Saygılar..

Invoke

Invoke

Üye
Kamera da hiçbir firma Sony'i geçemez.. Nokia Symbian ile olan anlaşmasını bitirmemiş olsaydı şu an dibi boylardı. Onu kurtaran Microsoft oldu.
Şuan için zirve Note 3 - Xperia Z1 - G2'nin ellerinde. Ta ki daha üst seviye cihazlar çıkana kadar. S4'ün bu cihazlarla yarışabilmesi söz konusu değil, çünkü işlemci 4 sanal 4 gerçek olmak üzere 8 adet. İlk duyan bunu süper zanneder, fakat durum öyle değil. 4 temel işlemci yazılımcal olarak kendi arasında 2'ye bölünüyor. Bu demek oluyor ki; Cihaz işlemcinin tam gücünü zora girdiği an kullanır ve sistem düzene bindiğinde hız yine maximum 1.7GHz olacak şekilde otomatik ayarlanır. Geriye kalan 1.3GHz genellikle uyutulur..
Samsun S4'ün işlemcisini bu şekilde yapmamış olsaydı Note 3'e bile ağır basabilirdi.
Apple'ın kullandığı 64 bit işlemciyi android cihaz üreticileri de kullandığı zaman bak sen piyasaya. PC fiyatları yerle bir.. ;)

Saygılar..

1.Kamerada Sony'i geçen firmalar mevcut. Bknz: Nokia. Tabi bunu nokia her zaman daha iyi kamera yapar diye düşünmeyelim. Sony Z1'de o kamerayı içeriye sığdırmış ama 1020 bayağı bir kalın ve kamera şişkin. Ayrıca sony'nin "en iyisi" lafı slogandır, güzel reklamdır, sony'nin en iyisi değildir. Gerçekten en iyisini yapmak isteseler emin olun daha iyisi çıkardı ki çıkacak da zaten... Ancak adım adım çıkacak böylece para kazanılacak =P Neyse bunu geçelim.
2. Nokia'yı kurtaran mı yoksa bitiren mi MS oldu tartışılır.
3.4 sanal 4 gerçek çekirdek değil 8i de gerçek ama 4+4 şeklinde. Yani evet aslında 4 çekirdek performansı var.
4.S4 8 çekirdekli olsaydı Note 3'e ağır basardı mantığı yanlıştır. Neden derseniz, ne kadar çekirdek o kadar iyi mantığının her zaman doğru olmadığındandır. Evet temelde daha iyidir ama iş kullanılan işlemciye, onun üretim teknolojisine göre vs de değişiyor. Basit bir örnek; Xperia T çift çekirdekli bir cihazdır, Galaxy S3 4 çekirdekli bir cihazdır. Hangisi daha iyi performans veriyor? Xperia T. Ayrıca 4+4 ile adım atıldı. Birden olmuyor bu işler. Ki 4+4de de sorunlar oldu, S4de batarya şişiyor, bilmem noluyor, şarj aleti patlıyor =P Tamam kimisinde olmuyor ama batarya şişmesi çoğu cihazda meydana gelen ve samsung'un kabul ettiği bir şey. Ayrıca +4 güya bataryadan tasarruf edecekti. Hani ? S4'ün şarjı kaç gün gidiyor ? =P
Kimsede bunu eleştirmesin Kamera da en iyi firma NOKİA kasa olarak en iyi firma HTC işlemci olarak en iyi firma APPLE işletim sistemi ise kişiye göre değişir.

Bunu herkes eleştirebilir.
Kamerada en iyi firma nereye Nokia? Şuan en iyisi 1020 olabilir ama en iyisi Nokiadır demekle aynı şey değiller.
Ayrıca kasa kalitesinden bahsediyorsak, elinize bir Xperia Z1 aldınız mı bilmiyorum ama HTC One'dan daha hoş bir his veriyor bence ve daha şık, ve aynı şekilde daha kaliteli olduğunu da düşünüyorum.
İşlemci olarak en iyi firma Apple olamaz. Bir kere işlemciyi Apple üretmiyor.

enver_techno

enver_techno

Üye
S4'ün toplamda kaç GHz hızı var ve benchmark'larda en fazla kaç yapabiliyor?

Invoke

Invoke

Üye
Ayrıca konuya bir baktım da ne alakası var tartışılan meseleyle ? Boş tartışma çıkmış yine. Arkadaşa kamera konusunda yardımcı olacaksan yorum yapın, yoksa neyi tarışıyorsunuz, S4 şöyleymiş de Nokia böyleymiş de... İyi de nabah?​
S4'ün toplamda kaç GHz hızı var ve benchmark'larda en fazla kaç yapabiliyor?

Ne alakası var? Ben ne dedim de sen böyle bir şey söyledin?

Bir kere ghz toplamda hesabı olmuyor. Öyle 4 çekirdek var 1.6şarden 6.4 ghz hesabı yanlış. =P

enver_techno

enver_techno

Üye
ben sadece soru sordum :P
Bir cihazın maximum hızı olur ben onu sordum .?? ;)

enver_techno

enver_techno

Üye
İşte 1.6 mı 1.7 mi onda kararsız kalmıştım :D :)
Peki benchmarklardaki durumu nedir şu an için? Performans bakımından, yani 1.6 ne kadar işe yarıyor?

Invoke

Invoke

Üye
İşte 1.6 mı 1.7 mi onda kararsız kalmıştım :D :)
Peki benchmarklardaki durumu nedir şu an için? Performans bakımından, yani 1.6 ne kadar işe yarıyor?

1.6 düşük bir değer değil ki... Benchmarklarda kaç alıyor bilmiyorum, fazla da takılmamak gerek benchmarklara ayrıca Samsung'un S4 benchmarkın da hile yaptığı açıklanmıştı, sonra Samsung da bunu doğrulayacak bir şeyler söyledi. Bir sürü olay oldu. =P

Üst Alt