LG G2 LG Firmware Sitesinden Stock Rom İndirmek

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
LG Firmware Sitesinden Stock Rom İndirmek
Belki bilmeyenleriniz vardır arkadaşlar Lg Firmware adlı siteden bir çok stock rom linki çalışmıyordu .
Bunun çözümü çok basit hemen anlatıma geçeyim. (Anlatımda LG G2 Turkey 20C Kitkat Son Sürüm Anlatıldı.)

Site :

1) Siteye girip telefon modelinizi seçiyorsunuz

-----------------------------------------------------------------

2) Seçtiğiniz modelin Turkey sürümlerini buluyorsunuz (isteyen başka ülkenin de yükleyebilir tabiki de)

3)İndirmek istediğiniz sürüme tıklayıp gelen reklamlı siteden " SKIP THIS AD"
butonuna basıp geçiyoruz

4) Eğer en yeni sürümleri indirmeye çalışıyorsanız büyük ihtimalle resimdeki gibi bir url gelicek ve hiç bir şey indirmeye başlamayacaktır.

Tek yapmanız gerek indirilemeyen url ile karşılaştığınızda URL'de görüş olduğunuz D802 yazısında D harfinden önceki 3 harfi silip yerine / (slash) işareti koymak.

Bu kadar basit :)

YENİ EKLEME
IMEI ile cihazına ait orjinal sürüm bilgisi öğrenme ve indirme.
Link:
Boşluğa telefon imeinizi yazın ..
Imeinizi öğrenmek için *#06# yapabilirsiniz.
Resimlerle de açıklamaya çalıştım.

Grafik Linkleri Yenilenmiştir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: hta1905, UpOneTR, caca41 ve 2 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
valla çok sagol stock atıcaktım sımdı,olmadı sinir oldum bunu görünce rahatladım

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim bunu ogrenince benim de icim rahat etti :)

• Beğen
Tepkiler: BaykusReis

metallistm

Üye
Bazilari cift gorunuyor onlar ne. Mesela 2 tane 20c var

skylinegti

skylinegti

Üye
teşekkürler...

gkhan136

gkhan136

Üye
Bu sürümleri kullanmak için root gerekiyor muydu :) mesela avrupa 20Gyi kullanmak için

gkhan136

gkhan136

Üye
Eyvallah sağolasın :)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ben lg nin sitesinden fireware indirmek için açtımbektım benden imei numaramı istedi sonra
yazdıktan sonra D802 modeli ve türkiye olduğu yazdı baktım v20C indirmedim eğer ben 20f 20g gibi firemwareleri yüklersem güncellemeler bir o ülkeye göremi yoksa türkiyedekine göre mi güncellenir
yani ben almanya romu kursam bir sonra almanya romunu OTA dan alabilirmiyim

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
ben lg nin sitesinden fireware indirmek için açtımbektım benden imei numaramı istedi sonra
yazdıktan sonra D802 modeli ve türkiye olduğu yazdı baktım v20C indirmedim eğer ben 20f 20g gibi firemwareleri yüklersem güncellemeler bir o ülkeye göremi yoksa türkiyedekine göre mi güncellenir
yani ben almanya romu kursam bir sonra almanya romunu OTA dan alabilirmiyim

alamazsın güncelleme . Sadece orjinal yüklersen gelir neden dersen imei ne göre güncelleme yolluyor LG . başka sürüm varsa gelmez.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
hmmm peki 32 gb ile 16 gb nin güncellemeleri ayrı mı ben 32 gb lik modeli tercih etmiştim

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Cok :tşk:
like :good:

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Kusura bakmayın sürekli kullandığım imgim.com yamuk yaptı database deki tüm resimleri temizlemiş . en kısa zamanda guncellerim konuyu

Üst Alt