Yardım lg g2 32gb boştayken aniden aşırı ısınma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
lg g2 32gb boştayken aniden aşırı ısınma sorunu
sa.
bu sabah lg g2 32gb telefonumda bir sorun oldu.
cihaz cebimdeydi 20 dk.önce bir görüşme yaptım ve cihazı cebime geri koydum.buraya kadar normal.bir ihtiyaç için cihazı cebimden çıkarmak istedim elimi cebime bir attım ki cebimde bir ateş topu var..
cihazı çıkardığımda özellikle anakart ve cevresi olmak üzere cihazın tümü alev gibi olmuştu 50 70 derece rahat vardı.
cihazı kapatıp yarim saat bekledim sonra açtım önceki gibi olmasa da yine de kendiliğinden isiniyordu internette yazan yuksek sıcaklık kodu var omu yazdim biraz düştü
sürekli arka programları temizliyorum.
birden bire neden olsun ki

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Format At Olmazsa.Durup Dururken Olmasında Birşey Var Acaba Kamera Filanmi AÇıldı Ne Oldu?

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Cihaza son zamanlarda yüklediğiniz uygulamaların işlemciyi ve ram i aşırı kullanmaktan kaynaklı olabilir. Normalde yazın benim cihaz da 75'lere çıktığı oluyordu ama bu havalarda olması anormal.
Ayrıca sürekli arka plan ram temizlemek cihazı yorar, günde bir yapmanız yararınıza.

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Hard Format At Olmazsa.Durup Dururken Olmasında Birşey Var Acaba Kamera Filanmi AÇıldı Ne Oldu?[/QUOTE
cihaz hiç açılmadı.
ısınmadan 20 dk.önce telefon görüşmesi yapıp son uygulamalardan arka plani temizledim öyle cebime koydum.
Cihaza son zamanlarda yüklediğiniz uygulamaların işlemciyi ve ram i aşırı kullanmaktan kaynaklı olabilir. Normalde yazın benim cihaz da 75'lere çıktığı oluyordu ama bu havalarda olması anormal.
Ayrıca sürekli arka plan ram temizlemek cihazı yorar, günde bir yapmanız yararınıza.
en son uygulamayi 2 hafta önce indirmistim o da ağır bie şey degildi kim 500 milyar ister oyunuydu.
sadece son uygulamaları temizliyorum sarj çabuk bitmesin diye
arka plandan kastım bu
ama birden bire bu kış ayinda neden isinsin ki

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
en son uygulamayi 2 hafta önce indirmistim o da ağır bie şey degildi kim 500 milyar ister oyunuydu.
sadece son uygulamaları temizliyorum sarj çabuk bitmesin diye
arka plandan kastım bu
ama birden bire bu kış ayinda neden isinsin ki
Aslında Hard Format Atmayada Gerek Yok Biraz Daha Takip Et Cihazi Eğer Isınmazsa Yine Dediğim Gibi Kamera Filanda Açılmış Olabilir.

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Aslında Hard Format Atmayada Gerek Yok Biraz Daha Takip Et Cihazi Eğer Isınmazsa Yine Dediğim Gibi Kamera Filanda Açılmış Olabilir.
daha formatladim isinma durdu da galiba wifi bluetooth entegresi yandı çünkü ısınmadan sonra bu ikisi çalışmıyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Öyle Şeymi Olur :D

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
ışte canlı örneği..
zannedersem fazla isidan dolayi bu entrgreyi yakmış herhalde
tamirci bir arkadaş bu.entegrenin plastik olduğunu dolayısıyla çabuk yanabilecehini soyledi.

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar sonuç olarak anakart değişti ama bu sefer de şebeke sorunu yaşıyorum.cihaz turkcell hatta sorunsuz ama benim aveayi zoraki çalıştırıyor.bazen şebekesi komple gidiyor.
Taktigim anakart yurtdışı idi.ben de eski anakartimin imeisini buna attirdim.
Bu şebeke sorunu için ne yapayım?