★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Ve cihaz artık elimde :)
Şu an kutuda yatıyor . Birazdan incelemeye geçiyorum :)
Haydaaa..bizde ses soluk yok..

Nereden almıştınız ? Kaç gb ? Teknosa ise mağazadan mı ? Nerede oturuyorsunuz ?

En önemlisi Allah güle güle kullanmayı nasib eylesin.

omursevim

omursevim

Üye
Arkadaşlar telefonun pil performans ı hakkında
Bilgilendirirseniz çok sevinirim (test edip tabi)
Bu telefonu yakından takip ediyorum güzel bir telefon almayı düşünüyorum ama LSD ekran ve snapdragon 800 şarj, ı çok kullandığı için biraz korkum var.Alan arkadaşlar, a hayırlı olsun. Çok güzel bir telefon ücreti de çok iyi bence. .

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Arkadaslar cihazi aldigim yere gittim bu aksam... Abi cihaz gelmedi valla dedi .
Bana bak o cihazi bana getiriyorsun yoksa burada birazdan can sıkan bir insan görebilirsin dedim ...
Gitti bir adamın yanına .. O da sanırım bölüm şefi ...
Geldi yanımıza işte ...
Beyefendi sizi başka şubemize yönlendirsem oradan temin edebilir misiniz dedi ? Mail atacağım o şubeye vs falan dedi . 10 dakika içinde işlemi bitirin dedim ...
Bekliyorum dedim ...
Eeeee peki efendim dedi ...

Sefaköy Star city avm teknosaya gönderdi beni . Faturamı verdim cihazımı aldım .:)
Kılıf ise 1 hafta içinde gelecekmiş . Gelince arayacaklar beni ...

Cihaz ekran olarak , hız olarak , tasarım olarak ciddi anlam da kusursuz arkadaşlar ...
Cihazı elimden bırakasım gelmiyor inanın .:)

Kamera performansı ile ilgili bilgilerimi yarın bu konuda paylaşacağım ...

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve Buraxlive
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Arkadaslar cihazi aldigim yere gittim bu aksam... Abi cihaz gelmedi valla dedi .
Bana bak o cihazi bana getiriyorsun yoksa burada birazdan can sıkan bir insan görebilirsin dedim ...
Geldi yanımıza işte ...
Beyefendi sizi başka şubemize yönlendirsem oradan temin edebilir misiniz dedi ? Mail atacağım o şubeye vs falan dedi . 10 dakika içinde işlemi bitirin dedim ...
Bekliyorum dedim ...

Sefaköy Star city avm teknosaya gönderdi beni . Faturamı verdim cihazımı aldım .:)

Cihaz ekran olarak , hız olarak , tasarım olarak ciddi anlam da kusursuz arkadaşlar ...

abi aldıktan sonra neden dövmedin adamları ? :D bizim için

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Oradan almadım ki .:D

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Geldi yanımıza işte ...
Bekliyorum dedim ...

Öcelikle cihazınız hayırlı olsun , güle güle kullanın :) Sanal tuşların kullanıma etkisi konusunda fikirlerinizi merak ediyorum nasıl alısılcak gibi mi ? Birde tek elle kullanımı nasıl cok büyük degilmi ?

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Öcelikle cihazınız hayırlı olsun , güle güle kullanın :) Sanal tuşların kullanıma etkisi konusunda fikirlerinizi merak ediyorum nasıl alısılcak gibi mi ? Birde tek elle kullanımı nasıl cok büyük degilmi ?
güzel soru

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Tam ele oturuyor telefon arkadaşlar ...
Sanal tuş yerine ekrana iki kere dokunduğunuz takdir de ekran kitleniyor ...
İki defa dokununca da açılıyor...

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Tam ele oturuyor telefon arkadaşlar ...
Sanal tuş yerine ekrana iki kere dokunduğunuz takdir de ekran kitleniyor ...
İki defa dokununca da açılıyor...
oyunlarda kapanırmı sanal tuşlar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Oyun oynamadığım için birşey diyemiyorum kardeşim ...

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Geldi yanımıza işte ...
Bekliyorum dedim ...

Hayırlı uğurlu olsun. Sonunda... Taşra eksisini hâlâ yaşıyoruz...

boran9999

boran9999

Üye
Ayın 27 si oldu 32Gb olan cihaz henüz ortalarda yok! yarın öğlene kadar bulamazsam Note3 alacam. 15 gün önce LG ye sordum 25/09 da satışa sunuluyor dediler dün sordum 01/10 tarihinden sonra teknosa ve başka yerlerde satışı başlanıyormuş. Pek ciddi bulmadım bunları hayırlısı

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Teknosa'nın dediklerine inanmayın... Denedik ve tecrübe ettik..

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Tedarik sorunu olabilir.

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
Ben 23'ünde önsipariş verdim mağazadan almak kaydı ile LG G2 32GB hala bekliyorum mağazaya gelmesini. 25'inde mağazalarda dediler hala yok ortalarda..

themawi

Üye
öncelik hayırlı olsun arkadaşım,
bende bu telefonun siyah 32 gb versiyonunu bekliyorum. merak ettiğim birşey vardı, denediysen bizi aydınlatırmısın, telefonda otg destiği var mı. forumlarda bilgisi olan yok,yanlış bilgiler var çünkü.
teşekkürker

candeniz_1991

candeniz_1991

Üye
öncelik hayırlı olsun arkadaşım,
bende bu telefonun siyah 32 gb versiyonunu bekliyorum. merak ettiğim birşey vardı, denediysen bizi aydınlatırmısın, telefonda otg destiği var mı. forumlarda bilgisi olan yok,yanlış bilgiler var çünkü.
teşekkürker
Var diye biliyorum ben ;)

Üst Alt