LG G2, Android 4.4 KitKat güncellemesi ile hızlanıyor (Video)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
LG G2, Android 4.4 KitKat güncellemesi ile hızlanıyor (Video)
LG G2 için Android 4.4 KitKat güncellemesi kısa süre içerisinde sunulacak.

Android 4.2.2 işletim sistemine sahip LG G2 ile Android 4.4'e sahip LG G2'nin karşılaştırma videosu yayınlandı.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Güncelleme ile LG G2'nin açılış süresi, galeri uygulaması, rehber uygulaması, kamera uygulaması ve internet performansında ciddi artış görülüyor.

Son olarak güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemiz için yayınlanması bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: GDDR5 ve mehsevim

MaxipmaN

Üye
tarih belli değilse kısa süre dedikleri 2-3 ay falandır herhal

enterneoll

enterneoll

Üye
ağır çekimde zor farkedilen hızlanma :D

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Vay Be 2 Katı Hızlı :o

messevim

messevim

Üye
sanırım bu güncellemeyi göremeyeceğim. Pazartesi günü telefonumu iphone 5 ile takas ediyorum.. telefonu 3 ay kullandım bir güncelleme gelmez mi arkadaş...Lg bu zihniyette giderse çok müşteri kaybeder

KayraBey

KayraBey

Üye
sanırım bu güncellemeyi göremeyeceğim. Pazartesi günü telefonumu iphone 5 ile takas ediyorum.. telefonu 3 ay kullandım bir güncelleme gelmez mi arkadaş...Lg bu zihniyette giderse çok müşteri kaybeder
3 ayda bir güncelleme veren delikanlı var mı?

• Beğen
Tepkiler: Tarık Sabırman
messevim

messevim

Üye
3 ayda bir güncelleme veren delikanlı var mı?
Güncellemeden bahsettiğim öyle büyük güncellemeler değil. İnsan telefonun yazılım düzeltmelerini yapar en azından ama oda yok. telefon çıktı çıkalı kaç ay oldu kaç güncelleme geldi ? 1 MB güncellemesine bile razıyım

Invoke

Invoke

Üye

Ben olsam takas etmezdim. :D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Guncelleme millette psikolojik bi hal almis.Firma sahibi olsam haftada bir 2ser 3er mb bos bos guncellemeler yayinlarim goz boyamak icin :D
G2 zaten yag gibi bi cihaz kitkat geldiginde bu stabilite bozulmaz umarim diyen tek benim heralde.Android surumunun kac oldugu degil telefonun stabilitesi onemli G2'nin bu stabilitesi bozulcak gibi degil donanim ve arayuzden dolayi..

• Beğen
Tepkiler: boran9999, Dede ve GDDR5
KayraBey

KayraBey

Üye
Guncelleme millette psikolojik bi hal almis.Firma sahibi olsam haftada bir 2ser 3er mb bos bos guncellemeler yayinlarim goz boyamak icin :D
G2 zaten yag gibi bi cihaz kitkat geldiginde bu stabilite bozulmaz umarim diyen tek benim heralde.Android surumunun kac oldugu degil telefonun stabilitesi onemli G2'nin bu stabilitesi bozulcak gibi degil donanim ve arayuzden dolayi..
Hay ağzın bal yesin be :D

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo ve boran9999
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bu güncelleme ile LG G2 ye bir kez daha asik olacagim anlasilan.:)
Merakla beklemekteyiz ...

• Beğen
Tepkiler: Dede

Üst Alt