LG G2 LG Firmware Sitesinden Stock Rom İndirmek

Sponsorlu Bağlantılar

deneysim

Üye
Pc olmadan stock rom yüklemek mümkün mü? Pc bozuldu...:(

halil1230

Üye
telefon hard brick oldu hayırlı olsun :ah:ah

interka

interka

Üye
geçmiş olsun

hakfad

Üye
Hocam once 10c yi yukle ondan sonra hard farmat ataonra wifi ile guncelle ben boyle yaptim sikintisiz oldu

abuzer02

abuzer02

Üye
Slm arkadaşlar ben geçen gün yurtdışı siyah renkli LG g2 32 GB lık modelini aldım android 4.4.2 yüklü lollipop güncellemesini yapmak istedim ama lg flash tool her defasında hata veriyor deriler lg oc suite ne varsa denedim bi türlü olmuyor yardımcı olursanız çok sevinirim

deneysim

Üye

Şunu indirirmisiniz mesela..indiremedim de.

deneysim

Üye
Bunların çoğu inmiyor artı url adresinde D802 gibi bir kısım yok. Peki; bunların google dan inmiş dosya halini bulmak mümkün mü?

abuzer02

abuzer02

Üye

Bu linke gir
Sayfa açılınca bi tane boşluk var 15 digit yazıyor boşlukta oraya telefonun imeisini gir sonra onun hemen aşağısındaki check seçeneğini tıkla senin telefonuna en uygun yazılım çıkacak ondan sonra indir bu kadar kardeş

• Beğen
Tepkiler: deneysim

deneysim

Üye
Teşekkürler. Güzel program. Imei yazdım turkey 20D kdz çıktı. Şu anda bendeki
lge61220f-ESA-XX (endonezya 20f) performans olarak turkey 20D den bence daha iyi. Ama ona rağmen; performans olarak şu kdz daha iyi diyebileceğiniz bir kdz önerirseniz sevinirim. Saygılar...teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: abuzer02

extreme41

Üye
ne yaptıysam olmadı /d802 öncesinden 3 harf silme yaptıysamda olmadı ne yapmam gerekiyor işletim sistemim xp firefox chrome

deneysim

Üye
Hangi kdz yi indirmek istedin?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
o site sıkıntılı indirilmiyor

deneysim

Üye
Bence orda indirilemeyen dosyslar icin bircozum yok. Arsivinde zamaninda bu dosyayi saklamis birinden bulabilirsin. Mesela ben turkey v20c yi iblah nickli kardesim sayesinde bulabildim. Ve su anda telefonuma yüklü. Yardimlsrindan dolayi kendisine trkrar tesekkur ederim. V20c turkey kdz si ile framawork 1.4.1 ile sorunsuz root atiyorum hemde supersu. Oyle kingroot prufy kinguser falan degil.

iblah60

iblah60

Üye
ne yaptıysam olmadı /d802 öncesinden 3 harf silme yaptıysamda olmadı ne yapmam gerekiyor işletim sistemim xp firefox chrome
Kardeş bi de bu linki dene belki işe yarayabilir...

• Beğen
Tepkiler: deneysim

deneysim

Üye

Üst Alt